PS3 KIRMA İŞLEMİ REHBERLER

PS3 4.80 UPDATE GÜNCELLEME ÇIKTI

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

images


PS3 Ferrox 4.80 CFW OYUN ÇALIŞTIRMA PROGRAMI ÇIKTI TIKLA
 

FERROX CFW 4.80 Kuranlar biraz daha beklemek zorunda manager programı henüz çıkmadı en son multiman 4.78.03 çıktı fakan bu sürüm 4.80 cfw ferrox'a uyumlu değil. Gelişmelerden haberdar edeceğim arkadaşlar.

PS3 4.80 CFW ÇIKTI İNDİR 

PS3 4.80 FERROX CFW ÇIKTI İNDİR

Ps3 4.80 Ferrox Cfw'nin Manager Programı henüz çıkmadı ilerleyen saatlerde çıkabilir bilginiz olsun. Ferrox kurmak istemeyenler alttaki 4.80 cfw'yi kurabilirler, onun manager programı var multiman 4.78, çalıştırıyor arkadaşlar.

PS3 4.80 FERROX CFW'nin özelliği stabil olması, Ferrox CFW 4.80'in tüm model Ps3'lere uygun olması siyah ekran sorunu vermemesi gibi ek özellikleri mevcuttur.

PS3 4.80 CFW'yi linkten indirebilirsiniz. Ps3 online oyunları oynayabilmek için 4.80 Cfw yapmak zorundasınız, veya 4.80 spoof yapmanız gerekiyor. Ps3 4.80 CFW yapmanızı öneririm, oyunları online oynamak için şarttır. PS3 4.80 CFW Kurulum işlemleri aşağıda yer almaktadır. PSN SEN 4.80 kuruludur.

PS3 4.80 FERROX CFW İNDİR.

Ps3 4.80 Cfw Ferrox Çıktı Tıkla

Ps3 4.80 Ferrox Cfw Özellikleri

Ps2 oyunlarını oynayabilirsiniz.

Ps3 4.80 OFW'nin temellerine uygun olarak CFW'ye dönüştürülmüştür.

App_home / PS3_GAME özelliği eklenmiştir.

Remote Play desteği

Ps3 4.80 Cfw'yi yüklerken konsolunuzun Brick olmamasını önleyici yamalar içerir.

 ReactPSN ve 'son sürümü ile uyumlu.

Ps3 4.80 tabanlı dahil tüm oyunları FİX işlemi olmadan çalıştırma özeliği.

Rar şifresi www.ps4oyun.com

Linkten dosyayı indirin winrar'dan çıkardıktan sonra,Flash diskinize kopyalayın ve ps3'e takıp Güncelleme işlemini başlatın.Güncelleme işlemlerinde Ps3 konsolunuz internete bağlı olmasın. Sadece kırık Ps3'ler için Geçerlidir.

 

TR'DE İLK PS4OYUN.COM'DA

PS3 Ferrox 4.80 CFW OYUN ÇALIŞTIRMA PROGRAMI ÇIKTI TIKLA

 

PS3 4.80 CFW KURULUMU Manager programı Multiman ile uyumludur.

PS3 4.80 CFW İNDİR TIKLA

OYUNLAR KESİNLİKLE CFW YÜKLERKEN VEYA MULTİMANI SİLİP TEKRAR YENİSİNİ YÜKLEDİĞİNİZDE SİLİNMEZ ARKADAŞLAR.

Linkten dosyayı indirin, flash bellek veya harici hdd'nin içerisine PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP şeklinde klasör açıp içerisine kopyalayın. Ps3 ana menüsünden SYSTEM UPDATE yazan yere gelip güncelleme işlemini başlatın.

 

MULTİMAN 4.80 İNDİR

 

İşlem bittikten sonra daha önceki multiman versiyonunuz 4.78 ise yenilemenize gerek yok çalışacaktır. Fakat daha düşük bir versiyonda ise multiman programı linkten Multiman 4.80 versiyonunu indirebilirsiniz. Multiman kurma işelmi ise indirdiğiniz multiman 4.80 klasöründen çıkan PKG dosyasını Fat32 Flash belleğe kopyalayıp, daha önceden yaptığınız Ps3 4.80 CFW nin install package bölümünden yükleyebilirsiniz.

 

Ps3 4.80 versiyonu ben kendi konsolumda test ettim bir sorun ile karşılaşmadım. Bazı modellerde siyah ekran sorunu ile karşılaşan olur ise Power  tuşuna basılı tutunuz. Sorun düzelecektir.

Tüm mesuliyet programı kullana kişilere aittir, hiçbir şekilde PS4OYUN.COM sorumlu tutulamaz.

4.80 ps3 spoof

OYUNLAR KESİNLİKLE CFW YÜKLERKEN VEYA MULTİMANI SİLİP TEKRAR YENİSİNİ YÜKLEDİĞİNİZDE SİLİNMEZ ARKADAŞLAR.

PS3 4.80 SPOOF İNDİR

Link Yenilenmiştir.

PS3 4.80 CFW güncelleme işlemini yapmak istemeyenler, yada Ps3 4.80 cfw işlemini riskli bulanlar ps3 konsollarını spoofer programını yükleyebilirler. Ps3 4.80 spoof dosyasını Ps3'ünüze kuruyorsunuz hangi versiyonda olursanız olun ps3 konsolunuzun versiyonu 4.80 gibi gözüküp oyunları online oynamaya devam edebilirsiniz.

PS3 SEN ENABLER PS3 4.80 SPOOF İNDİR TIKLA

KIRILMIŞ TÜM PS3 VERSİYONLARINDA KULLANABİLİRSİNİZ.

Rar şifresi www.ps4oyun.com

Ps3 4.80 spoof kurulumunu aşağıdaki videodan izleyerek yapabilirsiniz. İyi oyunlar.

 

 

 

MU

PS3-sytem-update 4.80

ESKİ KONUDUR PS3 4.80 CFW ÇIKMIŞTIR ÜSRTTEKİ KONUDA ANLATIMINI YAPTIM ARKADAŞLAR.
 PS3 4.80 GÜNCELLEME SYSTEM UPDATE

Ps3 Kullanıcıları için yeni bir güncelleme çıktı. Ps3 4.80 güncellemeyi indirmek için konsolunuzu internete bağlamanız yeterli sistem internet üzerinden otomatik indirmeye başlayacaktır.

Ps3 4.80 Güncellemesi sadece orjinal kırılmamış makinalar için yapılmalıdır. Şimdilik Ps3 4.80 Cfw çıkmamıştır. Ps3 4.80 OFW yazılımını kırık Ps3'lere kurmayınız. Eğere kurarsanız Ps3 konsolunuzun kırık özelliği gitmiş olur hard diskten oyun oynayamazssınız. Tekrar downgrade yaptırmak zorunda kalırsınız, bu yüzden Ps3 Kırık yani oyunları hardiskten oynayan kişiler kesinlikle 4.78 OFW işlemini yapmasınlar.

 

PS3 4.80 CFW ÇIKTI

 

Ps3 4.80 CFW

Ps3 4.80 Cfw şimdilik çıkmadı, önümüzdeki 1 hafta içinde çıkması bekleniyor. Ps3 4.80 Cfw çıktığında test işlemlerini yaptıktan sonra burada paylaşıcam. Ps3 4.80 Cfw işlemini kurduktan sonra Multiman 4.80 tabiki kurulacaktır, kısacası tüm gerekli bilgilere bu siteden ulaşabilirsiniz.

Ps3 4.80 Multiman

Ps3 kırık modellerinde onlina oynayan arkadaşlar var ise önemli uyarı, Ps3 multiman güncellemesi dahil yapmayınız, Ps3 te yeni bir güncelleme olduğunu size bildirecek bu güncelleme PS3 4.80 olduğundan sakın güncelleme işlemi yapmayın. İnternetinizi kapatın, şimdilik yani PS3 4.80 CFW çıkana kadar online oyun oynamayaın, yada ps3 4.80 spoof çıkana kadar online oynamayın arkadaşlar.

 

 

PS3 KIRMA İŞLEMİ İÇİN TIKLA 4.80

 

OYUNLAR KESİNLİKLE CFW YÜKLERKEN VEYA MULTİMANI SİLİP TEKRAR YENİSİNİ YÜKLEDİĞİNİZDE SİLİNMEZ ARKADAŞLAR.

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

187 Yorum

   • 4.80 cfw yaptıktan sonra internete bağlandığınızda oyun güncellemelerini indirecek, sonrasında online oynayabilirsiniz fakat herzaman BAN riski vardır. Bu risk size aittir. 

 • abı kolay gelsın bısey sormak ıstıyorum.

  sımdı ben de ferrox 4.78cfw var ve multıman 4.78 ben onlıne payday 2 fıfa 16 splınter cell gıbı oyunlar oynamak ıstedım olmadı hata verıyor neyı yanlıs yapıyorum yardımcı olur musunuz bunları kursam duzelır mı ?

  Not :  pes 2016 ya gırdım onlıne olarak verı paketı guncelledım ama oynamayı demedım onlıne sıkıntı yok gıbı pes te .

 • üstad bunu kurduk gayet iyi çalışıyor ama cihazı açınca ekrandaki animasyonu ve sesi nasıl kapatabiliriz 

  • Ps3 ferrox cfw sonunda çıktı indirin arkadaşlar çok daha kullanışlı, diğer 4.80 cfw,yi kuran arkadaşlar üzerine 4.80 cfw ferrox’ı kurabilirler.

 • Hocam benim cfw 4.78 ferrox ps3 slim var ben hazır almıştım gitmeyince sen enablerle girdim ama güncellesemmi daha iyi çünkü ben daha önce hiç kurmadım cfw felan yardımcı olur musun cesaretim yok bozulur diye korkuyorum

  • Şu şekilde yap . http://www.mediafire.com/download/ez76i7jmefs6192/4.80+v1+cex+cfw+by+Bobby+Downgrades.rar   Bu dosyayı linkten indir, winrar ile rardan soyayı çıkarın. PS3UPDAT.PUP dosyasını PS3  klasörü açıp içerisine UPDATE klasörü açtıktan sonra PS3UPDAT.PUP dosyasını içine kopyala. PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP sıralaması şeklinde. Ps3’e tak makina internete bağlı olmasın vede içinde orjinal oyun olmasın. System güncelleme bölümüne gelip DEPOLAMA ortamından güncelle seçeneğini seç ve güncelle işlem bu kadar.

   • Benim ps3 ferrox bunu biliyorum açılışta yazıyor senin bu attığında online girermi acaba bansız

     • Banlanmadım yani buda ferroxmu benimki ferroxta daha önce ban yemedim buda ferroxun üst sürümünü birde ben sen enablerle yaptım da güncellesem daha faydalı olurmu

     • Bu ferrox cex ya bobbyde aynı mantıktamı çalışıyor öyleyse kurayım ve oyunlar silinirmi kurunca ferrox gibi online giriliyormu koruması varmı demek istediğim bu demin tam anlatamadım galiba hocam

     • Abi benim ps3 cech-2004A destekleri bunu ve birde spoof yaptım

 • Bizim indirdiğimiz değil dimi bu farklı açılışta  animasyonlu olanı indirmiştim burdan, bunu mu kuralım? 

 • ilk paylaşılan versiyonun ismi neydi onu kurdum açılırken animasyonlu ses efekli açılıyordu şimdi ferrox u kurmaya çalışıyorum bir türlü cihaz görmüyor 

  usb ye bu şekilde yüklüyorum

  PS3

  UPDATE

  UPDATE.PUP dosya ismiyle  gene olmadı 

  recover modda yüklemeye çalışıyorum gene görmüyor  sorun nerde olabilir saygılar 

  • Ferrox’u şimdilik kurma manager programı henüz çıkmadı, bobby cfw nin manager programı var şimdilik onu kur. İlla kurmak istiyorsan recovery moda alıp kurabilirsin.

