PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 Kırma 3D Driver Programı

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps4-steamos-kırma

PS4 Kırma 3D Drivers Programı

 

Ps4 kırma işleminde gelişmeler sürekli devam ediyor, Ps4 Linux işletim sistemini yükleyen Hacker'lar şimdide 3D driver programını sundular, bu program sayesinde Ps4 Linux işletim sisteminde 3D driver ile home brawe programlar yüklenebilecek, sana sürücü ile PS4 oyunlarını, veya emülatör oyunlarının çalıştırılmasının yanı sıra STEAMOS oyunlarını indirip Ps4 üzerinde çalışmasını sağlayabilir, şimdiye kadarki en büyük PS4 kırma işlemlerinden biri olacağı gözüküyor.

 

Ps4 3D driver programını sitemizden indirebilirsiniz. Gerekli ekipmanlara ve bilgilere sahip kişiler bu programı deneyebilirler.

 

PS4 RADEON 3D DRİVER İNDİR

 

LİNK https://mega.nz/#!35xzECaI!lOKPOKmRyZRdUQORMowUCztp4acv0Bl6u7oIWL0e_v4

 

PS4 CFW

Ps4 3D Driver Radeon programı Failoverflow tarafından geliştirme aşamasındadır, Ps4'e Linux işletim sistemini kurduktan sonra daha bir çok gelişme ile devam edilecektir. PS4 3D Driver programı ile PS4 APU işlemcisinin içerisine girilmiştir işlemcinin içerisinde istediği gibi değişiklik yapılabilir, buda PS4 CFW programının yolunu açabilir arkadaşlar.

Ps4-kırma-3d-driver

 

Ps4 Steamos

Ps4 Kırma işlemi STEAMOS oyunlarını nasıl çalıştırılacağı hakkındaki sorulara gelirsek, STEAMOS bilgisayar tabanlı oyunları internetten indirmek üzere çalışsan bir oyun indirme programıdır, bu programı Ps4'e Linux işletim sistemini kullanılarak STEAMOS oyunlarını indirip oynama şansı elde etmeyi planlamaktadırlar. Bu oyunlar PS4 kolu ile çalışmayacak fakat PS4' klavye mause bağlanabildiğinden bu oyunları bu sistemle oynanabileceği düşünülüyor.

PS4 KIRMA İŞLEMİ ONLİNE OYUN OYNAMA

PS4 Kırma işleminden sonra STEAMOS oyunlarını veya Ps4 oyunlarını ONLİNE onyayabilinicek mi herzaman soru işareti olacak. Yada Ps4 oyunlarını kırma işleminden sonra ONLİNE oynadığımızı farzedelim, Playstation Network, hesabımız Banlanır mı? Gelişmeleri bekleyip görücez, bizi takip etmeye devam edin.

 

AYRICI ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM

PS4 kırma çalışmalarının FailOverflow'un PS4 üzerinde Linux çalışması ile hiç bir bağlantısı yok. Dolayısı ile tamamen farklı olarak PS4 üzerine farklı işletim sistemi kurmak yerine, var olanyazılımların PS4 üzerine çalışmasını sağlamaya çalışıyor. Bu tam olarak ta FailOverflow'un olmasını istemediği bir çalışma, çünkü bu projenin sonucunda korsan yazılımlarla PS4 üerinde çalışmalar kolaylıkla yapılabilecektir.

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

4 Yorum

  • Haklısın fakat PS4’e Linux sistemini kurdukları için STEAMOS oyunlarını oynasak yeter . PS4 CFW ye gerek yok herkes online modundan memnun. Ps4’te hem online orjinal oyunlarını oynasan hemde STEAMOS oyunlarını indirsek oynasak yeterde artar bence 🙂

  • Selam ben ps4 oyun yükleticem fifa 16 gta5 amerikan guresi morgul kompakt 2 adet daha var toplam 6 adet oyun yükleticem fiyat hepsi nekadar

      • Selam gta5 fifa 16 morgul kompakt amerikan guresi star vars farfara cri mal toplam 6 adet ps4 son çıkan mat kasa uygun bi zamanda uğriçim makina kalır orda direk oynuyoruz psn hesabı gerekirmi direk açılıyormu fiyat nekadar hepsi

         

Araç çubuğuna atla