Genel PLAYSTATİON 5 SON HABERLER VE GELİŞMELER

PS5 YENİ MODELİ ÇIKTI PS5 PRO MU?

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

 

 

 

PS5 YENİ MODEL

PS5 SLİM Mİ? PS5 PRO MU? 

 

 

PS5 yeni modeli geliyor, reklam yapmandan herhangi bir açıklama gelmeden sessizce yeni model çıktı ve satışa sunuluyor. PlayStation 5 donanımının yeni versiyonu, bu hafta Avustralya’da satışa sunuldu . Playstation 5 şu anki model numarası CFI-1XXX model numaralandırma şeması kullanırken, Sony belgelerinde listelenen ve bu hafta tespit edilen Avustralya modelinde bulunan ürün yeni CFI-11XX şemasını kullanıyor.

 

 

 

 

Yani ilk çıkan PS5 Modeli CFI 1000 OLARAK YENİSİ İSE CFI 1100 Olarak belirgin bir model yenileme numarası ile satışa sunuldu.

 

 

 

 

Henüz PS5 PRO yada PS5 SLİM ne zaman gelicek konusunda bir gelişme yok ama olucaktır.

 

 

 

 

 

 

PS5’in konsolu standına takmak için yeni bir vidaya sahip olduğu onaylandı ve artık tornavida yerine elle ayarlanabiliyor. Ps5 eski modellerinde düz tornavida ile standı kurabiliyordunuz, yeni modellerinde artık dikey standın vidasını el ile sıkabileceksiniz.

 

 

 

Extra olarak yeni model playstation 5 hakkında bilinenler,  3,6 kg’da piyasaya sürülen PlayStation 5 konsolundan daha hafif veya orijinal donanımdan 300 g daha hafif olduğu söyleniyor. Dahili donanımda başka bir değişiklik yapılıp yapılmadığı belli değil. Ps5 yeni modeli tamire geldiğinde arıza videosu içini açma videosu Ps5 eski modellerine çektiğimiz gibi Ps5 yeni model içinde çekilecektir.

Merak edenler için Playstation 5 tamiri nasıl olsu, Ps5 kol tamiri nasıl olur, Ps5 analog motoru tamiri nasıl olur gibi soruların cevabını YOUTUBE kanalımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

PS5 KOL TAMİRİ /PS5 TAMİR İÇİN TIKLYINIZ

PS5 HDMI TAMİRİ-PS5 HDMI SOKET DEĞİŞİMİ-SHN ISTANBUL

 

PS5 HARD DİSK TAKIMI NASIL OLUR SSD M2 BURAYA TIKLAYINIZ

 

PS5 SİSTEM YAZILIM GÜNCELLEMELERİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

3 Yorum

Araç çubuğuna atla