Genel PS3

PS3 OYUN YÜKLEME TÜM PS3 MODELLERİNE OYUN

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps3 oyun yükeleme

Ps3 bilindiği gibi eskiden tüm modellere kırma işlemi yapılamıyordu. Bu modeller, Ps3 300x ve ps3 süper slim modellerini kapsıyordu. Resimdeki gibi.

Ps3 bu modellere kırma işlemi yapılamadığından konsol sahipleri Ps3 süper slim ve ps3 3000 modellerinin kırılmasını bekliyorlardı.

Ps3 oyun yükleme işlemi yukarıda gördüğünüz modellere ve TÜM PS3 MODELLERİNE versiyonu ve modeli farketmeksiniz oyun yükleme işlemi başlamıştır.

Ps3 oyun yükletme nasıl oluyor?

İşlem kısaca şu şekilde gerçekleşiyor. Oyun yüklü bir Ps3'ten sizin Ps3 konsolunuza ethernet kablosu ile transfer edilmektedir. Ps3 oyun yükleme işleminde konsolunuzun içi açılmadan, herhangi bir müdahale olmaksızın veya yazılım veya herhangi bir program yüklenmeden sadece oyunları transfer ediyoruz.

Ps3 oyun yüklettirme zararlı mı?

Ps3 oyun yüklettirme zararı kesinlikle yoktur. Herzaman yaptığınız işlemleri Ps3 oyunları yüklendikten sonrada yapabilirsiniz. Örneğin, orjinal cd oyunlarınızı oynamak, PSN hesabınız ile giriş yapmak gibi. 

Ps3 Oyun yüklettikten sonra Online oyun oynayabilirmiyim?

Evet, ps3 oyun yükleme işleminden sonra da kendi cd tabanlı oyunlarınızı veya yüklediğimiz oyunları ONLİNE oynayabilirsiniz. Ps4'teki gibi online oyun oynamak için PS PLUS üyeliği olmanıza gerek yoktur. Ps3 online oyun oynamak için ücretsiz psn üyeliği almanız yeterlidir veya önceden kullandığınız bir psn hesabınız var ise bunu kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Ps3 oyunları yüklettirdiğimde Ps3'üm garanti kapsamı dışında kalır mı?

Hayır, PS3 oyun yüklettirme işleminde konsolunuzun içi açılmadığı ve herhangi bir yazılım yüklenmediği için GARANTİ kapsamı dışında kalmaz.

 

Ps3'üm kaç tane oyun alır?

Ps3'ü çalıştırın SYSTEM ayarlarına girin sistem bilgilerine tıklayın, burada Ps3 konsolunuzun kaç gb hafıza olduğu burda yazmaktadır.

Resimdeki gibi FREE SPACE yazan yerin sağ tarafındaki rakamlar, Ps3 konsolunuzun kaç Gb olduğunu gösterir.

Ps3 oyunları ortalama 10 – 15 gb arasındadır. Bazı oyunları 45 gb'ye kadar hafıza kaplamaktadır. Oyun büyüklüğünü ve ortalama kaç oyun yükleneceği hakkında telefon ile bilgi alabilirsiniz.

,

İstanbul dışından kargo ile gönderim yapılabilir mi?

İstanbul içi veya dışından anlaşmalı kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Güvenilirliğimizi google'da shn istanbul yazarak arattırıp bakabilirsiniz.

 

Ps3 Hard diskim 80 gb bunu nasıl yükseltebilirim?

Ps3 konsolunuzun hard disk kapasitesini yükseltmeniz için içerisindeki hard diskin yerine daha biyük gb'lık bir hard disk takılmalıdır. Ps3'ün kullandığı hard disk modeli 2.5 inc sata dır. Bu hard disk modeli laptop ta kullanılanlar ile aynısıdır. Hard disk temini için bizde sorabilirsiniz. yada elekro marketlerden 2.5 inc sata hard disk alıp bize getirirseniz ücretsiz olarak ps3 konsolunuza monte ediyoruz. Bu işlemde ps3'ünüzün garantisi bozulmaz.

Ps3 oyun yüklettirdiğimde oyun güncellemelerini indirebilirmiyim?

Ps3'ünüze yüklediğimiz oyunların internet üzerinden güncellemelerini indirebilirsiniz. Bunun için Ps3 konsolunuz internete bağlı iken oyunu çalıştırdığınızda yeni bir güncelleme verisi bulundu yazısı çıkıyorsa buna EVET denilince oyun güncellemesi otomatik olarak kurulacaktır.

Ps3'ümde PS STORE'dan satın aldığım oyunlar var oyun yükleme işleminde silinir mi?

Evet silinir. Ps3 oyun yükleme işleminde mecburen Ps3 konsolunuza FORMAT atılmaktadır. İçerisindeki satın aldığınız oyunlar silinir fakat, tekrar psn adresinizle giriş yaptığınızda satın aldığınız oyunları tekrar indirebilirsiniz.

PS3 oyun yüklemede PES 2013 2017 güncel kadro yüklüyormusunuz?

Pes 2013 en son transfer yaması ve TÜRKÇE SPİKER seçeneği ile yükleme yapmaktayız.

 

PS3 TÜM MODELLERE OYUN YÜKLEME OYUN SEÇME BÖLÜMÜ

TEK TEK OYUN SEÇME OYUN FİYATI 10 TL'DİR

PS3 500 GB TOPLU PAKET FİYATI 35 OYUN 100 TL

PS3 320 GB TOPLU PAKET FİYATI 75 TL

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

9 Yorum

 • Ps3 cihazımın versiyonunu yükselttim. Ayrıca 500 gb hdd oyun yükleme yapıldı. Hiçbir problem olmadan tam söz verdiği saatte teslim etti. Yine bir işim düşse gideceğim tek yerdir.

 • toplu paket 100 tl ye gelirken neden tek tek seçilince pahalı oluyor?uğraşmasımı zor yoksa ne için ?:)

  bende süper slim var 500 gb istediğim 30 oyun var tek tek seçersem aşırı pahalı ve gereksiz fiyat çıkıyor 30 oyunu normal paket fiyatı gibi uygulayabilirmisiniz veya en azından fiyat konusunda yardımcı olabilirmisiniz ??*

  bu arada denizlide oturuyorum..

  4003c 

  • Hazır paket sisteminde oyunların hepsi hazır durumdadır. Bu yüzden sadece transfer işlemi yapılmaktadır. Tek tek özel oyun istendiğinde 500 gb’lik hdd olduğunda 2 iş günü işlem sürmektedir. Özel olarak oyunlar hazırlanır testi yapılır güncellemeleri hazırlanır ve transfer işşlemine başlanır. Bu çok zahmet li ve zaman aldığı için ücret te ona göre değişiklik göstermektedir.

  • Ps3 oyun yükleme 320 gb’lik hazır paket yayınlandı. 500 gb hazır paket oyun isimleri ve tanıtımları yayınlayacağız.

 • kesinlikle çok güvenilir ve işlerini tam anlamıyla eksiksiz yapan bir firma. van'dan kargoyla cihazımı gönderdim ve sadece 2 gün içinde cihazım elime eksiksiz ulaştı. hertürlü güvenebilirsiniz. bu zamanda böyle güvenilir, işini tam anlamıyla yapan insanlar, firmalar bulmak çok zor. teşekkür ederim.

Yorum bırak