Genel PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 KIRMA 4.05 FTP BAĞLANTISI VERSİYON ÖĞRENMEK

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps4 kırma işlemi FTP Bağlantısı

Ps4 Kırma işleminde 4.05 versiyonlar artık kırma işlemi gerçekleşebiliyor. Bazı arkadaşlar beni arayarak Ps4 kırma işlemini soruyorlar fakat heycanınızı anlıyorum ama şimdilik sadece PS4 4.05 versiyonda bu işlem gerçekleşiyor yani daha yüksek bir versiyona sahipseniz PS4 kırma işlemi için beklemeye ve sitemizi takip etmeye devam. 🙂

Ps4 Kırma işlemi 4.05  olup olmadığını Nasıl Anlarım?

Resimlerimlerdeki adımlatı takip ediniz.

Sistem yazılımınız 4.05 üzerinde ise şimdilik PS4 kırma işlemi yapılamamaktadır. İlerde Ps4 downgrade yani versiyon düşürme işlemi olur ise versiyonunuzu 4.05’e indirip Ps4 kırma işlemi yapılabilir fakat şimdilik böyle bir yazılım yok. Olduğu taktirde sitemizde paylaşılacaktır.

PS4 KIRMA 4.05 FTP BAĞLANTISI

Ps4 4.05 kırma işleminde FTP bağlantısı sağlandı. Bunun anlamı, bilgisayar üzerinden PS4’ün içindeki dosyaları görmek ve istenilen yerlere dosyaları kopyalayabilmektir. Ps4 kırma işleminden sonra oyunları yüklemek için çok güzel bir program. Ps3 kırık modellerde FTP den oyun veya dosya aktarım yapabiliyordunuz ki Ps3 ilk kırıldığı zamanlarda birçok kişi bu yöntem ile Ps32e oyun kopyalıyordu. Aynı sistem şimdi Ps4 kırma işlemi 4.05 versiyonuna çıktı.

Ps4 FTP bağlantısını  @Spoofayy isimli kullanıcı youtube kanalında bu işlemi paylaştı. Ps4 4.05 versiyonunda FTP üzerinden yani bilgisayardan ister ethernet kablosu ister kablosuz bağlantı ile bağlanılıp dosya transferinin mümkün olduğunu gösterdi.

PS4 FTP BAĞLANTISI İÇİN GEREKLİ PROGRAMLAR

Python Programı Tıkla İndir

Local Exploit Host Tool

Payload for FTP

NetCat GUI

 

Bu işlemden sonra PS4’e CFW yazılımının çıkabileceği de konuşulmaktadır. Birkaç gün sonra Ps4 4.05 versiyonun nasıl kırılacağınız test edip sizler ile paylaşacağız.

Bizi takip etmeye devam edin. Taklitlerimizden sakının .

Shn istanbul . . .

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

26 Yorum

Araç çubuğuna atla