 • şimdi aslında sorun  bu bobby açılırken görsel bi efekt ve sesli bir efek veriyo sanki ateş ediyor 🙂 tek sorun bu mesela bunlar kapatılamazmı birde recover menüden de ferroxsu görmüyor 

   

 • O zaman  ferroxu Managerli çıkmasını  beklesem daha iyi olur gibi sizin tavsiyeniz nedir? 

 • Abi benim merak ettiğim bende ferrox yüklü 4.78 di ama ben spoof yaptım cech-2004a sürümü ben buna bobby yükleyince ferrox gibi pratik bir şekilde direk psn ye giriş yapıp sonra onlineye girebilcemmi yoksa ayar felanmı gerekli açarken ondan ben soruyorum ama tam anlatamadım ferrox gibbimi aynı yani

 • Abi ferrox 4.80 kuracamda ben pek anlamıyorum manager ne işe yarıyor bende 4.78 yüklü ben sen enablerle 4.80 yaptım ama ferrox yinede üst sürümünü kurmak istiyorum kurulumunu anlatırmısın manager sonradan pkg ile kurulabilecek bir şeyde ben kurayım abi sıkıntı değil

 • konu bayağı karıştı 

  arkadaşlar ben Bobby+Downgrades kurdum şöyle söyliyeyim  açılırken görsel ve çok ( rahatsız edici bi ses animasyonu ile açılıyor  açılırken makinelerde donma yapabiliyor akldınızda bulunsun şimdiki sorum ise 

  yöneticilere bu boby den nasıl kurtuluruz ferrox 4,80 bunun üzerine kurabilirmiyiz lütfen yardımcı olurmusunuz 

 • abi benim ps3 ferrox 4.78 ama ben spoof yaptım bunun üstüne 4.80 i direk kurabilirmiyim yoksa spoofu silmemmi gerekir ve bu manager dediğiniz gamesonic managerse benim için sıkıntı yok zaten kullanmıyorum multiman kullanıyorum lütfen cevap ver abi

 • bende suan boby yüklü onlıne oyunda sıkıntı yok arkadaslar ama donma yapıyor bazen 

 • Abi ferrox kurdum manager olmaynca bir işe yaramıyor bobby cfwye dönmek istiyorum . Kullanılabilir güncelleme verisi yok diyor . 4.78 ferroxa düşürmeye çalıştım cihaz onu görüyor kuruyor bi kısmını sonra kapanıp açılıyor recovery menüde hata verip güncellemeyi iptal ediyor.. Acil yardım lütfen

 • Versiyon 4.80 ferrox güncelledim multiman 4.78 yüklü fakat bd rom emülatör hatası alıyorum ne yapabilirim ? 

 • Merhaba,

  Bu ferrox 4.80 nin multiman desteği olmadığını bilmeden kurdum haliyle şu an hiçbir oyunu oynayamıyorum. Durumu kurtarma adına cfw 4.80 diyerek mediafire linkini paylaşmışsınız ve multiaman desteği olduğunu söylemişsiniz. Onu indirdim ve hem ps3 menüsünden hem de recovery mod üzerinden kurmaya çalıştıysamda sistem hata veriyor. Kafam iyice karıştı lütfen yardım edin…

 • multimana güncelleme geldi baktım bi an sevindim ferrox 4.80 geri yükledim sonra baktım açıldı firmware hatası verdi içimden sövdüm multimana

 • ben ferrox 4.80 e gectım bu boby olan degıl dıgerı nedenı de update dosyasını gorumuyordu oyun update pkg yaptım  o packgade de sımdı de oyun oynayamıyorum multımanden oyun secıyorum acılmıyor

 • Multiman versiyonu ile ilgili sıkıntımı belirtmiştim yeni manager programının çıkmasını bekleyeceğim.Fakat bugün elimdeki orijinal oyunu oynamak için cd taktığımda 800100017 hatası aldım oyun başlamadı nedeni nedir ? Versiyona uyumlu bir manager programı yüklü olmadığı için mi açmadı yoksa sistem ofw mi oldu fakat ferrox yazısı hala mevcut sitedeki 4.80 versiyonu kurdum. 

 • hocam 4.80 cfw yi destekliyen MM ne zaman çıkar tahminen ? çıktıysada linkini verirmisiniz

  • Vallaha aynı dertten bende muzdaribim. One abi nal gibi orta logo, menü sesi gıcık dedikçe gıcık, birde onay yazıları kırmızı çıkıyor. Önceki orjinal havasındaydı şimdi çakma bişi olmuş ya..

 • abi ban yedim ferrox 4.80 yüzünden bu sistemden sony playstation entertainment network'e erişim yasaklandı ya da geçici olarak durduruldu diyo

    • Abi ben ps3 den ban yemiştim yakınlarda bi Playstation var ondan almıştım ona görürdüm dedi ki bu cihaz ban yemiş yerine yenisini almanız lazım. Açamayız dedi psid cihazın ban yediği kod değilim abi ben onu değiştirmeyi başardım istersen anlatırımda nerden güncel psid bulabilirim acaba site felan varmı bildiğin

 • Üstadım emegi geçen herkesin ellerine saglık 😀 . çok çok teşekkür ederim ps3 açılmıyodu . 4.80 yükledim kendine geldi. Ne kadar teşekkür etsem az saolun 

 • Sa multiman da mm güncelleme yerinde 4.8 cfw diyo onu yüklersem otomatik olarak versiyon yükselirmi daha onceden yanlşlkla cfw yüseltmştm çünki nerden yaptığımı hatırlamıyorum

  • Ps4 4.80 Cfw konusuna bakarak yapabilirsin, multiman 4.80’de var ikisinide kur oyunlara devam et 🙂 https://www.ps4oyun.com/ps3-4-80-update-guncelleme-cikti/

 •  guncelleme ile teknık bılgıde hata car

  PS3UPDAT.PUP olacak abı

   Flash disk yada Harici disk içerisine PS3 klasörü açalım. Daha sonra bu klasörün içine de UPDATE klasörü açalım ve UPDATE klasörünün içine girip rardan çıkan dosyanın adını PS3UPDAT.PUP atalım 

 • Admin merhaba bende 4.78 cfw vardi ve multimandan oyunlari hem normal hemde online oynayabiliyordum ps3 internet üzerinden güncelledim ve makinam kirikti az önce 4.80 cfw yuklemeye calistim bellek üzerinden tekrar cfw olsun diye yuklenmedi hata kodu verdi.

  Oncelikle makina artik orjinal mi tekrar kirilmasi mi lazm kirma islemini kendim yapabilir miyim yoksa kirilma dedigimiz olay cfw olarak guncellemek mi ayrica 4.80 multiman yuklemek istedim flas bellekten gorunmedi 4.78 multimanida sildim ne yapmam gerekiyo yardimci olursaniz cok sevinirim şimdiden teşekkürler.

   

 • Ben ferrox 4.80 yukledim mutimandan oyun bölümünü açtım oyunu açtım fakat oyun aacma bölümü gelmedi yani oyunu açmadı multiman 4.80 yukledim ayni sorun devam etti 

 • Abi, ferrox 4,80 sesi, ortada duran logo sonra bazı yerlerde kırmızı renkli yazı nekadar gıcık olmuş. Eskiye dönmek için heralde tema mı yüklememiz lazım.

 • Merhaba admin. Bütün  işlemleri yaptım ama seste sıkıntı var oyunlar açılıyor ama  ses yok. Bu sorunu nasıl  çözebiliriz lütfen yardım !

 • Merhaba admin.Daha önce hiç CFW yapmadım.Şimdi ben bu CFW dosyasını direkt USB belleğime atıp güncellersem sorunsuz bir şekilde yüklenirmi?

