PLAYSTATİON 5 SON HABERLER VE GELİŞMELER

PS5 TAMİR -PS5 KOL TAMİRİ

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS5 TAMİR

PS5 KOL TAMİRİ

PPLAYSTATİON 5 tamir işlemlerine başladık. Ps5 tamiri olarak anakart arızaları, Ps5 hdmi girişi sorunları, ps5 USB girişi sorunları gibi bir çok arızaların tamiri yapılmaktadır.

Ps5 Anakart arızalarından birisi de, Ps5 kapanıyor sorunu. Bu sorunu birçok farklı arızadan yapabilir bu traz arızalar yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Shn istanbul, oyun konsolları tamir işlemlerini kendi bünyesinde yapmaktadır. Makinanızın işlemleri gözünüzün önünde gerçekleşir. Ps5 yada ps4 konsolunuzu alıp farklı yerlere tamir ettirmeye götürmez.

Oyun konsollarınında 20 YIL’a yakın TAMİR işlemlerinde tecrübeye sahibiz. İnternet üzerinde, GOOGLE’da shn istanbul yazarak referanslarımıza bakabilirsiniz.

İş yerimizde 2 adet BGA REWORK makinamız bulunmaktadır. Bu sayede daha hızlı tamir işlemlerini yapabiliyoruz. Oyun konsollarından Nintendo, xbox, playstation, tüm versiyonlarının işlemlerini yapmaktayız. Şimdide sıra geldi PS5 oyun konsolumuza.

PS5 yurt dışından ucuz olduğu için alınan ve GARANTİSİ olmayan konsollar alınmaktaıdr. Bu PS5 konsolları yurt dışından alındığı için TÜRKİYE garantisi yoktur.

Ps5 sony türkiye garantili konsolların arızalarını RESMİ SONY SERVİSLERİNE verebilirsiniz. Garatnide bozulmamış olur. Ps5 tamiri olarak yurt dışından alınan konsollarını TÜRKİYE’de sony servislerine götürürseniz, yeni bir ps5 ücreti kadar fiyat çıkarabiliyorlar.

Ps5 tamir işlemlerini garantili olarak yapıyorz. Ps5 kol tamiri, özellikle dikkat edilmesi gereken bir konudur.  Ps5 kolu hassasiyet ve titreşim özelliği olarak çok detaylı bir yapıya sahiptir.

R2 ve L2 tuşlarında dahil titreşim özelliği mevcuttur. Ps5 kol tamir işlemlerini de yapıyoruz. Ps5 kol tamiri için iletişime geçebilirsiniz.

PS4 te fan sesi tamirini youtube kanalmızdaki videolardan göstermiştik. Ps4 ün içi nasıl açılır nasıl işlem yapılır vs.

Bu videoda ise PS5 tamiri için, içi nasıl açılır sizler için video çektik. Aşağıdaki videodan PS5 tamir  işlemlerini izleyebilirsiniz.

Bu tarz videoların gelmesi için lütfen kanalımıza abone olunup beğenmeyi unutmayınız.

 

Adres Ve İletişim

Kartaltepe Mahallesi, Mektupçu Sokak, No: 4 Bakırköy/ISTANBUL

0212 66075 15

0543 329 48 82

Whatsapp : 0543 329 48 82 

Kısa adres tarifi

Marmaray Bakırköy durağınave Bakırköy Meydan’a çok yakınız. Marmaray ile Bakırköy durağında indikten sonra yürüme mesafesindeyiz. Bakıröy Meydan’daki Taksim dolmuşlarının tam karşı sokağı.

 
va9fR1
 
 
1E43RS
 
yAVwzT
KuK3v2

Bizi Taklit Edenlerden Uzak Durunuz SHN İSTANBUL  Başka Şubesi Yoktur.

TÜM OYUN KONSOLLARI VE AKSESUAR TAMİRLERİ YAPILMAKTADIR

Referans olarak google’a shn istanbul yazarak araştırabilirsiniz. 20 yıldır Oyun Konsolları teknik servis işlemleri ile uğraşıyoruz.Adres ve İletişim

PS3 PS4 FAN SESİ TAMİRİ

PS3 PS4 ANAKART TAMİRİ

PS3 PS4 HDMI TAMİRİ

PS3 PS4 TAMİR İŞLEMLERİ

PS3 PS4 KOL TAMİRİ

PS3 PS4 HDMI ENTEGRE

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ

PS4 İLE İLGİLİ TÜM TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ VE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILMAKTADIR

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

5 Yorum

Araç çubuğuna atla