PS4 Tamir Servisi PS4-PS3-XBOX-NİNTENDO-TAMİR İŞLEMLERİ

PS4 TAMİRİ VE SERVİSİ

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

ps4_tamir_shn

PS4 SERVİSİ

Playstation 4’lerinizi tamir ediyoruz. PS4’lerinizin tüm arıza tiplerini tamir ediyoruz, tamir işlemlerimize 1 GARANTİ vermekteyiz.

ps4_tamir kopya

PS4 MAVİ IŞIK ARIZASI TAMİRİ

PS4 ün en çok rastlanan tamir sorunlarından birisi olan MAVİ IŞIK arızası, PS4’ün işlemcisinden kaynaklanan sorundur. PS4 anakartının üzerindeki işlemcisinin altındaki lehim toplarının temas etmemesi, yerinden oynaması veya kopması ile çıkan bir sorundur. Bu şekilde sorun olan PS4’lerde konsolu çalıştırdığınızda, MAVİ IŞIK yanıp sönmektedir ve Playstation 4 görüntü vermemektedir.

PS4 Mavi ışık tamiri, işlemcinin BGA makinası ile sökülerek, işlemcinin altına yeniden lehim toplarının dizilmesi ile ve yine BGA makinasını kullanarak yerine oturtulması ile Ps4 tamir işlemi gerçekleşmektedir.

Ps4 Mavi ışık arızası, çok ısınma ile veya fabrikasyon arıza olabilir. Playstation 4’lerde yeni üretim modellerinde bu arıza yok denecek kadar azdır. Ps4 mavi ışık arızası ile karşılaşırsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ps4_tamir_shn_

PS4 Lens ( Göz ) Tamiri

Ps4’e oyununuzu taktınız, Playstation 4’ten lens okuma sesi geliyor ama tv ekranında oyunun simgesi belirmiyorsa veya oyunun resmi yerine BOZUK VERİ yazıyorsa, PS4 konsolunuzun lensi yani okuyucusu bozulmuş olabilir. Bu durumda ilk önce PS4’e taktığınız oyun cdsinin altını temiz ve kuru bez ile silin, oyunun altındaki parmak izleri veya çizikler de PS4’ün lensinin oyunları görmemesine neden olabiliyor.

Bu işlemleri yaptınız ve hala aynı sorunu yaşıyorsanız, Ps4 gözü yani lensinin bozulduğu anlamına gelir. PS4 lensinin tamiri mevcuttur fakat tamir sadece lensin değiştirilmesi ile düzelmektedir. PS4 lensi yani oyun okuyucusunu sadece yenisi takılarak düzeltilebilir. Ps4 tamir işlemlerini yapmaktayız ve 1 yıl GARANTİ vermekteyiz.

ps4_hdmı_tamiri_ kopya

PS4 HDMI GİRİŞİ SOKET TAMİRİ

PS4 Hdmı girişi çok hassastır, Hdmı kablosunu çıkarıp takma ile bozulabilmektedir. PS4 hdmı soketi giriş yerine, HDMI kablonuzu ters takmaya çalışır veya taktıktan sonra Ps4 hdmı soket girişine baskı veya oynatma yaparsanız, soket girişinide kalıcı sorunlar yaratabilirsiniz. PS4 hdmı soketi girişinde birçok temas eden ince teller mevcuttur, bu tellerden bir tanesi temas etmediğinde PS4 tvnize görüntü aktarmaz. Bu gibi PS4 hdmı soketi arızalarında veya kırılmalarında HDMI girişini PS4 orjinal hdmı soketi ile değiştirmekteyiz, ortalama işlem süresi bir saat tir.

PS4 hdmı soketlerimiz orjinaldir, yan sanayi ürünleri mevcuttur fakat, aynı netlikte görüntüyü elde edilemediğinden biz sadece ORJİNAL PS4 HDMI soket kullanmaktayız. PS4’lerinizi istanbul içinden veya dışından anlaşmalı kargolarımız ile uygun fiyata kargolayabilirsiniz. Ps4 hdmı girişiniz orjinal PS4 hdmı soketi ile yenisi takılıp size kargo ile gönderilir. Ps4 hdmı girişi tamiri ve fiyatı için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ps4_tamir_shn-3_

PS4 CD ROM SÜRÜCÜSÜ TAMİRİ

PS4 sürücüsü yani oyun taktığınız bölgede oluşan sorunlar ile ilgili tüm tamir işlemlerini yapmaktayız.

Ps4’e oyun cd’sini taktığınızda, oyunu PS4 konsolunuz içeriye almıyorsa, PS4 oyununuzu geri çıkartıyorsa yada oyunu PS4 sürücüsüne takmaya çalıştığınızda girmiyorsa, Ps4 sürücüsünde mekanik bir sorun var demektir.

