Xbox One

XBOX ONE KIRMA OYUN YÜKLEME İŞLEMİ

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Xbox one kırma 1

 

Xbox One Kırma

Xbox one ile çıktığı zamanlarda kırılıcak mı kırılmayacak mı herkesin sorduğu soru buydu. Sonra C4EVA isimli geliştirici Call Of Duty Ghost oyununu, Xbox one'da kırma işleminden sonra oynayabildiğini açıklamıştı. Bu açık sayesinde geliştiriciler Xbox one'ı kırmaya çalıştırdılar. Kırma işlemi Xbox one'ın cd sürücüsüne müdahale ederek kopya oyunların cd şekilinde imajlarını çalıştırma olarak devam etti fakat bir sonuç alınamadı. Xbox one kırma işlemi de şimdilik raflara kaldırılmıştı.

 

Xbox one kırma işlemlerini duyan Microsoft yeni güncelemeler ile cd rom açığını kapattı ve geliştiriciler yeni açıklar aramaya başladı.

Xbox one kırma 3

Xbox one Kırma Oyun Yükleme

Xbox one kırma hardiskten oyun çalıştırabilme veya harici hdd takıp Xbox 360'lar gibi Xbox one rgh işlemi yapılmaya çalışılıyor.

Gelişmeler oldukça yavaş ilerliyor vede şu ana kadar Xbox one chep ( çip ) takımı gibi bi haber yok.

En son Xbox One Kırma Haberi 2016

Xbox one kırma işlemi üzerinde çalışan hackerlar Xbox one' a oyun yüklediklerini, oyunları hard diskinden cd kullanmadan çalıştırdıklarını belirtti.

Bu haber 2 aydır var aslında, fakat herksez sahte olduğu üzerinde hem fikirdi. Kime Xbox one'ın kırma işlemi yapıldığını ve Xbox one hard diskine oyunların yüklendiğini görmemişti vede duymamıştı.

Bu haberlerden sonra bazı hindistan forumlarında Xbox one kırma haberlerinin doğruluğu konusunda yazışmalar ve makaleler var. Bunlar bir yana Xbox one XDK yöntemi ile oyunları Xbox one'ın hard diskinden çalıştırdıklarını söylüyorlar. Satıcıların Xbox one oyun yükleme ve konsolları oyun yüklü olarak extra 20$ gibi farklar ile satışa sunduğu da görülmüştür.

Xbox one kırma 4

Xbox One XDK Kırma İşlemi

Xbox one XDK işlemi nedir?

Bilgisayarınıza kurulan Xbox one programıdır, bu program sayesinde Xbox one kırma işleminin olduğunu hardiskine oyunların yüklendiğini söylüyorlar. Fakat nasıl yapıldığı hakkında tam bir bilgi yok. Fakat tahmin edilen, oyunları Orjinal olarak Xbox live üzerinden indirip gerekli programlarla Xbox one oyunlarının Key şifreleri kırılıp hard diske yüklenmesi olarak tahmin ediliyor.

Gelişmeler için www.ps4oyun.com'u takip edin.

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

12 Yorum

Araç çubuğuna atla