PS4 Kol Tamiri

PS4 KOL TAMİRİ GARANTİLİ TAMİR ( GARANTİLİ )

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 KOL TAMİRİ

Ps4 Kol Tamiri

Ps4 kol tamirini gözünüzün önünde yapıyoruz. Bekleyip tamir bitince alıp gidebilirsiniz. Aynı gün içinde teslim ediyoruz.

Bir çok tamir yapan yer var . Çoğu yer kollarınızı alır, 2 gün sonra yada 1 hafta sonra size dönüş yapıcağını söyler. 1 hafta boyunca oyun oyunamadan durabilirmisiniz :)?

Bu bekleme süresi, tamir işlemlerini kendileri yapmadığı ve farklı tamir yerlerine götürüldüğü için zaman kaybına yol açar. Fakat internet sitelerinde tamir yapıyoruz diye yalan yanlış bilg verirler.

Bu tarz durumlarla karşılaşmamanız için Ps4 kol tamirini gözünüzün önünde yapıyoruz. Ps4 kol arızasını gelenmeden önce bize bildirin, geldiğiniz zaman Ps4 kol tamirine hemen başlansın. Bekleyip tamir olan ps4 kolunuzu geri alabilirsiniz.

Aynı gün içerisinde teslim ediyoruz. İstanbul içi yada dışı ücretsiz kargo ile gönderim yapılmaktadır. İnternet üzerinde bilen bilmeyen  kol tamiri yapıyoruz diye ilanlar mevcuttur. Bu tarz kişilerin referanslarını kontrol ediniz.

PS4 KOLLARINI TAMİR EDİYORUZ (GARANTİLİ )

Ps4 Kolları yani DS4′ ps4 ile beraber tasarım ve özellikleri değişmiş bir şekilde karşımıza çıktı.

PS4 Kollarının Ps3 Kollarından Farkları Nelerdir?

Ps4 kollarının üzerinde renkli led ışıkları bulunmakta, oyundaki hareketlere göre renk değiştirmektedir.

Ps4 kolu üzerinde dahili olarak ses çıkışı yani hoparlör bulunmaktadır. Bu hoparlörden oyun seslerini duyabilirsiniz PS4/AYARLAR/CİHAZLAR kısmından hoparlörün ses yüksekliğini kısabilir veya arttırabilirsiniz.

Ps4 kol şarj kabloları PS3 kollarındakinden farklıdır. Kablonuz bozulduğunda samsung cep telefonlarının şarj kablosunu kullanabilirsiniz girişleri aynıdır.

Dokunmatik yüzeye sahiptir. Belirli oyunlarda dokunmatik tuşu kullanarak oyunda yönlendirmeler yapabilirsiniz.

Sixaxis özelliğ, bu özellik Ps3 kollarında da vardır, Ps4 kollarında devam etmektedir. Ps4 kolunu sağa sola, yukarı aşağıya hareket ettirerek yönlendirme yapılabilmesini sağlar.

Shn istanbul referanslarını google üzerinden shn istanbul yazarak araştırabilirsiniz.

20 yıldır oyun konsolları tamiri yapmaktayız.

Bilgisayar tamircisi, tv tamircisi, Playstation cafe değiliz, Sadece oyun konsolları tamir servisiyiz. Ps4 kolu tamiri tavsiye edenlere teşekkürlerimizi borç biliriz. 

Xbox One kol tamirinden Nintendo Switch Joycon tamirine, Xbox 360 kol tamirinden, Ps3 kol tamirine kadar tüm oyun kollarını ( gamepad ) tamir ediyoruz.

Playstation 4 kol tamirinde genellikle yaşanan arızalar aşağıdaki gibidir.

Playstation 4 kolu sıvı teması Ps4 kolunun tuşlarının basmaması, yada hassasiyet sorunu olması, Ps4 oyunlarında kolların kendi kendine hareket etmesi yada nişan alırken kol farklı yere yönelmesi, Analog drift denilen kayma sorunu.

Ps4 kolu kablosuz şarz olmuyorsa, bluetooth, yada wireless algılamama sorunu tamiri. Ps4 kolu şarz bitmesi, şarj olmaması. Ps4 kolu kendi kendine hareket ediyor olmas, Ps4 batarya arızası, batarya değişimi, Ps4 orjinal batarya takılması. Playstation 4 kolu anakart arızası, şarj entegresi değişimi.

Ps4

Ps4 Kol Tamiri Video

 

PS4 KOL ANAKART DEĞİŞİMİ

PS4 KOL ANAKART TAMİRİ

PS4 KOL ANAKART DEĞİŞİMİ İSTİYORSANIZ İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

DAHA ÖNCEDEN FARKLI YERLERE GÖTÜRDÜNÜZ SİZE OLMAZ MI DEDİLER.

ANAKART YANMIŞ MI DEDİLER

PS4 KOL ANAKART DEĞİŞİMİ YAPIYORUZ

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

PS4 KOLLARI EN ÇOK NERESİ BOZULUYOR?

Ps4 kollarının çabuk deforme olan yerleri, Ps4 analog başlıklarıdır. El ile sürekli oynandığından çok çabuk zarar görebiliyor. Bunların değişimi mümkün. Ps4 kolunu açıp içerisinden değiştirme yapabilirsiniz.

PS4 ANALOG KOLAY TAMİRİ KOLAY ÇÖZÜM

Ben Ps4 kolu açamam başka çözüm var diyenler için. Ps4 analog şapkalarını tavsiye ederim. Ps4 kolunun analogları resimdeki gibi soyulmuş veya yırtılmış ise bu Ps4 analog şapkaları işinize gerçekten yarayacaktır. Fiyatı ortalama çifti 5 tl ile 7 tl arasındadır. İşleyimizden alabilir veya kargo ile gönderebiliriz.

Ps4 Kolllarında Hangi Sorunlar Meydana Geliyor? 

Ps4 Kolu Şarj Olmama;

Ps4 kollarında şarj olmama sorunu sıklıkla karşılaştığımız sorunlardandır. Özellikle Ps4 şarj giriş yerindeki dişlerin kırılması eğilmesi sonuc,Ps4 kolu şarj olmamaktadır. Bu arızada Ps4 kolunun şarj giriş yeri komple değiştirilir. Yenisi takılır. Test edilip verilir. Yan sanayi Ps4 kol şarj kablosu da bu sorunu yaratabilir. Orjinal kablo satın alınmalıdır. Orjinal kablo veya şarj giriş yeri temini için bize ulaşabilirsiniz. Ps4 kol tamiri için telefon ile arayıp arızayı söyleyip ortalama bir fiyat ta alabilirsiniz.

PS4 KOLLARI YÖN TUŞU KAYMASI ( İSTENİLEN BÖLGEYE HAREKET ETTİREMEME SORUNU )

Örneğin futbol oyunu oynuyorsunuz ve oyuncuyu yukarı doğru gitmesini istiyorsunuz fakat oyuncu çapraz bölgelere gidiyor veya hareketleri tam olarak net bir şekilde yapmıyor. Ps4 kollarında yeni nesil veya eski nesil farketmeksizin bu arızayı gideriyoruz. Bu arızanın sebebi Ps4 kolu analog motorundan kanaklanıyor. Resimde gördüğünüz analog motorunun yenisi orjinali takılıyor bu sayede bu sorun ortadan kalkmış oluyor.

PS4 KOLLARI X TUŞU VEYA HERHANGİ TUŞ BASMAMASI

Ps4 kol tamirinde sürekli görünen arızalrdan birtanesi de tuş basmaması. Bu arıza çeşidinde kol tuşlarının altna kir, toz veya sıvı gelmesi ile Ps4 kolunun tuşları basmayabilir. Ps4 kol şeridinde sorun olmuş olabilir. Tuşların hassasiyeti zamanla yumuşayabilir. Bu sorunda Ps4 kolunun lastik takımı gerekir ise Ps4 iç şeridinin değiştirilmesi gereklidir.

Ps4 lastik takımı, Ps4 kolu modellerine göre değişiklik gösterebilir. Ps4 kollarının tüm modellere uygun tuş lastik çeşitleri vardır. Aynı şekilde Ps4 kol şeridide mevcuttur. Ortalama şerit fiyatı 10 tl ile 30 tl arasındadır montaj dahildir. Ps4 lastik takımının değişimi 10 tl dir.

PS4 TUŞLARI TAKILIYOR, TUŞARI YERİNDEN ÇIKIYOR PS4 KOLU İÇ KASA İSKELETİ DEĞİŞİMİ

Ps4 tuşları düşüyor veya takılı kalıyor sorunu genellikle Ps4 kolu modelinde ilk çıkan kollarda meydana gelmektedir. Bu sorun Yeni nesil PS4 kollarında SONY tarafından iç dizayn komple değiştirildiği için karşılaşılmamaktadır. Bu tarz sorun ile karşılaşıyorsanız Ps4 kolunun iç iskelet diye adlandırılan kısım değişmesi gerekmektedir. R1- L1 tuşları özellikle basıldığı zaman bu sorunu belli eder. Ps4 kolu iç iskeleti bu tuşar ile bağlantılıdır. Tırnakları kırıldığı zaman bu arıza ile akrşılaşılır. Çözümü ise yeni Ps4 kolu iskeleti, Ps4 kolu iç kasa değişimidir.

PS4, KABLOSUZ KOL ÇALIŞTIRMIYOR?

Ps4 kol tamirinde bu tarz arızalrı ps4 koluda yapabiliyor veya PS4 makinanızdan da kaynaklanabiliyor. İki arıza içinde iletişime geçebilirsiniz.

PS4 KOMPLE DIŞ KASA DEĞİŞİMİ

Ps4 kollarınızın komple dış kasasını değiştiriyoruz. Sıfır olarak teslim ediyoruz. Renk seçenekleri mevcuttur telefon ile bilgi alınız.

PS4 KOLLARINI GARANTİLİ OLARAK YAPIYORUZ

Ps4 kollarını garantili olarak yapıyorz. Yaptığımız işlemlere garanti veriyoruz. 1. sınıf malzeme kullanıyoruz. Kullandığımız kasa lastik analog vs ürünlerini kendi bünyemizde yurt dışından getirmekteyiz. Toptan veya perakende olarak PS4 kol yedek parça satışımızda vardır. Ps4 kol tamir seti, Ps4 kol lastikleri, Ps4 iç kasa, Ps4 analog başlığı, Ps4 analog şapkası, Ps4 analog motoru, Ps4 r1 tuşu, Ps4 tuş takımı,Ps4 tuşu yayı, Ps4 bataryası, Ps4 usb şarj girişi, Ps4 usb kablosu, Ps4 kolu ile ilgili tüm yedek parçaları bulunmaktadır.

PS4 KOLLARINI KARGO İLE GÖNDEREBİLİRMİYİM?

Ps4 arızalı kollarınızı ÜCRETSİZ KARGO ile gönderim yapabilirsiniz. Ps4 kol tamirini istanbul bakırköyde’ki adresimize kargo yapabilirsiniz.

PS4 KOLUNU TAMİRE GETİRSEM NE ZAMAN ALIRIM?

Ps4 kol tamirini gözünüzün önünde yapıyoruz. İçerisinden parça alma başka kol ile değiştirme, batarya değiştirme gibi aklınızda olabilecek tüm soruları siliyoruz. Shn istanbul güvencesi ile işlemler yapılmaktadır. Google’da shn istanbul diye arattırıp güvenilirliğimize bakabilirsiniz.

Adres Ve İletişim

Kartaltepe Mahallesi, Mektupçu Sokak, No: 4 Bakırköy/ISTANBUL

0212 66075 15

0543 329 48 82

Whatsapp : 0543 329 48 82 

Kısa adres tarifi

Marmaray Bakırköy durağınave Bakırköy Meydan’a çok yakınız. Marmaray ile Bakırköy durağında indikten sonra yürüme mesafesindeyiz. Bakırköy Meydan’daki Taksim dolmuşlarının tam karşı sokağı.

 
va9fR1
 
 
1E43RS
 
yAVwzT
KuK3v2

Bizi Taklit Edenlerden Uzak Durunuz SHN İSTANBUL  Başka Şubesi Yoktur.

TÜM OYUN KONSOLLARI VE AKSESUAR TAMİRLERİ YAPILMAKTADIR

Referans olarak google’a shn istanbul yazarak araştırabilirsiniz. 20 yıldır Oyun Konsolları teknik servis işlemleri ile uğraşıyoruz.Adres ve İletişim

PS3 PS4 FAN SESİ TAMİRİ

PS3 PS4 ANAKART TAMİRİ

PS3 PS4 HDMI TAMİRİ

PS3 PS4 TAMİR İŞLEMLERİ

PS3 PS4 KOL TAMİRİ

PS3 PS4 HDMI ENTEGRE

PS5 KOL TAMİRİ

PS5 FAN SESİ TAMİRİ

PS5 YÜKSEK FAN SESİ

PS5 HDMİ TAMİRİ

PS5 TAMİR

Xbox Kol Tamiri

Xbox Series X tamiri

Xbox Series S Tamiri

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ

PS4 İLE İLGİLİ TÜM TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ VE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILMAKTADIR

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

67 Yorum

 • BIRCOK YERE DAHA ONCE KOL TAMIRI GONDERDIM ANTALYADAYIM CAFEM VAR DAHA ONCEDEN SAHIN BEYE HERHANGI BIR TAMIR YAPTIRMADIM AMA INTERNETTE GORDUMMESHUR OLDUGUNU KOLLARI GONDERICEM TAMIRE GELDIKTEN SONRA YAZICAM OLUP OLMADIGINI ARAS KARGO ILE ANLASMA NUMARANIZ VAR MI

   • Merhaba benim kolumunda durudk yere r1 tuşu çalışmamaya başladı tuşa badış hissiyatında bi aorun yok sadece tepki vermiyor bunun ücreti nekadar olu acaba

    • 0212 660 75 15
     0543 329 48 82 ‘den bilgi alabilir ücretsiz kargo ile gönderebilir yada kendiniz getirip tamir ettirebilirsiniz. İşlemler gözünüzün önünde yapılmaktadır bekleyip alabilirsiniz.

 • Sizi tesadüfen internette buldum.PS4 kol arızasını dakikalar içerisinde tamir ettiniz.İyiki bu dükkanı açmışsınız.Hem fiyatlar çok uygun hemde garantili.Elinize kolunuza sağlık hayırlı işler bol kazançlar inşallah.

 • Kolay gelsin joystik sıvı teması oldu sol taraf aktif sağ taraf pasif ps tuşu çalışıyo tamiri mümkün mü hemen yolluycam size şimdiden teşeklürler

 • kol da analog motor mekanizmasında problem var nasıl yardımcı olabilirsiniz ücreti ne kadar

 • Mrb peki analoğun takili olduğu borda birşey olursa yani bataryayı taktımız bord benimki kırıldı onun yedek parçası varmi ben hicbir yerde bulamadım

  • 0212 660 75 15
   0543 329 48 82 ‘den bilgi alabilir ücretsiz kargo ile gönderebilir yada kendiniz getirip tamir ettirebilirsiniz. İşlemler gözünüzün önünde yapılmaktadır bekleyip alabilirsiniz.

  • 0212 660 75 15
   0543 329 48 82 ‘den bilgi alabilir ücretsiz kargo ile gönderebilir yada kendiniz getirip tamir ettirebilirsiniz. İşlemler gözünüzün önünde yapılmaktadır bekleyip alabilirsiniz.

 • Merhaba benim PS4 kolum hiç çalışmıyor yapılıyormu yapılıyorsa kaç para ve Kredi karti geçerlimi

  • 0212 660 75 15
   0543 329 48 82 ‘den bilgi alabilir ücretsiz kargo ile gönderebilir yada kendiniz getirip tamir ettirebilirsiniz. İşlemler gözünüzün önünde yapılmaktadır bekleyip alabilirsiniz.

 • merhaba sahin bey.
  ps4 sol anolog basligi oyun oynarken bir anda takilmaya basladi. anolog sol ve asagi cektiginde takılıyor. degismesi gerekli yarin sabah getirsem islem kisamidir direk yapabilirmiyiz?

  • 0212 660 75 15
   0543 329 48 82 ‘den bilgi alabilir ücretsiz kargo ile gönderebilir yada kendiniz getirip tamir ettirebilirsiniz. İşlemler gözünüzün önünde yapılmaktadır bekleyip alabilirsiniz.

 • R2 tuşu işlemiyor. R2 tuşunun işlevini bazen R3’ü sola itince yapıyor. Sıfırladım filan ama düzelmedi. Diğer kolda böyle bir sorun da yok. Nasıl bir saçma durum bilmem anlatabildim mi? Bu neyden kaynaklanır? R2 de kırıklık yok gayet güzel basılıyor. Bunun tamir imkanı var mı? Kolay gelsin hayırlı işler

  • 0212 660 75 15
   0543 329 48 82 ‘den bilgi alabilir ücretsiz kargo ile gönderebilir yada kendiniz getirip tamir ettirebilirsiniz. İşlemler gözünüzün önünde yapılmaktadır bekleyip alabilirsiniz.

 • Merhaba iki adet joystick var ikisindede ayni sorun var tuslari iceri basılmıs durumda bazen tutukluk yapiyor cozumu var bunun varsa ikisinide yaptirmak isterim tesekkur ederim.

 • Merhabalar İstanbul’dan yazıyorum kolumun R1 ve L1, tuşları yok tamir ettirmek yani yeni bı tuş taktirmak istiyorum bide arıza tespiti yaptırmak istiyorum

  • 0212 660 75 15
   0543 329 48 82 ‘den bilgi alabilir ücretsiz kargo ile gönderebilir yada kendiniz getirip tamir ettirebilirsiniz. İşlemler gözünüzün önünde yapılmaktadır bekleyip alabilirsiniz.

