Genel PS4 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 YOUTUBE-NETFLİX-MEDİA PLAYER-PLEX 5.05 REHBER

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps4 YOUTUBE NETFLİX MEDİA PLAYER PLEX UYGULAMALARI ARTIK 5.05 VEYA 5.07 KIRIK PS4’LERDE ÇALIŞIYOR.

Ps4 kırık konsola sahipseniz kırma işlemi olduğu için youtube netflix ve benzeri uygulamaları çalıştıramıyordunuz. Artık bu programları Kırkma işlemi yapılmış Ps4 5.05 veya Ps4 5.07 versiyonda çalıştırabileceksiniz.

Ps4 5.05 veya 5.07 kırma işlemi yapılmış konsollarda netflix youtube veya harici hard diskteki mkv formatındaki filmlerinizi izleyebileceksiniz.

Bu programlar daha önceden Ps4 kırma işlemi yapılmış konsollarda çalışmıyordu, sebebi ise bu uygulamalar PSN’e giriş yapılmasını mecburi kılıyordu. Ps4 youtube uygulaması gibi uygulamaların içerisinde yapılan programsal düzenleme ile artık kırma işlemi yapılmış Ps4 konsollarında internete bağlanıp Youtube, Netflix, Plex, Media player gibi uygulamaları çalıştırabileceksiniz.

 

 

PS4 KIRIK KONSOLA ( YOUTUBE-NETFLİX-MEDİA PLAYER-PLEX ) NASIL YÜKLENİR?

İlk önce Ps4 konsolumuzu internete bağlıyoruz, kablolu veya kablosuz olarak farketmiyor. İnternet bağlantısını yaptıktan sonra Ps4 kırma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ps4 kırma işlemini farklı yöntemler ile yapımı mevcuttur. Örneğin tarayıcıya adres yazarak veya Ps4 dns adresini değiştirip Kullanım kılavuzuna girerek Ps4 kırma yani HEN işlemi yapılmaktadır siz hangisini yapıyorsanız aynı şekilde devam.

Ben internet tarayıcısından yapıyorum yani Ps4 ana sayfada WWW simgeli İnternet Tarayıcı bölümüne girerek yapıyorum. İsteyen arkadaşlar internete bağlandıktan sonra BURAYA TIKLAYARAK yapabilirsiniz.

Ps4 internet bağlantısını yaptınız. Ps4 kırma işlemini yaptınız. Alttaki linkten istediğiniz uygulamayı indiriniz. Veya hepsini indiriniz.

Resimlere tıklayarak indirebilirsiniz.

PS4 5.05 50.7 KIRIK KONSOLLAR İÇİN YOUTUBE İNDİR

Ücretsiz video izleme sunucu programı.

Rar şifresi: shnistanbul

——————————————————————————————————————————————————————————–

PS4 5.05 50.7 KIRIK KONSOLLAR İÇİN NETFLİX İNDİR 

( Media Sunucusudur Ücretli Üyelik gerektirir. )

Rar şifresi: shnistanbul

——————————————————————————————————————————————————————————–

PS4 5.05 50.7 KIRIK KONSOLLAR İÇİN MEDİA PLAYER İNDİR 

( Ücretsiz harici hard diskinizdeki MKV,AVI,MP4,MPEG-2 izlemeye yarayan programdır. Kullanımı ; Harici hard diskin içerisine bir klasör açıp, içerisine mkv. vs. filmlerinizi kopyalayıp Ps4’te harici hard disk üzerinden izleme imkanı sunar.

Rar şifresi: shnistanbul

——————————————————————————————————————————————————————————–

PS4 5.05 5.07 KIRIK KONSOLLAR İÇİN PLEX İNDİR

( Media Sunucusudur Ücretli Üyelik gerektirir. )

Rar şifresi: shnistanbul

İndirdikten sonra, harici hard disk veya USB flash belleği EXFAT formatı olarak bilgisayarda formatladıktan sonra, herhangi bir klasör içerisinde olmadan harici hdd veya Usb flash belleğe kopyalıyoruz.

Resimdeki gibi kopyalamayı tamamladıktan sonra, Ps4 kırma işlemi ve internete bağlantısını yaptığımız 5.05 veya 5.07 versiyonlu Ps4 konsolunun USB girişine harici hard disk veya usb flash belleğimizi bağlıyoruz.

Ayarlar bölümüne geliyoruz. En alttaki DEBUG SETTİNG’e giriyoruz. En üstteki GAME yazan yere tıklıyoruz ve Package İnstaller bölümüne girdiğimizde resimdeki gibi uygulamalarımızı görüyoruz.

X tuşuna basarak yüklemesini yapıyoruz. Veya İnstall all yazısına tıklarsanız tüm uygulamaları yükleyecektir. Yükleme bittikten sonra işlemimiz başarılı bir şekilde tamamlanmış olucaktır.

Ps4 media player’ı yüklerken resimdeki gibi uyarı gelinde EVET sekmesini tıklayıp devam ediyoruz.

PS4 KIRMA İŞLEMİ YAPILMIŞ 5.05 5.07 VERSİYONLU KONSOLLARIMIZDA ARTIK YOUTUBE GİBİ NETFLİX GİBİ UYGULAMALARIMIZI PSN GİRİŞİ YAPMADAN TIKLAYIP KULLANABİLİYORUZ.

Uygulamayı çalıştırınca sistem güncellemesi yazısı çıkacaktır burada SONRA GÜNCELLE seçeneğini seçiyoruz. Ve uygulamamız çalışıyor.

Video olarak ta nasıl yapıldığına bakabilirsiniz. Çok kolay bir işlemdir.

**Ps4 Konsolunuzun kırma işlemine uygun olup olmadığını öğrenmek için TIKLAYIN.**

**PS4 OYUNLARI YÜKLETMEK VEYA HARD DİSK DOLUMU İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 TAMİR İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 KOL TAMİRİ İÇİN TIKLAYIN.**

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak