SON HABERLER VE GELİŞMELER

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Sezon 6 Özellikleri ve Yenilikler

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Warzone Metrosu Verdansk’taki yeni metro sisteminin sayesinde Verdansk çevresinde hiç olmadığı kadar hızlı seyahat edin.

Oyuncular, hızlı bir şekilde hızlı seyahat etmek için haritadaki önemli bölgelerdeki yedi istasyona erişmek için yeraltına gidebilir.

Tren, kolay keşif için hepsi aynı yerleşim düzenine sahip yedi durağa sahiptir.

Oyuncular, bu yeni taşıma sistemine ek olarak istasyonlarda  eşyalar ve İkmal Kutuları bulacaklar. Trenler, harita üzerinde yaptıkları yolculuk sırasında aşağıdaki yerel ayarlardan sırasıyla saat yönünde veya saat yönünün tersine doğru sık sık her istasyona varacaktır:

Verdansk Uluslararası Havaalanı Lozoff Geçidi Verdansk Merkezi Downtown Tavorsk Bölgesi Barakett Alışveriş Bölgesi Verdansk Tren İstasyonu Torsk Bloğu Oyuncular, metro sisteminin inanılmaz güvenlik standartlarına sahip olduğunu unutmamalıdır. Battle Royale maçları sırasında güvenli alanın dışına düşen bir istasyona gitmeyecek, arabalarında herhangi bir çatışma olması durumunda bir santim bile hareket etmeyecek.

Öyleyse, düşmanla çatışıyorsanız, onları indirin, böylece bir sonraki istasyona geçebilirsiniz.

 Station (Gunfight)– Kastovian tren istasyonunda kurulan taktik bir savaş alanı. 4 Kişilik Multiplayer Savaş Alanı

Mialstor Tank Fabrikası (6v6 ve 10v10) – Sızan oyuncuların sayısına bağlı olarak savaş alanı değişen iç ve dış alanlara sahip büyük bir fabrika. 6v6’da, tank fabrikası ve bir depo, her ikisi de merkezi konumda olduğundan ve erişilebilir çatılar içerdiğinden, sıcak savaş bölgeleri haline gelebilir.

Verdansk Nehir Kenarı (Kara Savaşı) – Verdansk Uluslararası Havaalanı’nın karşısındaki Gora Nehri’ne bitişik banliyölerin Warzone haritası bölümüyle çoğunlukla aynı. Hem içeride hem de dışarıda savaşmak istiyorsanız, evde “oynayan” düşmanları hızlı bir şekilde patlatmak için bir pompalı tüfek taşımayı düşünün.

Broadcast
(6v6) – Yeni gelenleri BCH TV İstasyonu olarak franchise verdiği bilinen Broadcast, ilk olarak Call of Duty 4: Modern Warfare’de tanıtılan büyük bir Çok Oyunculu harita. Bu harita, birçok oyuncu için tanıdık bir bölgeyi kanıtlayacak ve Modern Warfare cephaneliğindeki her silah sınıfını barındıracak.

Altıncı Sezonda Ücretsiz Silahlar

Altıncı Sezon, Modern Warfare’in halihazırda etkileyici cephaneliğine iki yeni silah ekliyor:

SP-R208 nişancı tüfeği ve AS-VAL saldırı tüfeği.

SP-R208 (Seviye 15) – Son derece isabetli ve keskin nişancılar için çok eğlenceli olabilen bir nişancı tüfeği.

AS-VAL (Tier 31) – Yüksek ateş oranına ve ses altı 9x39mm mühimmatına sahiptir.

Modern Warfare’in Altıncı Sezonu, 28 Eylül 23:00 PlayStation’da yayında.

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla