PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 RCO Extractor Pkg Programı

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

 

PS4-RCO-extractor

PS4 KIRMA İŞLEMİNDE YENİ GELİŞME RCO EXTRACTOR

 

Ps4 kırma işlemleri her geçen gün ilerlemekte. Ps4'e Linux yazılımı ile başlayan hack işlemleri FailoverFlow grubunun dosyaları yayımlanması ile dahada hareketlendi.

 

Ps4 Linux işletim sisteminin kurulması ile vede bu kurulum işlemlerinin açıklanmasıyla Ps4 kırma işlemine yönelen diğer geliştiricilerin önü açılmış oldu. Bu açık sayesinde Ps4 için RCO Extractor yazılımını bulan Cfwprophet isimli Hacker, yazılımı bir video ile nasıl çalıştığını gösterdi.

PS4 RCO Extractor

Ps4 RCO Extractor programı ile PKG uzantılı dosyalara müdahale edilebiliyor. Daha önceden de müdahale edilebiliyordu fakat PS4 bu dosyaları algılamıyordu. Ps4 RCO extractor programı sayesinde dosya uzantılarını PKG formatına çevirip PS4'ün içerisine yüklemeyi deneyecekler. Ps4 Pkg uzantılı dosyaları artık görüp oyunları çalıştırırmı veya Ps4 pkg dosyalarını yükleyip PS4 KIRMA işlemi gerçekleşir mi görücez.

 

PS4 RCO Extractor İndir

Ps4 RCO extractor sadece PS4 için değil Ps Vita içinde kullanılabilmektedir, bu sayede Ps vita kırma işlemide gün yüzüne gelebilir.

Link : https://mega.nz/#!j4wk2DqL!kDUahjWonl0wpxVRx1WoIsqTK6OROvrzUxDr0Km5BAg

 

Cfwprophet isimli hacker PS4 RCO Extractor programının nasıl kullanıldığını ve nasıl çalıştığını bu video ile gösteriyor.

 

 

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

4 Yorum

Araç çubuğuna atla