Genel PS4 FAN SESİ TAMİRİ GARANTİLİ PS4 Tamir Servisi PS5 FAN SESİ SORUNU-PS5 FAN SESİ TAMİR

PS4 YÜKSEK FAN SESİ / PS4 TEMİZLEME İŞLEMİ VİDEO

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

 

 

 

PS4 FAN SESİ

 

Ps4 fan sesi sorunu garantili olarak yapılmaktadır. Kullanılan Temal macun ve işlemlere 1 yıl garanti veriyoruz. Ps4 Pro, Ps4 slim, Ps4 Fat kasa yani tüm Ps4 modellerine işlemler yapılır.

Ps4 konsolunuzu ortalama 2 yılda bir bakım yaptırmanız gerekiyor. Bu bakım yapılmaz ise Ps4 fan sesi yüksek ses çıkartıp sizi rahatsız etmekle kalmayıp makına’nızı zorlar.

 

 

 

 

 

 

Ps4 fan sesi sorunu sadece gelen fan sesinden rahatsız olmak değil, Ps4 yavaşlama, takılma , oyun oynarken FPS düşmesi de yapacaktır.

Ps4 yüksek fan sesi ilk başlarda hafif olarak ses yapmaya başlar, bu aşamada bir sorun teşkil etmez ve ps4’ünüze bir zarar vermez. Zamanla örneğin 2 ay sonra daha fazla yapacaktır. Zaman daha da ilerledikçe ses te yükselecektir. Ps4 fan sesi aşama aşama fark gösterir.

 

 

 

PS4 YÜKSEK FAN SESİ

En son aşamada ise, Ps4 oyunu oynarken ekranda SİSTEM ÇOK ISINDI KAPATILACAKTIR yazısı belirir. Bu son aşamadır. Ps4 aşırı ısınma sonucu işlemcisini  ( APU ) yanmaması işin kendini korumaya alır ve kapatır.

Bu şekilde çalıştırmaya devam ederseniz, Ps4 yüksek fan sesinden olay çıkıp, Ps4 işlemci arızasına geçecektir. Ps4 konsolunuzu bir gün çalıştırınca ekrana görüntü gelmeyip. Mavi ışığın yanıp sönmesini göreceksiniz. Bu aşamada Ps4 işlemci arızasına geçiyor ve tamiri yapılmadan da çalışmayacaktır.

 

 

 

 

 

Ps4 işlemci arızası mavi ışık arızası CİDDİ BİR ARIZADIR. BGA makinası ile tamir işlemlerini yapıyoruz. Ortalama şu anda fiyatlandırması, 250 TL ile 750 TL arasında değişiklik göstermektedir.

 

Bazı durumlarda Ps4 konsolunuzun FAN pervanesi de bozulabiliyor bu yüzden değişmesi de gerekebilir. 

 

Ps4 fan sesi tamiri o yüzden önemli bir olaydır. Makinanızın bakımını yapabiliyorsanız kendiniz. Yapamıyorsanız bize ücretsiz kargo yada kendiniz getirerek yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Ps4 fan sesi tamirini kendiniz yapacaksanız. En kaliteli macunu kullanınız. Ortalama piyasa fiyatı 400 ila 750 tl arasında olan termal macunlardan kullanınız. Makinanın içini açarken komple açmalısınız.

Sadece arka kapak , ön kapak açıp temizleme ile maalesef olmaz.

 

PS4 FAN SESİ TAMİRİ

Bizim tavsiyemiz işi bilen oyun konsolları tamircisine götürmeniz. Bilgisayar tamircisi yada Tv tamircileri bu işlemi yapabilir fakat gerçekten risklidir.

Makinayı açarken flex kopmaları. Yanlış vidaları , yanlış yere atmaları, ucuz olsun daha çok kar edeceğim diye ucuz macun kullanımı sonucu, bu tarz yerlere gittikten sonra internet üzerinden bizi bulup tekrar Ps4 fan sesi tamirini yaptıranlarının sayısı hiçte az değildir.

 

 

İşlemler gözünüzün önünde yapılır.

Makinanız kalsın 3 gün sonra 5 gün sonra gelin diyen birisi bizde yoktur. Aynı gün işlemler yapılır bekleyip alabilirsiniz.

Yapılan işlemlere 1 yıl garanti veriyoruz. 

Bu yazıyı yazdıktan sonra Ps4 Pro 7016 model daha önceden farklı bir yere gidip  Ps4 fan sesi tamiri yaptıran bir müşterimizin , en fazla 2 hafta sessiz çalıştı sonra tekrar Ps4 fan sesi yapmaya başladı, şikayeti ile bize gelmiştir. Tahminimce yanlış müdahale edilip garanti vermeden işlem yapılmıştır.

Ps4 Pro fan sesi ile ps4 fan sesi aynı termal macun kullanılmaz. Büyük ihtimal ile Ps4 macununu Ps4 Pro’ya kullandıkları için sorun devam ediyor. Müşterimizin makinasını garantili olarak yapıp teslim edeceğiz. Herkese iyi oyunlar. . . .

Adres Ve İletişim

Kartaltepe Mahallesi, Mektupçu Sokak, No: 4 Bakırköy/ISTANBUL

0212 66075 15

0543 329 48 82

Whatsapp : 0543 329 48 82 

Kısa adres tarifi

Marmaray Bakırköy durağınave Bakırköy Meydan’a çok yakınız. Marmaray ile Bakırköy durağında indikten sonra yürüme mesafesindeyiz. Bakırköy Meydan’daki Taksim dolmuşlarının tam karşı sokağı.

 
va9fR1
 
 
1E43RS
 
yAVwzT
KuK3v2

Bizi Taklit Edenlerden Uzak Durunuz SHN İSTANBUL  Başka Şubesi Yoktur.

TÜM OYUN KONSOLLARI VE AKSESUAR TAMİRLERİ YAPILMAKTADIR

 

 

Referans olarak google’a shn istanbul yazarak araştırabilirsiniz. 25 yıldır Oyun Konsolları teknik servis işlemleri ile uğraşıyoruz.Adres ve İletişim

 

 

 

PS5 PS3 PS4 FAN SESİ TAMİRİ

PS5 PS3 PS4 ANAKART TAMİRİ

PS5 PS3 PS4 HDMI TAMİRİ

PS5 PS3 PS4 TAMİR İŞLEMLERİ

PS5 PS3 PS4 KOL TAMİRİ

PS5 PS3 PS4 HDMI ENTEGRE

PS5 KOL TAMİRİ

PS5 FAN SESİ TAMİRİ

PS5 YÜKSEK FAN SESİ

PS5 HDMİ TAMİRİ

PS5 TAMİR

XBOX KOL TAMİRİ

9. NESİL KOL TAMİRİ

XBOX SERİES X TAMİRİ

XBOX SERİES S TAMİRİ

XBOX ONE S TAMİRİ

PS VİTA TAMİRİ

NİNTENDO SWİTCH TAMİRİ

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ

PS4 İLE İLGİLİ TÜM TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ VE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILMAKTADIR

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla