PS3 KIRMA İŞLEMİ REHBERLER

TÜM PS3 MODELLER KIRILIYOR 2016

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

!!! PS3 TÜM MODELLERE OYUN YÜKLEME ANLATIMI ÇIKTI TIKLA !!!

PS3_süper_slim_kırma

 

TÜM PS3 MODELLERİ KIRMA İŞLEMİ

 

Ps3 süper slim ve Ps3 3000 serileri artık hard diskten oyun oynayabileceksiniz.

Bilindiği gibi Ps3 kırma işlemleri sadece belirli modellere uygun olarak yapılıyordu ve yeni çıkan ps3 3000 serisi ve Ps3 süper slim 4000 serilerine kırma ve oyun yükleme yapılıyor. Yani tüm PS3'ler kırma işlemi ve oyun yükleme işlemi artık uygulanmaktadır.

ps3 kırma işlemi 2016

Ps3 3000 Modelleri Kırma İşlemi

Daha önceden Ps3 konsolunuzu kırma işlemi yaptırmak için bize veya başka yerlere götürdüğünüzde, kırma işlemi olmuyor denildiyse artık oluyor. PS3 3000 slim modellerine istediğiniz oyunları PS3'ün hard dsikine kopyalama işlemi yapılmaktadır. PS3 3000 modellerinde kırma işleminden sonra orjinal oyunlarınızı yine takıp oynayabilirsiniz. Ps3 slim 3004 veya herhangi bir Ps3 3000 serisinin kırma işlmei içi açılmadan programsal olarak kırma işlemi yapılmaktadır.

Bu sayede Ps3 konsolunuzun orjinallliği bozulmamakla beraber Garantisi varsa devam ediyor. Ps3 300o serilerinde konsola sahipseniz bu işlemi yaptırabilirsiniz. Ps3'ünüzün dahili hard dsikinin büyüklüğüne göre oyun atma işlemini yapıyoruz. Ps3 3000 modellerine sahip ve lens yani cd okuyucusu bozuk olsada bu işlem yapılabilmektedir. Oyunlarınız hard dsikten çalışacağı için Ps3 göz yani lensinin çalışıp çalışmaması sorun olmaksınız hard dsikinizdeki oyunları oynayabilirsiniz.

 

ps3_süper_slim_kırma_işlemi

 

Ps3 Süper Slim Kırma İşlemi

Ps3 süper slim modellerinde de kırma işlemi yani Ps3 süper slim makinanızın dahili hard diskine oyun kopyalanıp oyunlarınızı oynayabilmektesiniz. Ps3 süper slim kırma işlemlerinde konsolunuzun içi açılmamaktadır. Garantisi bozulmaz , orjinal cd tabanlı oyunlarınızı yine takıp oynayabilirsiniz. Ps3 süper slim kırma işlemi dahili hard dsiki yani Ps3 süper slim modelinizin içindeki belleğe oyunları kopyalayarak oynama imkanını sunmaktadır.

Ps3 süper slim modelleri 2 çeşittir. Ps3 süper slim 12 gb hafızalı ve Ps3 süper slim 500 gb'lik olarak 2 ye ayrılır. Ps3 süper slim 12 gb'lik bir ps3 sahibi iseniz ve kırma işlemi yaptırmak istiyorsanız, 12 gb çok ufak bir hafıza olduğundan oyun yüklenemez, bu yüzden Ps3 süper slim modelinizin belleğini büyütmemiz gerekmektedir. Bunun için bizimle irtibata geçebilir yada dışarıdan alacağınız 2.5 inc sata hard diskinizi getirebilirsiniz ücretsiz montaj yapılacaktır.

Ps3 süper slim modelleri kırma işlemi ile detaylı bilgiyi telefon ile alabilirsiniz.

 

ps3_super_slim_kirma

 

PS3 KIRMA İŞLEMİ TÜM MODELLERİ VE TÜM VERSİYONLARI KAPSAMAKTADIR

Ps3 sahibi iseniz konsolunuzun modeli versiyonu önemli değildir. Tüm model Ps3'lerinizin hard dsikine oyun atıyoruz. Bu oyunları test edilmiş şekilde teslim ediyoruz tüm yüklediğimiz oyunlar çalışmaktadır. Donma takılma gibi bir sorun kesinlikle olmaksızın oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Ps3 3000 serileri ve Ps3 süper slim modellerine sahip olan arkadaşlar bizimle iletişime geçebilirler.

Ps3 2.el 3000  model ve süper slim modelleri oyun yüklübir şekilde satışı yapılmaktadır. En güncel oyunlar PES 17, FİFA 17, GTA5, CALL OF DUTY AW, ve daha birçok oyunu seçip yüklettirdikten sonra Ps3'ü satın alabilirsiniz.

Ps3 Süper Slim  Kırma ve Ps3 3000 Modeli Kırma İşlemi Oyun Kopyalama

Ps3 yeni sistem kırma işleminden sonra oyunlarınız internetten indirip içerisine kopyalayabilirsiniz. Bunun için detaylı bir anlatım yapacağım. Ps3 cfw'li konsolların oyunları Ps3 yeni sistem kırma işlemi yapılan konsola uyum sağlamamaktadır. Oyunlarınız internet üzerinden indirdikten sonra açıklayacağım konuya bakarak bu işlemi kendiniz'de evinizde yapabilirsiniz.

 

PS3 CAFE SAHİPLERİ

Ps3 cafelerinizdeki kırılamayan model Ps3'lerinize artık kırma işlemi ve oyun yükleme işlemi yapılıyor. Pes 2013 güncel kadrosu ile veya PES 17 FİFA 17 NBA 17 WW2K17 gibi oyunları artık ps3 konsollarına yükletebilirsiniz. Ps3 lensi mi bozuluyor? PS3 Süper slim veya Ps3 3000 modelleri açıkçası Tüm Ps3 Modellerinin lensi olmadan oyunları hard dsikine yükletebilirsiniz telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

 

 

PS3 KIRAM İŞLEMLERİ 2016 TÜM MODEL PS3LERİNİZİ KIRMA İŞLEMİ VE OYUN YÜKLEME YAPIYORUZ

Evet arkadaşlar yazıyı okudunuz anlatmaya çalıştığım gibi PS3 MODELİNİZ NE OLURSA OLSUN VERSİYONUNUZ NE OLURSA OLSUN ps3'lerinize kırma işlemi oyun yükleme işlemi yapılmaktadır.

İŞEM YAPTIRMA İÇİN VEYA 2. EL PS3 OYUN YÜKLÜ SATIN ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

Bu işlem zor bir işlem ve çok zaman alan bir işlemdir, Ps3 süper slim kırma ve ps3 3000 modelleri kırma işlemlerinin en önemli olayı, yüklediğiniz oyunların 1 saat içerisinde donma yapabileceğidir. Bu yüzden bu işlemi başka yerlerde yaptırmayı düşünüyorsanız dikkat edin. Yüklediğimiz oyunların hepsi test edilmiş ve ortalama her oyun 2 saat kadar oynanmıştır ve sorun görülmemiştir.

Yüklediğimiz oyunlara garanti veriyoruz. 

 

NOT: BU İŞLEMİN NASIL YAPILDIĞI HAKKINDA YAZIYIDA EKLEYECEĞİM ARKADAŞLAR. DİLEYEN HERKEZ KENDİSİ DE YAPABİLİR. 

Diğer satıcılar bu yazıyı görüp kendileride yapmak isteyeceklerdir, fakat ortalama 3 haftadır bu sistem ile uğraşıyorum sistemde çalışmayan oyun ve Ps3 kitlenmesi gibi birçok sorun ile karşılaştım ve bunları aştım. Bilinmedik yerlere veya bu işi yaparım diyen herkese kesinlikle güvenmeyin arkadaşlar.

!!! PS3 TÜM MODELLERE OYUN YÜKLEME ANLATIMI ÇIKTI TIKLA !!!

BU İŞLEMİ NEDEN BİZE YAPTIRMALISINIZ  REFERANSLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

65 Yorum

Araç çubuğuna atla