PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

Ps4 Kırma İşlemi Yeni Gelişme

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

 

ps4-kırma işlemi

 

PS4 Kırma İşlemi Yeni Haber

Ps4 kırma işlemlerini diğer yazılarımda okumuş olmasanızda biraz özet geçicem. Ps4 kırma işlemini en son geliştirici Fail0verflow Linux bilgisayar işletim sistemini Ps4'e yükleyerek kırmayı başardı. Ps4 kırma işleminde Ps4'e Linux işletim sistemini kurduktan sonra bi nevi Ps4 artık bir bilgisayar gibi olmuştu, bu sayede Ps4'ün içerisine bir emülatör programı kuruldu, bu emülatör program sayesinde Ps4'ün içerisinde Pokemon oyununu çalıştırmış olup ilk PS4 kırma işlemini gerçekleşti diyebiliriz.

Ps4 Kırma İşlemi STEAMOS

Ps4 kırma işleminde Linux işletim sisteminide STEAMOS'tan oyun indirebileceklerini saöyleyen geliştiriciler bu yolda ilerlemeye başladıklarını belirtti. STEAMOS oyunlarını PS4 sisteminde oynayabilirsek bence muhteşem bir gelişme olur.

 

Ps4 Kırma işleminin nasıl olduğunu açıklayan ve anlatan bir yazı ile paylaştı, Ps4'e nasıl Linux işletim sisteminin kurulduğunu ve PS4'ün nasıl kırıldığını açıklayan program ve belgeleri yayımladı, Wololo adlı geliştirici bu kodları doğruladı. Bunun amacı, PS4 kırma işleminin yolunu ben açtım diğer hacker grupları da bu işlemi daha ileriye götürebilir sounçta el elden üstündür.

 

Ps4 kırma işlemi çok yakında, PS4 CFW yazılımı çıkarsa hiç şaşırmam bekleyip gelişmeleri beraber görelim.

 

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla