Genel PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 KIRMA İŞLEMİ SORUNU-( ÇÖZÜM )

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 KIRMA İŞLEMİ SORUNU 5.05 5.07

Ps4 kırma işleminde sorun yaşayan arkadaşlar telefon ile beni arayıp yardım istemişlerdir. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum ve bu konu hakkında herkese bilgi vermeyi istedim.

Ps4 kırma işlemini yaparkenhata alaıp işlemi tamamlayamayan arkadaşlar. Ps4 kırma sistem hafızası dolu hatası alan arkadaşlar. Bu işlemi yaparak sorunu aşabilirsiniz.

Ps4 sistem hafızası dolu hatası, Ps4 kırma işlemini yaparken alınan hatadır. Bu hata Ps4 kırma işlemini yaparken DNS ayarlarını değiştirdiğinizde ve KULLANIM KLAVUZU bölümüne girip Ps4 kırma işlemini yaptığınızda alabilirsiniz. Veya x bir siteyi internet tarayıcısına yazıp kırma işlemini yaptığınızda bu hatalar ile karşılaşıyorsanız aşağıdakileri yaptığınızda sorun çözülecektir.

PS4 KIRMA İŞLEMİ 1.8 HEN EKLENMİŞTİR

DONMA TAKILMA ARTIK YOK ARKADAŞLAR.

PS4 KIRMA SİSTEM HAFIZASI DOLU HATASI ÇÖZÜMÜ

İlk önce Ps4 ana menüsünde AYARLAR bölümüne geliniz. AĞ bölümüne gelip, İnternet bağlan kısmı işaretli değil ise işaretleyiniz.(En üstteki seçenek. )

Bunu yaptıktan sonra hemen altındaki sekme İNTERNET BAĞLANTISINI AYARLA kısmına giriniz.

Wi- Fi Kullan veya Lan ağ Kablosu Kullanı seçiniz hangisi sizde varsa. Seçtikten sonra, Kolay- Özel seçeneği gelir, buradan KOLAY yazanı seçiniz.

Kendi Wi-Fi ağınızı bulup kendi belirlediğiniz kablosuz internet şifrenizi giriniz. Şifrenizi girdikten sonra bekleyiniz. Ekranda, İnternet Ayarları Güncellendi yazısı çıkacaktır. Altta da İnternet Bağlantısını Test Et yazısı çıkacaktır buna tıklayınız.

Test bittikten sonra Ps4 ana menüye gelin ve İNTERNET TARAYICISI bölümüne giriniz.

Buraya girdikten sonra resimlerdeki yönlendirmeyi yaparak devam ediniz.

Bu işlemi yaptığınızda aşağıd

PS4 KIRMA İŞLEMİ 1.8 HEN EKLENMİŞTİR

DONMA TAKILMA ARTIK YOK ARKADAŞLAR.

aki gibi ekran gelecektir. 5.05’e tıklıyoruz. Ps4 5.07 versiyona sahipseniz  yine 5.05’e tıklayıp devam ediniz.

Ps4 kırma işlemi için 5.05 versiyona tıkladıktan sonra gelen ekranda HEN yazısına tıklayınız.

Hen yazısına tıkladıktan sonra işlem bitmiş olacaktır. Aşağıdaki yazı ekranda belirecektir.

Resimdeki ekran geldiğinde Ps4 kolundaki OPTİONS tuşuna basın.

Çıkan menü de YER İMİ EKLE seçeneğini seçip, TAMAM sekmesine tıklayınız ki bu sayfayı Ps4 kaydetsin, daha sonra Ps4 kırma işlemini yapıcağınız zaman İnternet tarayıcısına girdiğinizde otomatik olarak kaydettiğiniz sayfa  açılacaktır ve Ps4 kırma işlemi kendiliğinden olmuş olacaktır.

Ps4 kırma işlemini tamamladınız ve artık sorun yaşamıyorsunuz. Ps4 sistem hafızası dolu hatası ve Ps4 kırma işleminde sorun yaşayan arkadaşlara çözüm olucaktır. İnternet bağlantısını kapatabilirsiniz, kapatsanızda bu işlemi tekrar yaptığınızda sistem çalışacaktır. Yani bu yaptığınız sistem internet olmadan da çalışmaktadır.

Herkese iyi bayramlar. Bizi takip etmeye devam ediniz. . . .

 

**Ps4 Konsolunuzun kırma işlemine uygun olup olmadığını öğrenmek için TIKLAYIN.**

**PS4 OYUNLARI YÜKLETMEK VEYA HARD DİSK DOLUMU İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 TAMİR İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 KOL TAMİRİ İÇİN TIKLAYIN.**

 

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

3 Yorum

  • selamün aleyküm abi hayırlı işler…allah razı olsun hakkını helal et paylaşımların için çok yararlanıyoruz.5.05 versiyonu için hen 1.7 olan sürüm çıkmış bunu sitene ekleyebilme şansın varmıdır acaba abi.birde elimde vr gözlük seti var bunu direk hen ile kullanabilmektemiyim dikkat etmem gereken birşey varmıdır.sanırım bu gözlüklerinde firmware dosyası var yanlışlıkla gözlük yada cihaza işlem yapmak istemiyorum.yiğenim ile 2 kişilik oyun oynamak isstemekteyiz internet ortamında aradım taradım bir cihazda 2 kişi oynayabileceğimiz oyunlar iiçin ama pek sağlıklı bilgiler bulamadım bu konu hakkında yardımcı olabilrmisiniz teşekkürler ..

Araç çubuğuna atla