 • Admin merhaba makina donmaya başladı oyunun ortasındayken daha önceden böyle bir sıkıntı yoktu acaba neden böyle. Kolay gelsin 

 • merhaba ben ferrox 4.80 i kurdum ardından 4.80 uyumlu multimanı kurdum Battlefied bad company, pes 2013 ve CoD Ghosts açılmıyor.Oyunlar siyah ekranda kalıyor. Save dosyalarını ve oyun verilerini sildim yine aynı. Multimanda mı bir sorun var acaba? sebebi ne olabilir.

 • Admin merhaba. Bende rogero 4.50 cfw var bunun üstüne ferrox 4.80 cfw kurabilirmiyim? Herhangi bir sıkıntı olur mu?

  • Downgrade işlemi yapılması gerekir ortalama fiyatı 50 tl ile 80 tl arasındadır ve oyun hediyesi vardır, modeliniz uygun ise tabiki, detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

 • ps3 ümü daha önceden versiyon düşürerek 4.70 versiyon olarak kırdırmıştım. şimdi buradaki 4.80 versiyonu yüklememde sorun olurmu ?

 • Güncelleme dosyası bulunamadı hatası alıyorum sorun ne olabilir dediğiniz gibi klasörün içine attım.

  • PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP şeklinde olmalı FAT 32 formatında olması gerekiyor bunlar dogru ise Güncelleme dosyası buılunamadı demiyor. Birde recovery menüden yüklemeyi deneyiniz.

 • Oyun modu yükledim oyun tekrar açılmadı story modda kalıyor sildim tekrar aynı yerde kalıyor

  oyun gta v kayıtlı verileri sildim güncellememden olabilir mi?

 • shn hocam ferrox 4.80 cfw vw 4.80 multimanı yükledim. fakat cd emulatorü yok. cd ile çalışan beyond two soul ve gow gibi oyunları oynayamıyorum . bi yardım etsen

 • 4.80 yükledim multimanıda  ama oyunların bazılarını açmıyor mesela pes 2013 açmıyor

  • Oyunda daha önce 3.55 fix yaptıysanız açmayabilir. Bu yüzden pes 2013’ün orjinal eboot dosyasını ve param.sfo dosyasını oyunun içerisine kopyalamanız gerekir. Bulamazssanız oyunun bles kodunu yazın ben yardımcı olurum size.

 • Merhabalar ben en altta verdiğiniz videolu anlatımlı pkg yi yükledim sistemde bilgilerinde de 4.80 i gördüm acaba sıkıntısız 4.75 oyunları falan atabilir miyim? 

  Satın aldığımda 4.70 idi satan kişi 4.70 üstü oyun yükleme makina kendini sıfırlar dedi. Şimdi sıkıntısız yükleyebilir miyim? 

  Geçici birşeyse bu CFW olarak yüklemem mi gerek? 
  şimdiden teşekkür ederim 

 • Merhaba.ps3 slim data code 9b 2004a.ferrox 4.80 ve multi man full+full yüklü.Ancak indirdiğim hiç bir oyun çalışmıyor.Çalıştır dediğimde multimanden çıkıp ps3 arayüzüne dönüyor.Acaba indirdiğim oyunlarda mı sorun var dedim orj oyn cd taktıp aynısını yaptı.Bu sorunun çözümünde yardımcı olabilirmisiniz.

  • Oyunu seçtiğinde multimandan çıkıp ps3 arayüzüne dönmesi gayet doğal zaten o şekilde çalışıyor program, bunda bir yanlışlık yok. Arar yüzde döndüğünde PS3 YAZISININ üzerinde bekle  2 saniye, oyunun resmi belirecek X ‘e bas oyna.

 • Spoof'da nasıl online oynanıcak ben PSN hesabı kurdum her oyuna girdiğimde çıkış yapıldı yazıyor giriş yapıyorum saniyesinde çıkıyor 

 • 4.80 cfw yaptıktan sonra oyun güncellemesi yaparken hata vermeye başladı. Neden böyle yapar? Ve çözümü varmıdır?

 • ferrox 4.80 ve cfw 4.80 yülkü interneti açıp ps3 ün pes 2017 güncellesem sorun olur mu shn istanbul ???

 • "Linkten dosyayı indirin, flash bellek veya harici hdd'nin içerisine PS3/UPDATE/UPDAT.PUP şeklinde klasör açıp içerisine kopyalayın. Ps3 ana menüsünden SYSTEM UPDATE yazan yere gelip güncelleme işlemini başlatın."

  aldık cihazı elimize dosya adını hatalı yazmışsın. bende dikkat etmedim kopyala yapıştır yaptım,  cihaz orj oldu 

  7 mayısta bir arkadaş hatalı olduğunu görmüş seni uyarmış ama değiştirmemişsin …9 mayısta birinin cihazı da orj olmuş.

  • Öncelikle merhaba, yazınıza baktım fakat yorumunuz YALAN olarak algıladım. Hatalı dosya ismi ile ORJİNAL GÜNCELLEME YAPAMAZSINIZ. Ps3 Güncelleme işleminde hatalı dosya ismi ile zaten güncelleme yapmanız mümkün değildir. Orjinale döndü demişsiniz, ORJİNAL UPDATE dosyasını benim sitemden indirmiş olamazsınız.

   Dosya ismini yanlış yazmış olabilirim, bu konu ile alakalı tel ile veya yazı olarak sorabilirsiniz. Kısacası DOSYA İSMİNİ EKSİK GİRDİYSENİZ GÜNCELLEME YAPMAZ PS3 bu yüzden benim konsolum orjinal oldu diye birşey söz konusu değil YALAN YANLIŞ yorumlar yapmayın lütfen. PS3 konsolunuz internete bağlı ise orjinal dosyayı oradan yani internete bağlı olduğundan ORJİNAL ps3 güncellemesi yapmıştır. Siz doğru şekilde dosya ismimlerini açsanız herşeyi doğru yapsanız da PS3 İNTERNETE BAĞLI OLDUĞUNDAN ORJİNAL GÜNCELLEMEYİ KONSOL KABUL ETMİŞ OLUP PS3’ÜNÜZ ORJİNALE DÖNECEKTİR Kİ ZATEN ÖYLE YAPMIŞSINIZ.

   • "yalan" demeniz hiç olmamış, ilk defe cfw yüklemiyorum, sitenizi kullanarak daha önceleride bir çok kez cfw mi yükselttim bunun içinde ayrıca teşekkür ederim ama bu başka birşey, bir hata yapmışsınız benimde dikkatsizliğim ile başıma böyle bir olay geldi. Benim derdim benim başıma gelenin başkasının başına gelmesin, banada başkası "dosya adının yanlış yazarak update ettim" dese bende hadi lan derdim, ama oldu, elinizde imkanınız var deneyin görün yalan mı söylüyorum doğrumu, nasıl olsa downgrade yapabiliyorsunuz.

    iyi çalışmalar.

 • selamlar hocam dün gece yazmıltım ama sanırım gözükmedi. 4.80 cfw iki farklı dosya linki birinde 4.80 v1.0 yazılı. iki link arasında farklılık varmı? benim cihaz fat kasa 4.66 cfw yüklü brick olma ihtimali varmı? teşekkürler

 • 4.80 cwf yı yaptım sonrasında multımandan gırmek ıstedıgım oyunu sectım fakat arayuzde oyunu başlatmam ıcın hıc bısey cıkmadı

 • Multiman 4.80 full+full yüklüydü makinamda ferrox cfw ile sistem güncellemesi yaptım fakat şu an multimanda seçtiğim hiçbir oyun arayüzde başlat ekranında çıkmıyor lütfen acil yardım edermisiniz?

 • hocam merhaba cfw yi yükledim ancak ps3te görmüyor ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

  • dosya boyle geldı ps klasoru actım update klasoru actım ıcıne sonra onun ıcıne attım bu dosyayı boyle denedım gormedı ısmını degıstırdım update.pub yaptım yıne gormedı lutfen 🙁 cdyı cıkardım ınternete baglı degıl.

