PS3

PS3 MULTİMAN SİNGSTAR 4.81 ÇIKTI FULL

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps3 Multiman 4.81 v2 Singstar Versiyonu Çıktı ( TÜRKÇE )

Multiman 4.81 Singstar versiyonundaki yenilikler

MULTİMAN 4.81 TÜRKÇE SİNGSTAR ÇIKTI

Ps3 Cfw'li konsollarda ONLİNE oyun oynarken Multiman programının görünmesini engelleyici özelliği vardır. Bu sayede BAN riski minimuma indirecektir.

Yeni temalar eklenmiştir, videoda da bunları görebilirsiniz.

Multiman 4.81 Singstar versiyonunda yeni oyun temaları, yeni arayüzler ve oyun seçerken dinlediğiniz müziğe kadar yenilenmiştir.

Multiman 4.81 singstar versiyonunda kullanılan müzik Deus Ex Human Revolution oyununun müziğidir.

En yeni multiman vede full sürüm olan 4.81 Singstar v2 versiyonunu tavsiye ederim arkadaşlar.

 

MULTİMAN 4.81 SİNGSTAR TÜRKÇE İNDİR TIKLA

 

Multiman 4.81 singstar full sürüm kurulumu

Öncelikle eski kurulu olan multiman programını silin. Silmek için multiman simgesinin üzerine gelip Üçgen tuşuna basın ve sil seçeneğini seçin. Bu işlemi yaptığınızda oyunlarınız SİLİNMEYECEKTİR. 

İşlem bittikten sonra Linkten Multiman singstar 4.81 full sürümünü indirin. Hiçbir klasörün içinde olmayacak şekilde Fat 32 formatlı flash diskinize kopyalayınç.

Ps3 Usb girişine takın ve Ps3 menüsünden İNSTALL PACKAGE bölümüne gelin.

Burada Multiman 4.81 singstar full sürümü göreceksiniz. X'tuşuna basın ve yüklemeyi tamamlayın.

İşlem bittikten sonra Ps3 ana menüde 4.81.02 Multiman Singstar versiyonunu göreceksiniz. X'e basın ve çıkan sorulara EVET'i seçerek ilerleyin.

İşlem bu kadar . Bu multiman 4.81.02 singstar olarak çıkmıştır. Multimanın resmi versiyonu değildir 100% güvenli tarafımca test edilmiştir. 

Multiman 4.81 Singstar Full versiyonunu çıkaran geliştirici MiZiO90'a teşekkür ederim.

Rar şifresi. www.ps4oyun.com

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

18 Yorum

  • Abi, eline sağlık paylaşım için.

    Orjinal multimandan bir eksiği var mı? Herhangi bir kapalı işlemeyen kısmı. Şunu yapmak istiyorsanız orjinal mutimanın olması diyeceğin bir durum.

  • Keşke şu banıda kaldırabilseydi şu program. ulan ban yemiyorum hayret diyordum en sonunda ben ban yiyenler kervanına katıldım 🙁

  • selamlar.benim ps3 son multiman 4.81 yüklü.internetten indirdiğim oyunları rardan çıkarıp HDD yükledimde oynamada sıkıntı yok fakat psn ,pkg dosyalı oyunları HDD  attımda ps3 te göremiyor oynayamıyorum .bu konu hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz.

  • benim ps3 de İNSTALL PACKAGE bölümü yok. bütün menülere baktım ancak bulamadım. bu konuda bilgisi olan var mı

  • Keşke Owf Li Ps3 Super Slim 4.81  E Nasal Jailbreak yada Multiman Kurulucağını Paylaşsaydın Abi Okadar Maddi Bi Imkanım Yok Ps3 Ztn 2.el en ucuzu Bu Elimde 3 Oyun Var 2.el internetten Valla Böyle BI Paylaşım yapsan benim gibi takipçilerin Dualarını Senden Eksik Etmez 

    • Merhaba, Ps3 süper slim ve 3000 modellerine multiman sistemi malesef yüklenemez. Oyun kopyalama sistemi yapılabilir sitede detaylı bir şekilde anlatımı yapılmıştır. Umarım yardımcı olmuşumdur.

  • Bize onerebilecegin en iyi multiman ve cfw nedir…birde slim ve super slim standar rsx ve cpu sicakliklaro nedir..boşta oyun oynarken vs

Yorum bırak