PS4 Tamir Servisi PS4-PS3-XBOX-NİNTENDO-TAMİR İŞLEMLERİ

PS4 TAMİRİ VE SERVİSİ

Shn İstanbul
Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

ps4_tamir_shn

PS4 SERVİSİ

Playstation 4’lerinizi tamir ediyoruz. PS4’lerinizin tüm arıza tiplerini tamir ediyoruz, tamir işlemlerimize 1 GARANTİ vermekteyiz.

ps4_tamir kopya

PS4 MAVİ IŞIK ARIZASI TAMİRİ

PS4 ün en çok rastlanan tamir sorunlarından birisi olan MAVİ IŞIK arızası, PS4’ün işlemcisinden kaynaklanan sorundur. PS4 anakartının üzerindeki işlemcisinin altındaki lehim toplarının temas etmemesi, yerinden oynaması veya kopması ile çıkan bir sorundur. Bu şekilde sorun olan PS4’lerde konsolu çalıştırdığınızda, MAVİ IŞIK yanıp sönmektedir ve Playstation 4 görüntü vermemektedir.

PS4 Mavi ışık tamiri, işlemcinin BGA makinası ile sökülerek, işlemcinin altına yeniden lehim toplarının dizilmesi ile ve yine BGA makinasını kullanarak yerine oturtulması ile Ps4 tamir işlemi gerçekleşmektedir.

Ps4 Mavi ışık arızası, çok ısınma ile veya fabrikasyon arıza olabilir. Playstation 4’lerde yeni üretim modellerinde bu arıza yok denecek kadar azdır. Ps4 mavi ışık arızası ile karşılaşırsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ps4_tamir_shn_

PS4 Lens ( Göz ) Tamiri

Ps4’e oyununuzu taktınız, Playstation 4’ten lens okuma sesi geliyor ama tv ekranında oyunun simgesi belirmiyorsa veya oyunun resmi yerine BOZUK VERİ yazıyorsa, PS4 konsolunuzun lensi yani okuyucusu bozulmuş olabilir. Bu durumda ilk önce PS4’e taktığınız oyun cdsinin altını temiz ve kuru bez ile silin, oyunun altındaki parmak izleri veya çizikler de PS4’ün lensinin oyunları görmemesine neden olabiliyor.

Bu işlemleri yaptınız ve hala aynı sorunu yaşıyorsanız, Ps4 gözü yani lensinin bozulduğu anlamına gelir. PS4 lensinin tamiri mevcuttur fakat tamir sadece lensin değiştirilmesi ile düzelmektedir. PS4 lensi yani oyun okuyucusunu sadece yenisi takılarak düzeltilebilir. Ps4 tamir işlemlerini yapmaktayız ve 1 yıl GARANTİ vermekteyiz.

ps4_hdmı_tamiri_ kopya

PS4 HDMI GİRİŞİ SOKET TAMİRİ

PS4 Hdmı girişi çok hassastır, Hdmı kablosunu çıkarıp takma ile bozulabilmektedir. PS4 hdmı soketi giriş yerine, HDMI kablonuzu ters takmaya çalışır veya taktıktan sonra Ps4 hdmı soket girişine baskı veya oynatma yaparsanız, soket girişinide kalıcı sorunlar yaratabilirsiniz. PS4 hdmı soketi girişinde birçok temas eden ince teller mevcuttur, bu tellerden bir tanesi temas etmediğinde PS4 tvnize görüntü aktarmaz. Bu gibi PS4 hdmı soketi arızalarında veya kırılmalarında HDMI girişini PS4 orjinal hdmı soketi ile değiştirmekteyiz, ortalama işlem süresi bir saat tir.

PS4 hdmı soketlerimiz orjinaldir, yan sanayi ürünleri mevcuttur fakat, aynı netlikte görüntüyü elde edilemediğinden biz sadece ORJİNAL PS4 HDMI soket kullanmaktayız. PS4’lerinizi istanbul içinden veya dışından anlaşmalı kargolarımız ile uygun fiyata kargolayabilirsiniz. Ps4 hdmı girişiniz orjinal PS4 hdmı soketi ile yenisi takılıp size kargo ile gönderilir. Ps4 hdmı girişi tamiri ve fiyatı için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ps4_tamir_shn-3_

PS4 CD ROM SÜRÜCÜSÜ TAMİRİ

PS4 sürücüsü yani oyun taktığınız bölgede oluşan sorunlar ile ilgili tüm tamir işlemlerini yapmaktayız.

Ps4’e oyun cd’sini taktığınızda, oyunu PS4 konsolunuz içeriye almıyorsa, PS4 oyununuzu geri çıkartıyorsa yada oyunu PS4 sürücüsüne takmaya çalıştığınızda girmiyorsa, Ps4 sürücüsünde mekanik bir sorun var demektir.

Bu sorun genellikle küçük çocukların sürücüye bozuk para, kredi kartı gibi cisimleri atması ile de gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda ise PS4 cd sürücüsünün içerisindeki hareketli parçaların kırılması veya yerinden oynaması sonucunda karşınıza çıkabilir. Ps4 cd rom sürücüsü tamiri yapılmaktadır vede GARANTİ verilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşırsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

PS4 FAN SESİ TAMİRİ

Ps4 yüksek fan sesi tamirini garantili olarak yapmaktayız. İşlem süresi ortalama 1.5 saat sürmektedir yapılan işlemin garantisi verilmektedir.

PS4, PS3, XBOX ONE, XBOX 360, PSP, NİNTENDO Wİİ, PS VİTA TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ OLARAK YAPMAKTAYIZ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ KOL TAMİRİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ ANAKART TAMİRİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/FAN SESİ TAMİRİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ LENS OKUYUCU VE BD ROM TAMİRİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ HDMI GİRİŞİ DEĞİŞİMİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ HDMI ENTEGRESİ DEĞİŞİMİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ BGA İŞLEMCİ ( MAVİ IŞIK ) TAMİRİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ WİRELESS ENTEGRE DEĞİŞİMİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ KOL TANIMAMA TAMİRİ

Kartaltepe Mahallesi ,Mektupçu Sokak No 4 Bakırköy İstanbul

Tel: 0212 660 75 15

Cep: 0543 329 48 82

Telefon ile arama saatleri: Sabah 10:30 Akşam 8:30
Kısa adres tarifleri:

Bakıröy Meydan’daki Taksim dolmuşlarının tam karşı sokağı.

Bakırköy Meydan’daki İETT otobus duraklarının bir arka sokağı.

Dükkan İsmi : Shn İstanbul

KARGO İLE ANLAŞMAMIZ VARDIR İSTANBUL DIŞINDANDA KARGO İLE GÖNDEREBİLİRSİNİZ


Bizi Taklit Edenlerden Uzak Durunuz SHN İSTANBUL Başka Şubesi Yoktur.

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

38 Yorum

Araç çubuğuna atla