PS3 KIRMA İŞLEMİ REHBERLER

MULTİMAN 4.85 ORJİNAL TÜM PS3’LERDE ÇALIŞIYOR SORUNSUZ BY DEANK

Shn İstanbul
Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

MULTİMAN 4.85 ( DEANK )

 

Geliştirici @deank’in multiMAN (veya mM) olarak bilinen popüler PS3 Homebrew için resmi bir güncelleme işlemi yürüttüğü görülüyor .

Multiman 4.82’den bu yana resmi bir güncelleme gelmedi.(bazı resmi olmayan değiştirilmiş sürümler çıkmıştır.)  Multiman 4.82’nin önceki resmi güncellemesinde 4.83 / 4.84’de olduğu gibi  multiman 4.85’te çıktı.  Bununla birlikte, Multiman geliştiricisi deank, uygulamaları çevrimiçi güncelleme yoluyla sessizce güncellemeye itti.


Öte yandan, aynı eski klasik multiMAN, ki bu da kötü bir şey değildi ve hala PS3 için ikonik bir uygulamadır. Bu güçlü Homebrew, cfw özellikli PS3’ünüz için tonlarca işlevsellik barındırıyor, . Brewolojide resmi olmayan bir multiMAN 4.84 PS3HEN sürümü var ( * önceki sürümlerde ), ancak özelliklerin çoğunun ne kadar uyumlu olduğundan emin değiliz  PS3HEN genel olarak kullanıcısı, birçok PS3 Homebrew uygulamasının Multiman 4.85 gibi uygulamaların CFW  yani tam anlamı ile kırık ps3’leri düşünülerek oluşturulmaktadır.  PS3HEN modunda w / PS3HEN destekleyen bazı özelliklerinde Multiman 4.85’te uyumsuzluk sorunu yapabilir fakat genel anlamda çalışmaktadır.

GERÇEK MULTİMAN 4.85 ( DEANK )

Multiman 4.85 Orjinal indirmek için alttaki linke tıklayınız.

ORJİNAL MULTİMAN 4.85 İNDİR TIKLA

 

Rar şifresi: shnistanbul

 

PS3 MULTİMAN NEDİR?

PS3 multiman programı, kırılmış yada PS3 HEN işlemi yapılmış tüm Ps3’lerde hard diskinizdeki veya harici hard diskinizdeki oyunları çalıştırma, oyunları kopyalama, oyunları silme işlemlerini yapmaya yarayan ve PS1 PS2 oyunlarını da çalıştırabilen birçok özellik barındıran olmazssa olmaz programdır.

Ps3 CFW olarak güncelleme işlemini yaptığınızda yada PS3 hen kırma işlemi yaptığınızda MULTİMAN programını da güncellemeniz yani silip yeni versiyonunu kurmanı gerekir, bu işlem şu şekildedir örneğin Ps3 versiyonunuz 4. 55 CFW sizde tabiki 4. 55 MULTİMAN programını kullanıyorsunuz, yeni oyunları çalıştırmak için 4. 85 CFW güncellemesi yaptınız tabiki MULTİMAN’ı da 4.85 olarak güncellemek zorundasınız. 

PS4_OYUN

 

PS3 MULTİMAN SİLME, GÜNCELLEME, YÜKLEME NASIL YAPILIR?

PS3 4. 85 CFW güncelleme işlemini yaptınız MULTİMAN versiyonunuz eski ve MULTİMAN programını çalıştırdığınızda hata kodu alıyorsunuz, bu sorunu MULTİMAN’ı silip yeni versiyonunu kurarak düzeltebilirsiniz. 

PS3’te multiman programının üzerine gelin programa giriş yapmayın, üçgen tuşuna basın ve çıkan seçeneklerde silmeyi seçin, silindikten sonra internetten versiyonunuza göre ki tavsiyem en son versiyondur 4. 85 MULTİMAN’ı indirin winrar programından çıkartın, FAT32 formatlı harici hardiskinin içerisine kopyalayın, kopyalayacağınız dosyanın sonu PKG olarak bitmeli herhangi bir klasör içerisinde olmasın, kopyaladıktan sonra PS3 usb girişine takıp menüde oyun bölümüne gelip, İNSTALL PACKAGE’in üzerine gelin ve multiman programını yükleyin, programı çalıştırdığınızda bir seferliğine size üç defa onayınızı isteyecektir, üçünede EVET’i işaretleyin, işlem tamamlanmıştır. 

PS3_KIRMA_PS4_OYUN_

 

İyi oyunlar. . .

PS3 TÜM MODELLERE KIRMA İŞLEMİ MULTİMAN VE OYUN YÜKLETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

*FİYAT İÇİN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Instagram hesabı: Shnistanbul

Paylaşımlarımızı destek için takip ediniz.

PS3 PS4 XBOX ONE KOL TAMİRLERİ

PS4 TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

PS3 TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

XBOX ONE TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

NİNTENDO SWİTCH TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

XBOX 360 TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

TÜM OYUN KONSOLLARININ TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ VE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPMAKTAYIZ. KONSOLLARIN OYUN KUMANDALARI DAHİL.

İSTANBUL DIŞINDAN ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

**Ps4 Konsolunuzun kırma işlemine uygun olup olmadığını öğrenmek için TIKLAYIN.**

**PS4 OYUNLARI YÜKLETMEK VEYA HARD DİSK DOLUMU İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 TAMİR İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 KOL TAMİRİ İÇİN TIKLAYIN.**

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

15 Yorum

Araç çubuğuna atla