PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 Kırma 2016 Yeni Gelişme Duyuruldu Ps4 Webkit

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps4 kırma işlemi Webkit Çıktı

Webkit Ps4'açığından yararlanan vede içerisine girip müdahalelerde bulunabilen bir programdır. Ps4 Webkit programını daha öncede açıklayacağını söyleyen geliştiriciler, dedikleini yaptı ve programın betasını internet üzerinden erişime açtı.

Ps4 Kırma Webkit Jailbreak Ne İşe Yarar?

Ps4 Webkit Playground

Bu program ile PS4 1.76 versiyonunda buldukları açıktan içeri girerek DEBUG menu kurmaya yani bi nevi Ps3'teki gibi CFW kurmaya çalışmaktadırlar. Sadace PS4 1.76 versiyonunda işe yarayan bu programı tüm dünyaya açarak diğer geliştiricilerinde bilgilerinden faydalanmak istemişlerdir.

Ps4 kırma işlmei webkit sadece 1.76 versiyonundaki Ps4 konsollarında işe yarar diğer versiyon konsollarda hiç denemeyiniz çalışmayacaktır.

Ps4 kırma işlemleri şimdilik sadece Ps4 1.76 versiyonda bulunan açık sayesinde gerçekleştiriliyor. PS4 3.50 versiyonda expolit açık arama işlemlerine de bakılıyor. Ps4'e install package yüklemeyi de başardılar. Ps4 kırılmaya çok yaklaştı.

 

20160523195621

Ps4 Webkit 1.76 Kullanımı

Ps4 1.76 Sahibiyseniz bu programı kullanabilirsiniz. Hiçbişekilde sitemiz ben veya geliştiriciler sorumlu tutulamaz. Yapmak isteyen yapar.

Ps4 server ayarlarını yapmanız gerekli, server ayarlarını yapınca internette gezinme seçeneğini kullanamayacaksınız. PSN erişimi sağlamayacaksınız. İnternet ayarlar seçeneğinden farklı bir Proxy'ayarı girin. Programı burdan indirebilirsiniz. https://www.charlesproxy.com/download/ 

Ps4 ayaralar sekmesine gelin . KULLANIM KILAVUZU kısmına tıkladığınızda sayfa açılacaktır. Buradan PS4 LINUX, PS4 FTP Server ve PS4 DEBUG menü sağlanabilir.

 

PS4'e Linux kurmak için 2 dosyaya ihtiyac duyacaksınız.

İlk program Buraya Tıklayarak indirin

İkinci program için tıkla

Bu işlemler geliştirme aşamasında olan programlardır. Ve tüm Ps4 modellerinde test edilmemiştir. Bu yazılımları kurduğunuzda PS4 1.76 versiyonlu konsolunuza LINUX kurmuş olacaksınız.

Ps4 linux sistemini kurduğunuzda ise, STEAM oyunlarını oynayabilme şansınız olacak bunuda bu video ile aydınlatalım.

 

Şimdilik gelişmeler bu şekilde devam ediyor. Bizi takip etmeye devam edin. 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

3 Yorum

Araç çubuğuna atla