PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 KIRMA İŞLEMİ PROGRAMLARI PS4 DEV ÇIKTI

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

 

ps4 kırma

 

PS4 KIRMA İŞLEMİNDE EN SON VE EN YENİ GELİŞME

 

PS4 DEV

SİSTEMİ KULLANICILARA AÇILDI

DİKKAT SADECE PS4 1.76 VERSİYONLAR İÇİNDİR DİĞER VERSİYONDAKİ PS4'LER KESİNLİKLE KULLANMAMALI

Ps4 Dev yayınlandı. Ps4 kırma işlemi için gereken programların tamamı. Ps4 kırma işlemini yapmak isteyenler burdaki rehberlerile vede verilen programları kullanarak Ps4 1.76 versiyonlu konsolunuzu kırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ps4 Dev hizmeti tam anlamı ile kullanıcılara açık değildi, tüm programlar vede geliştirmeler kullanıcılardan saklanmaktaydı. Fakat yeni alınan bir karar sonucu PS4 DEV sistemini tüm kullanıcılarla paylaşıma açıldı. Bu Ps4 kırma işlemi sadece 1.76 versiyonlu konsollar içindir. Yani ps4 versiyonunuz 3.55 yaptıysanız bu işlemleri kesinlikle denemeyiniz.

Ps4 kırma işlemi nasıl yapılır diye sorarsanız, alttaki linkten PS4 DEV sistemine girip gereken programları indirip, sitede verilen açıklamalara göre ilerleyip PS4 Kırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki henüz tam olarak Ps4 oyunlarını çalıştırma işlemi olmasada LİNUX kurma, PS4 PKG sistemi kurma gibi birçok özelliği PS4 konsolunuza uygulayabilirsiniz.

Ps4 kırma işleminde PS4 DEV programını yazan kişilerin isimleri nas – Proxima – flatz – CTurt – Red-EyeX32 – SKFU – fail0verflow – bigboss – Zer0xFF – kR105 – fx0day – Specter – cfwprophet kendilerine teşekkür ediyorum bu sistemi paylaştıkları için.

 

Gelişmeleri bu yazıya ekliyeceğim şimdilik haberler bu şekildedir. Ps4 1.76 kırma işlemini test edip anlatımını yapacağım arkadaşlar.

Link Yükleniyor . . . . .

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

13 Yorum

Araç çubuğuna atla