Genel

PS4 6.02 KIRMA YAKINDA GELİYOR !!!

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 6.02 KIRMA GELİYOR

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir beklenen Ps4 6.02 kırma işleminden elle tutulur haber gelmeye başladı. Bir çok yanlış haber okuyoruz farklı sitelerde bilende yazıyor bilmeyende. Bu yüzden konuya açıklık getirmek istedim.

Ps4 6.02 güncellemesi şu an için en son güncelleme. Ps4 6.10 Beta sürümünü dahil etmiyorum sonuçta bu tam olarak çıkmış bir yazılım güncellemesi değil herneyse.

Ps4 geliştiricisi C0rpVultra, Ps4’te bulduğu açıkları paylaştı. JSC_ConcatMemcpy_InfoLeak Bunun paylaşma sebebi diğer geliştiriciler tarafından da görülüm daha da güçlendirilmesiydi.

Paylaştığı açık dosyaları aşagıdan indirebilirsiniz fakat geliştiriciler için olduğunu belirtmekte fayda görüyorum.

 

JSC_ConcatMemcpy_InfoLeak Tıkla İndir

Ps4 6.02 kırmak için bulduğu açıklar farklı versiyonlar da da işe yaradı fakat 5.55  ten 5.07’ye kadar bu bulduğu Ps4 Exploit açığı çalışmıyordu.

Bunun anlamı Ps4 yüksek versiyonda yani 6.02 gibi yüksek versiyonda çalıştığı bilgisini verdi ve bir çizerge ile bunu açıkladı.

Ps4 Kırma işleminde hangi versiyonda açık olup olmadığını aşağıda görebilirsiniz.

Ps4 6.02 veya 6.10 beta sürümü dahil açık olduğunu görebiliyoruz. Tam anlamı ile bir Ps4 kırma işlemi değildir fakat açık bulunduğunu ve bu açık bulunan kodları paylaşılması ile diğer geliştiriciler tarafından Ps4 6.02 karnel yani kırma işleminin olabilmesi için gereken yazılım yapılabilir.

Ps4 6.02 Kırılması Ne Anlama Gelir ?

Ps4, yüksek versiyonların kırılması, özellikle en son güncelleme ile kırılması oyunların online oynanması gibi özellikleri açabilir. Bu sayede sadece online tabanlı oyunları da oynayabilirsiniz.

Ps4’te fifa 19, nba 19 , RDR2 gibi en son çıkan oyunları oynayabilirsiniz.

Ps4 satın alacak arkadaşlar istediği yerden teknosa vs alışveriş yerlerinden aldığı Ps4 konsollarını kırma işlemi yapabilirler. Herhangi bir model veya versiyona bakmadan.

PS4 TÜM VERSİYONLARI KIRMA ( m0rph3us1987 )

Ps4’te farklı bir gelişme de video exploit açığıdır. Bu açığı bulan m0rph3us1987  nick’li geliştirici. Tüm versiyonlarda bulduğu bir açığı paylaşacak.

Ps4tüm versiyonları kapsayan bir açık bu. Fazla detaylara girmeden özet ile ,eski yeni ilk çıkan versiyondan son çıkan Ps4 güncellemesine kadar tüm model ve güncellemelerde çalışan bir açıktan bahsediyor. Bu açık bir uygulama. Bir video uygulaması, bu uygulamayı ps4’e yüklediğinizde açık kodları da yüklemiş oluyorsunuz vede Ps4 kırma işlemine açık hale gelmiş oluyor.

Ps4 geliştiricisi şunları yazdı: PS4’teki Video Uygulamaları harika bir şey. İmzasız yani lisanssız kodları çalıştırmak için  nasıl kullanacağınızı sizlere göstereceğim.

(Ps4 güncellemesi farketmeden tüm yazılımlara). Adım adım PS4’e girişimin başlangıcında neler durduğumu ve bunlarla neler yaptığımı, çözümleri nasıl hedefe ulaştırdığımı sizlerle paylaşıcam. Bu yüzden yazılım istismarlarının sihir değil, mantıksal süreçlerin bir sonucu olduğunu göstereceğim.

Şimdilik gelişmeler bu şekilde. Farklı gelişmeler oldukça sizlerle paylaşılacaktır.

Bizi takip etmeye devam edin.

**Ps4 Konsolunuzun kırma işlemine uygun olup olmadığını öğrenmek için TIKLAYIN.**

**PS4 OYUNLARI YÜKLETMEK VEYA HARD DİSK DOLUMU İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 TAMİR İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 KOL TAMİRİ İÇİN TIKLAYIN.**

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

37 Yorum

Araç çubuğuna atla