 • iyi günler benim joistikte L1 tuşu tutukluk yapıor bazen basılı kalıyor tamir ücreti ne kadar acaba

  • 0212 660 75 15
   0543 329 48 82 ‘den bilgi alabilir ücretsiz kargo ile gönderebilir yada kendiniz getirip tamir ettirebilirsiniz. İşlemler gözünüzün önünde yapılmaktadır bekleyip alabilirsiniz.

 • merhaba ,
  yön tuşları çalışmıyor , bunun dışında geriye kalan tuşlarda sorun yok. fiyat verebilirseniz size göndereceğim.

  teşekkürler.

 • Merhaba ps4 kolum balkondan dusme sonucu kasasi kirildi ancak mekanizmada sorun yok calisiyo kasa acildi kasa degisimi yapiyormusunuz ve fiyat almak istiyorum

 • Merhaba izmirden yaziorum L3 analog battlefield 1 oynarken artik kendi kendine sola gidior hic bi tusa basmadan ps4 ic menudede en basa cekior sola yani bu fiyati nedir kendim actim temizledimde icini hic bir sonuc alamadim 🙁

  • Bazı yotube videolarını görüyorum gülüyorum 🙂 temizleme ile yada sprey sıkarak düzeltmeye çalışıyorlar. Adresimize getirin yada ücretsiz kargo ile gönderin yardımcı oluruz.

 • Kolay gelsin bizde 2 tane kol sorunlu bir tanesinin oklar tuşunun alt kısmı ve R2 tuşu takılıyor diğerinin ise koblosuz çalışmıyor yardımcı olabilir misiniz

 • sahın bey cafe işletıyorum ps4 analok bozulmustu yınısı ıle degistirdim fakat analok devamlı sola cekıyor ıkı koldada aynı sorun oldu sebeb ne olabılır

 • sahın bey bende 2 tane ps4 kolu sol analog motorunu bır elektonıkcı degıstırdı ama suan her ıkı kolumda pes 2019 oyun planında sol tarafa cekıyor elektornıkcı bısılerını mı yaktı yoksa yenı takılan analog motorlarındamı sıkıntı var acaba

 • merhaba,efendim benım ps4 kolunun sorunu oyun oynamaya basladıktan 15 dk sonra donuyo ve hıc bır sekılde hareket ettıremıyorsunuz,tahmını tamır suresı ucretı ne kadar olur acaba

 • Merhaba
  Bende 2 adet orjinal,3 adet çakma toplam 5 adet ps3 joystick var. Bazısı sarj olmuyor bazısınin çeşitli arızaları var.
  Size gondersem arıza tespit yaparsınız değil mi?
  Tamir için yaklaşık fiyat verebilir misiniz? Yoksa görmeniz mi lazım?
  Teşekkürler

 • Scuf marka ds4 v2 kol var sağ analog sol yukarı ve aşağı çekince takılı kalıyor tamiri ortalama nekadarfır

 • Selamlar yuvarlak ücgen kare x tuşlarına basınca tuşlarda takılma,tutukluk oluyor.tamiri mümkün mü?ve fiyatı nedir?

 • Hocam benim sol stick (Çubuk) sola bazen FPS oyunlarında, ağır dönüyor zaman zaman oluyor kaça. Olur fiyatı.

 • Merhaba bende 3 adet kol var ikisi şarj olmuyor biride joistikler takılı kalıyor ortalama bi fiyat vere bilirmisiniz

 • Merhaba benim sıkıntım ps4 ün içini açarken tırnak denilen yerler kırıldı R1 L2 R2 tuşlarını yaylarıyla beraber takıyorum tam oturmuyor kasada tam oturmuyor yani sadece ön kapak değişecek ne kadar olur fiyat onun dışında sıkıntı yok çalışıyor birde bana burdan veya e postama bilgi verirseniz süper olur

 • Merhaba,ps4 v2 kol suya dustu, cikardim temizledim calismadi.pil ve sarj soket ve flexi kabloyu diger kolla degistirdim calismadi (usb kabloyla oynaniyor butun ozellikler calisiyor ama sarj olmuyor) yani sarj olmadan kabloyla calisiyor sadece. Sarj entegresinden oldugunu dusunuyorum. Ne kadara teamir olur

 • abi selamın aleyküm benim ps4 kolu ne şarj alıyor nede ışığı yanıyor 12 pin şerit aldım taktım fayda etmedi sonradan aklıma geldi şarj soketinin bozuk olduğu bir de ışığı yanmıyor ücreti ne kadar olur

Araç çubuğuna atla