PS4 Tamir Servisi Xbox One Xbox Series X

PS4 KOL TAMİRİ/ XBOX ONE KOL TAMİRİ

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

SHN İSTANBUL’da Ps4, Ps3, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch, Ps vita , Psp tuş ve kol tamrileri yapılmaktadır.

Ücretsiz kargo ile gönderim yapabilirsiniz.

 

PS4 KOL TAMİRİ SHN ISTANBUL

PS4 KOLLARINI TAMİR EDİYORUZ (GARANTİLİ )

 

PS4 NACON KOL TAMİRİ YAPILMAKTADIR YEDEK PARÇALARI MEVCUTTUR

Ps4 Nacon Kol tamirlerini yapıyoruz. Ps4 nacon kol analog değişimi dahil birçok arızayı tamir ediyoruz.

 

 

 

PS4 Kol tamirini gözünüzün önünde yapıyoruz. Telefon ile arayın zamanı belirleyin sonrasında tamir işlemini bekleyip alabilirsiniz.

 

XBOX ONE KOL TAMİRİ YAPILMAKTADIR

Xbox 360 yada Xbox one, Xbox one s, Xbox one x kol tamirlerini yapıyoruz. Analog kayma, tuş basmama, şarj yada elektrik problemlerini tamir ediyoruz.

Xbox kol tamirlerini ister kendiniz getirin ister ücretsiz kargo ile gönderin.

Xbox one kol kayma sorunu, en sık görülen arızadır, taktığımız orjinal analog motorudur. Yan sanayi isterseniz garantisi olmadan takılmaktadır. 

 

 

PS4 KOLLARI YÖN TUŞU KAYMASI ( İSTENİLEN BÖLGEYE HAREKET ETTİREMEME SORUNU )

Ps4 analog motoru arızası, Ps4 kol kayma arızası çözümü analog motorunun orjinali ile değiştirilmesidir, nasıl yapıldığını görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Örneğin futbol oyunu oynuyorsunuz ve oyuncuyu yukarı doğru gitmesini istiyorsunuz fakat oyuncu çapraz bölgelere gidiyor veya hareketleri tam olarak net bir şekilde yapmıyor. Ps4 kollarında yeni nesil veya eski nesil farketmeksizin bu arızayı gideriyoruz. Bu arızanın sebebi Ps4 kolu analog motorundan kanaklanıyor. Resimde gördüğünüz analog motorunun yenisi orjinali takılıyor bu sayede bu sorun ortadan kalkmış oluyor.

PS4 KOL TUŞ BASMIYOR- R2 -L2-R1-L1 yada diğer tuşlar. Ps4 tuş basmama arızalarını tamir ediyoruz, gözünüzün önünde işlem yapılır. Ps4 kol tamirini görmek için aşağıdaki videoyu izelyebilirsiniz.

 

 

Ps4 kol tamirini garantili olarak yapıyoruz. Yani Kolu tamir ettirdiniz 3 gün sonra bozuldu, yok biz karışmayız vs gibi şeyler shn istanbu’ dan bu şekilde sorun yaşamazsınız.

İstanbuldışından yada içinden ücretsiz kargo ile Ps4 kol tamiri yaptırabilirsiniz.

PS4 KOLLARI EN ÇOK NERESİ BOZULUYOR?

Ps4 kollarının çabuk deforme olan yerleri, Ps4 analog başlıklarıdır. El ile sürekli oynandığından çok çabuk zarar görebiliyor. Bunların değişimi mümkün. Ps4 kolunu açıp içerisinden değiştirme yapabilirsiniz.

PS4 ANALOG KOLAY TAMİRİ KOLAY ÇÖZÜM

Ben Ps4 kolu açamam başka çözüm var diyenler için. Ps4 analog şapkalarını tavsiye ederim. Ps4 kolunun analogları resimdeki gibi soyulmuş veya yırtılmış ise bu Ps4 analog şapkaları işinize gerçekten yarayacaktır.  İşleyimizden alabilir veya kargo ile gönderebiliriz.

Ps4 Kolllarında Hangi Sorunlar Meydana Geliyor? 

Ps4 Kolu Şarj Olmama;

Ps4 kollarında şarj olmama sorunu sıklıkla karşılaştığımız sorunlardandır. Özellikle Ps4 şarj giriş yerindeki dişlerin kırılması eğilmesi sonuc,Ps4 kolu şarj olmamaktadır. Bu arızada Ps4 kolunun şarj giriş yeri komple değiştirilir. Yenisi takılır. Test edilip verilir. Yan sanayi Ps4 kol şarj kablosu da bu sorunu yaratabilir. Orjinal kablo satın alınmalıdır. Orjinal kablo veya şarj giriş yeri temini için bize ulaşabilirsiniz. Ps4 kol tamiri için telefon ile arayıp arızayı söyleyip ortalama bir fiyat ta alabilirsiniz.

PS4 KOLLARI X TUŞU VEYA HERHANGİ TUŞ BASMAMASI

Ps4 kol tamirinde sürekli görünen arızalrdan birtanesi de tuş basmaması. Bu arıza çeşidinde kol tuşlarının altna kir, toz veya sıvı gelmesi ile Ps4 kolunun tuşları basmayabilir. Ps4 kol şeridinde sorun olmuş olabilir. Tuşların hassasiyeti zamanla yumuşayabilir. Bu sorunda Ps4 kolunun lastik takımı gerekir ise Ps4 iç şeridinin değiştirilmesi gereklidir.

 

Ps4 lastik takımı, Ps4 kolu modellerine göre değişiklik gösterebilir. Ps4 kollarının tüm modellere uygun tuş lastik çeşitleri vardır. Aynı şekilde Ps4 kol şeridide mevcuttur. Ortalama şerit fiyatı 10 tl ile 30 tl arasındadır montaj dahildir. Ps4 lastik takımının değişimi 10 tl dir.

PS4 TUŞLARI TAKILIYOR, TUŞARI YERİNDEN ÇIKIYOR PS4 KOLU İÇ KASA İSKELETİ DEĞİŞİMİ

Ps4 tuşları düşüyor veya takılı kalıyor sorunu genellikle Ps4 kolu modelinde ilk çıkan kollarda meydana gelmektedir. Bu sorun Yeni nesil PS4 kollarında SONY tarafından iç dizayn komple değiştirildiği için karşılaşılmamaktadır. Bu tarz sorun ile karşılaşıyorsanız Ps4 kolunun iç iskelet diye adlandırılan kısım değişmesi gerekmektedir. R1- L1 tuşları özellikle basıldığı zaman bu sorunu belli eder. Ps4 kolu iç iskeleti bu tuşar ile bağlantılıdır. Tırnakları kırıldığı zaman bu arıza ile akrşılaşılır. Çözümü ise yeni Ps4 kolu iskeleti, Ps4 kolu iç kasa değişimidir.

PS4, KABLOSUZ KOL ÇALIŞTIRMIYOR?

Ps4 kol tamirinde bu tarz arızalrı ps4 koluda yapabiliyor veya PS4 makinanızdan da kaynaklanabiliyor. İki arıza içinde iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

PS4 KOMPLE DIŞ KASA DEĞİŞİMİ

Ps4 kollarınızın komple dış kasasını değiştiriyoruz. Sıfır olarak teslim ediyoruz. Renk seçenekleri mevcuttur telefon ile bilgi alınız.

PS4 KOLLARINI GARANTİLİ OLARAK YAPIYORUZ

Ps4 kollarını garantili olarak yapıyorz. Yaptığımız işlemlere garanti veriyoruz. 1. sınıf malzeme kullanıyoruz. Kullandığımız kasa lastik analog vs ürünlerini kendi bünyemizde yurt dışından getirmekteyiz. Toptan veya perakende olarak PS4 kol yedek parça satışımızda vardır. Ps4 kol tamir seti, Ps4 kol lastikleri, Ps4 iç kasa, Ps4 analog başlığı, Ps4 analog şapkası, Ps4 analog motoru, Ps4 r1 tuşu, Ps4 tuş takımı,Ps4 tuşu yayı, Ps4 bataryası, Ps4 usb şarj girişi, Ps4 usb kablosu, Ps4 kolu ile ilgili tüm yedek parçaları bulunmaktadır.

PS4 KOLLARINI KARGO İLE GÖNDEREBİLİRMİYİM?

Ps4 arızalı kollarınızı ÜCRETSİZ KARGO ile gönderim yapabilirsiniz. Ps4 kol tamirini istanbul bakırköyde’ki adresimize kargo yapabilirsiniz.

PS4 KOLUNU TAMİRE GETİRSEM NE ZAMAN ALIRIM?

Ps4 kol tamirini gözünüzün önünde yapıyoruz. İçerisinden parça alma başka kol ile değiştirme, batarya değiştirme gibi aklınızda olabilecek tüm soruları siliyoruz. Shn istanbul güvencesi ile işlemler yapılmaktadır. Google’da shn istanbul diye arattırıp güvenilirliğimize bakabilirsiniz.

 

 

 

 

Referans olarak google’a shn istanbul yazarak araştırabilirsiniz. 20 yıldır Oyun Konsolları teknik servis işlemleri ile uğraşıyoruz.Adres ve İletişim

Adres

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ

PS4 HDD HARD DİSK DOLUMU 16 TB ARŞİV ÜCRETSİZ KARGO TIKLA

PS4 FAN SESİ TAMİRİ

PS4 ANAKART TAMİRİ

PS4 HDMI TAMİRİ

PS4 TAMİR İŞLEMLERİ

PS4 KOL TAMİRİ

PS4 HDMI ENTEGRE

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ

BİZİ TAKLİT EDENLERİ ARTIK İFŞA EDECEĞİZ

PS4 İLE İLGİLİ TÜM TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ VE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILMAKTADIR

 

 

 

YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ

BİZİ TAKLİT EDENLERİ ARTIK İFŞA EDECEĞİZ

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

49 Yorum

Araç çubuğuna atla