Genel PS3 Kırma İşlemi Rehberler Ve Programlar

MULTİMAN 4.84 ÇIKTI ( 2019 )

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps3 tüm model konsollar artık kırma işlemi yapılabiliyor. Yeni çıkan kırma işleminde ps3’ün tüm modelleri 300x veya 400x modelleri HEN işlemi ile kırma işlemi yapılıyor.

Ps3 Hen işlemi ile kırma işlemi yapanlar multiman programında bazı sorunlar ile karşılaşıyorlardı. Örneğin NTFS desteği.

Multiman 4.84 ile bazı eksiklikler ve NTFS sorunu düzeltilmiştir. Ps3 hen kırma işleminden sonra MULTİMAN 4.84 ‘ü yükleyiniz.

Ps3 Multiman 4.84 nasıl yüklenir?

Ps3 Multiman 4.84 İndir Tıkla

Rar şifresi: shnistanbul

dav

Linkten multiman 4.84’ü indiriniz. Fat 32 formatlı bir usb flash belleğe kopyalayınız. Flash belleğe kopyalanacak dosyanın tam adı multiMAN_04.84.00_shn-istanbul-[PS3HEN].pkg olucaktır. Herhangi bir klasörün içerisinde olmasın. Flash belleğin içerisine yukarıda yazdığım multiMAN_04.84.00_shn-istanbul-[PS3HEN].psk’yi kopyalayınız.

Usb Flah belleği Ps3’e takın ve eski multimanın üzerine gelip ( üçgen ) tuşuna basıp siliniz.

Sildikten sonra kırma işlemi yapılmış Ps3 konsolunuzun oyun bölümündeki PACKAGE İNSTALLER bölümüne girin ve orada yazan multiMAN_04.84.00_shn-istanbul-[PS3HEN].pkg’ye tıklayınız. Kurulumun tamamlanmıasını bekleyiniz.

İşlem bu kadar. Kurulum tamamlandıktan sonra Multiman 4.84 kurulmuş olacaktır. Multiman programını çalıştırgığınızda size 4 defa soru soracaktır hepsine EVET seçeneğini seçiniz. İşlem tamamdır. İyi oyunlar arkadaşlar.

PS3 TÜM MODELLERE KIRMA İŞLEMİ MULTİMAN VE OYUN YÜKLETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

*FİYAT İÇİN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Instagram hesabı: Shnistanbul

Paylaşımlarımızı destek için takip ediniz.

PS4 TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

PS3 TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

XBOX ONE TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

NİNTENDO SWİTCH TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

XBOX 360 TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

TÜM OYUN KONSOLLARININ TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ VE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPMAKTAYIZ. KONSOLLARIN OYUN KUMANDALARI DAHİL.

İSTANBUL DIŞINDAN ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

**Ps4 Konsolunuzun kırma işlemine uygun olup olmadığını öğrenmek için TIKLAYIN.**

**PS4 OYUNLARI YÜKLETMEK VEYA HARD DİSK DOLUMU İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 TAMİR İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 KOL TAMİRİ İÇİN TIKLAYIN.**

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

15 Yorum

  • Şahin selam , paylaşımlar için teşekkür ediyoruz. Ama artık güncel ps4 kırma haberleri görmek istiyoruz , bekletme bizleri çok 🙂 iyi çalışmalar

  • Merhabalar internetten indirdiğim bir oyunu multiman ile kurdum oyunun simgesine tıkladığımda açılırken 80010017 hatası alıyorum ve oyun açılmıyor. Hen işlemlerin hepsini harfiyen yaptım. Yardımcı olur musunuz lütfen ?

  • 4.83 cfw üzerine 4.84 cfw ve multiman 4.84 yükledim. şimdi multiman harddiskte yüklü oyunları görmüyor. ne yapmalıyım?

  • Arkadaşlar öncelikle elinize sağlık bu wep site kadar faydalandığım başka bir wep sitesinden faydalanmadım hakkınızı helal edin.Benim problemim CFW 4.84 ü yükledim fakat iso dosyalarını açmaz oldu hata veriyor bide bunun yanında multiman 4.84 kurduğumda multimana giriş yapıyorum tekrar ana sayfaya geliyor multimana girmiyor çok uğraştım ama yapamadım.CFW 4.82 yi kurmak istiyorum veri bozuk diyor bunu yapmamdaki sebep pes2018 çalıştırabilmek bütün yazılarınızı okudum fakat çalışmadı oyunun içine birtürlü giremedim lütfen yardımcı olun şimdiden allah razı olsun kolay gelsin.

    • Merhaba , hayır gelmez. İnternete bağlanırsanız sistem yazılımı yükseltin uyarısı gelir. Dikkat ediniz.

Yorum bırak