 • 4.78 habibde olduğu gibi app_home yerine mm nin üstünde cd çıkmasını ve oyuna oradan girmeyi yapamazmıyız

 • Selam ben ofw 4.80 yükledim şimdi  ferrox 4.80 yükleyebilirmiyim  linkteki dosyayı yüklemeye çalıştım ama corrupted hatası verdi. Ne önerirsiniz.

   • Öncesinde cfw yüklenmiş  ancak flash ile kırılmış mı emin değilim.  Arkadaş ortamındaki makine kırık olup olmadığını açmadan nasıl anlarım. Ben OFW yüklemeden önce multiman dışında başka bir player vardı.  Makine versiyonu ise 4.65 idi. 

 • HOCAM BENİM PS 3 FAT KASA VE 4.78 CFW BEN BU DEDİĞİN YAPARSAM HİÇ BİR OYUNA VE PSYE ZARAR GELMEDEN 4.8 CFWYE YÜKSELTEBİLİRMİYİM.

  • Evet yükseltebilirsiniz. PS3 internete bağlı olmasın, ps3 konsolunun içinde orjinal oyun olmasın. System güncelleme bölümünde Depolama ortamını seçtiğinizde yukarıda 4.80 FERROX CFW yazdığını görün sonrasında işleme devam edin.

 • Bu 4.80i attıktan sonra online oynayabilir miyiz? Ya da nasıl yapabiliriz ? Oyunun güncellemesi nasıl yapılır 

 • Merhaba benim ps3um oncede  kırılmış 3.55 versionu suan gaia manager 2.07 yüklü ben 3.55 ten 4.80 e direk geçebilirmiyim aradaki güncellemeleri yüklemeden ve gaia managerdan multimana gecmem sorun yaratirmi ikisi ayni anda kullansam sorun olur mu?şimdiden teşekkür ederim.

  • Direkt 4.80 cfw’ye geömen sorun yaratmaz fakat gaia manager’i  kullanamaya bilirsin onun yerine 4.80 multimanı kurup devam edebilirsiniz.

   • Teşekkür ederim cevabınız için çok yardımcı oldunuz.çok kolay şekilde yukselttim multimanıda kurdum.Sadece bazı oyunlar açılmıyor 3.55 ten kalan call of duty modern ware 2 battlefield3 mortal kombat bunları nasıl duzeltebilirim?

     

 • İYİ günler bendede 4.80 var hiç bir sıkıntı yok bende orjinal gta5 var oyunu günncellesem cfw zarar  gelirmi multi oynamıyacağım

   

 • Güncellemyi yaptim multiman 4.80 full+ful yukeldim ancak onceki bazi oyunlaim çalişmadı 4.80 de sebebi jedir nasıl düzeltebilirim bazılari çalisilti.gta 4 gibi ancak battlefield3 cod modernware 2 mortal combat çalışmıyorsuan siyah ekranda kaliyor.bunlari silwyim mi kesin çalismaz mi

  • Eskiden 3.55 fix yaptıysanız oyunlarınıza  bunlar çalışmayabiliyor. Silmenize gerek yok çalışmayan oyunun Orjinal eboot ve param.sfo dosyalarını internetten indirin ve oyunun içine atın çalışacaktır. Saygılar.

   • çok sağolun teşekürler ama orjinal  oyun üzerinden güncelleyebilirm yani ps3 güncelleme kapalı zaten cfw ye zarar gelme ihtimali yok ozaman oyun güncellemekle

     

 • Merhaba.800 freeox yükledim ,daha sonra multiman full sürüm yükledim oyun resimleri çıkıyor ama oyunlar açılmıyor.

   

 • Ps3 slim cech 2104a kasa var üzerinde ki sürüm 4.75 cwf yüklemek istiyorum hata verip duruyor 4.80 de yüklemek istedim sözleşmeyi kabul ettim yüz  kısmı çıktı ondan  sonra hata verdi yardımcı olursanız sevinirim

Araç çubuğuna atla