Bu sorun genellikle küçük çocukların sürücüye bozuk para, kredi kartı gibi cisimleri atması ile de gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda ise PS4 cd sürücüsünün içerisindeki hareketli parçaların kırılması veya yerinden oynaması sonucunda karşınıza çıkabilir. Ps4 cd rom sürücüsü tamiri yapılmaktadır vede GARANTİ verilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşırsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

PS4 FAN SESİ TAMİRİ

Ps4 yüksek fan sesi tamirini garantili olarak yapmaktayız. İşlem süresi ortalama 1.5 saat sürmektedir yapılan işlemin garantisi verilmektedir.

PS4, PS3, XBOX ONE, XBOX 360, PSP, NİNTENDO Wİİ, PS VİTA TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ OLARAK YAPMAKTAYIZ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ KOL TAMİRİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ ANAKART TAMİRİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/FAN SESİ TAMİRİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ LENS OKUYUCU VE BD ROM TAMİRİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ HDMI GİRİŞİ DEĞİŞİMİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ HDMI ENTEGRESİ DEĞİŞİMİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ BGA İŞLEMCİ ( MAVİ IŞIK ) TAMİRİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ WİRELESS ENTEGRE DEĞİŞİMİ

PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360/NİNTENDO SWİTCH/PS VİTA/PSP/ KOL TANIMAMA TAMİRİ

Kartaltepe Mahallesi ,Mektupçu Sokak No 4 Bakırköy İstanbul

Tel: 0212 660 75 15

Cep: 0543 329 48 82

Telefon ile arama saatleri: Sabah 10:30 Akşam 8:30
Kısa adres tarifleri:

Bakıröy Meydan’daki Taksim dolmuşlarının tam karşı sokağı.

Bakırköy Meydan’daki İETT otobus duraklarının bir arka sokağı.

Dükkan İsmi : Shn İstanbul

KARGO İLE ANLAŞMAMIZ VARDIR İSTANBUL DIŞINDANDA KARGO İLE GÖNDEREBİLİRSİNİZ


Bizi Taklit Edenlerden Uzak Durunuz SHN İSTANBUL Başka Şubesi Yoktur.

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

56 Yorum

 • Selamlar,

  Ps4 konsolumu 1 den az mesafeden yere sertce dusurdum. Mavi isik yanip sonuyor ve goruntu gelmiyor malesef. Bu konuda yardimci olabilirmisiniz. Tahmini masraf vs.

   

  Saygılarımla

  • Tamiri için görmem gerekiyor konsolu. Arıza nerden yapmış ne kadar darbe almış bakılması gerekiyor. İletişime geçebilirsiniz. 0212 660 75 15 

 • X box 360 görüntü bazen geliyor bazen gelmiyor sorunu nedir ne kadar fiyat tutar tesekkurler.

 • ps4 hdmı çıkışım bozuldu tamir bedelini söyleyebilirmisiniz bana ne kadara mal olur. dükkanınıza götürmeden bir rakam öğrenmek istiyorum ona göre getiricem.

 • eskişehirden kargo yaptım şahin beye bir gun sonra kargo geldi ps4 hdmi bozuktu ellerinize sağlık teşekkürler çalışıyor

 • Merhaba,

  benim fanatec direksiyon setim var daha önceleri calışıyordu uzun süredir kullanmıyordum şuan çalışmıyor arızası nedir bilemiyorum bu setin tamirini siz yapabiliyor musunuz

   

 • Şahin abi 1 senelik makinam oyun oynarken kendiliğinden bu gece 2 kere kapandı ısındığından dolayı olduğunu düşünüyorum birazcık havasız biryerde baya da ısınmıştı makineye sonra ellemedim kontrol ettim kapattım sıkıntı nedir acaba ?

 • ps4 sistemi başlatılamıyor hatası alıyorum, güvenli modda sistemi tekrar yüklemeye çalıştım ama yinede olmadı güncelleme dosyası kullanılamıyor hatası çıkıyor (hata kodu CE-34788-0) yardımcı olabilir misiniz ?

   • Merhaba
    Ps4 fat kasa kullanıyorum. Konsol açarken 2 sn sonra kendini kapatıyor. Fişi 5-6 kez takıp çıkardıktan sonra düzeliyor ancak bu sefer de oyuna başladıktan sonra kendi kendine kapanıyor. Tamiri söz konusu mudur bunun
    Kolay gelsin

 • Merhaba
  Ps4 hdm girişin de Problem var original degisimi ne kadar cevap verirseniz sevinirim. Tesekkürler
  Aradim ama iki telefon na cevap verenlerin olmadi

 • Mrb benim ps4 un hdmi girisi kirildi +lan ve aux girislerinin telleri büküldu tamir sansi varmi ps4 su an çalışıyor beyaz ışık yanıyor fiyat ne olur

  • Google’dan shn istanbul yazarak referanslarımıza bakabilirsiniz. 18 yıldır konsol tamirleri ile uğraşmaktayız. 1 yıllık bir yer değildir shn istanbul.

 • Merhaba ps 4 oyunum var iki tane ikisi de cihaza kurulmuyor hata veriyor biri kuruldu bi defa yarım saat oynadım kapattım açtım oyuna girmedi sanırım cd ler de hata var düzeltme imkanı var mı oyunların?

 • İyi günler içini temizlemek için birkaç kez ps4 ün içini açıp kapattım şuan makinenin fanı çalışıyor ancak görüntü gelmiyor ve üstündeki ışık çalışmıyor size göndersem tamir edebilir misiniz?

 • Merhaba ps4 mün işlemcisinde sıkıntı var kapanıyor konsola dokununca kendiliğinden ne kadar ücretle olur acaba

 • Bende kalın kasa PS3 var. AV Multi Out’tan görüntü veriyor ama HDMI’den sinyal gelmiyor.Tamiri mümkün mü?

 • Merhaba bende 1004a model ps4 var.
  Konsol ısınıyor ve bir miktar oynadıktan sonra kapatınca açılmıyor.açma tuşuna bastığımda mavi ışık yanıp sigorta sesi geliyor ve açılmıyor. Tamiri mümkün müdür ? Birde fiyatı nedir ?

 • Merhaba benim 1004a model ps4 üm var.konsolum bir miktar oynadıktan sonra ısınıyor ve kapattığım zaman bir daha açılmıyor.güç düğmesine bastığımda mavi ışık yanıyor ve ardından sigorta sesi geliyor açılmıyor.tamiri mümkün müdür ?

 • Merhaba hocam, benim cihazda görüntü gelmiyor. Beyaz ışık yanıyor. Kulaklık takınca cihazdan ses geliyor ama görüntü yok. Sanırım hdmı entegresi bozuk. Onun değişim ücreti ne kadar?

 • Şahin abiye tesekkur ederim.Konsolumu ınternettekı ılanları gorerek heryerde reklamları olan bır teknik servise gönderdim fakat makinamı yapamadılar olmaz bu dedıkten sonra bende çöpemi atıyım bunu sorusuna evet dediler.
  Arkadasım daha önceden Shn istanbul dıye bı yer var oraya gonderelım ben kendı konsolumu gonderdım dıyınce bende gonderıyım dedım.İnternette arastırma yaptım ve cok eskı olduklarını ve guvenılır olduklarını gordum.cok uzatmıyım. Şahin abi ps4ümü yaptı tıkır tıkır calısıyor kendısıne cok tesekkur edıyorum.

 • Şahin hocam oyunlar için çok teşekkür ederim. Keşke herkes senin gibi işini dürüst ve düzgün yapabilse. Şahin istanbul/PS4oyun herkese tavsiyemdir. PS ile ilgili tüm sorun ve sıkıntılarınıza çözüm bulabilceğiniz tek adrestir.

 • Playstation adına herşeyi Sony’den iyi bilen tek yer. Her konuda yardımcı oluyorlar.

 • Kesinlikle turkiyenin en iyisi yaptigi ve sattigi her şeyin arkasinda duran adam gibi bir adam. İyi ki varsiniz şahin bey her şey için çok teşekkürler. Bütün arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile öneriyorum gözünüz kapalı cihazınızı teslim edebilir veya satın alabilirsiniz.

 • PS4 Makinamı tamir edebilen tek firma. Az kalsın çöpe atacaktım olmuyor dedikleri için. Tşk ederim.

 • Evim Anadolu yakasinda olmasina ragmen buradaki yorumlara bakarak bakirkoye gittim , ps4 hdmi goruntu alamiyordum sagolsun Sahin Bey soyledigi gibi 1 saatte tamir etti , cok iyi bir esnaf gonul rahatligiyla gidip hizmet alabilirsiniz.

 • Ps4 kontrolcüyü tanımıyor wifi çalışmıyor wifi chip kaç tl değişir ps4 1 tb mat kasa

 • selam merhaba ps4 sistemimde mavi ışık hatası meydana geldi ps4 ün ısınmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum farketmeden 4-5 oyun arka arkaya yüklemişim bu sırada oyun oynuyodum sonrasında ps4 açmaya çalışınca mavi ışık yanıp södü ve hiçbir görüntü gelmedi rica etsem ps4 mavi ışık problemi çözümünün fiyatını öğrenebilir miyim?

 • PS4 konsolumu ekrana görüntü gelmiyor şikayeti ile avc elektronik servisine bıraktım. İşlemci yandığı için yapamıyoruz diyorlar. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Araç çubuğuna atla