PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 3.50 Exploit Açığı Duruldu

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 3.50 EXPLOİT

PS4 1.76 versiyonda bulunan açıklar sayesinde bazı programların özellikle Linux işletim sisteminin yüklendiğini önceki yazılarımda duyurmuştum. Ps4 1.76 versiyonda kalan konsolların çok ama çok az olduğunu düşünürsek ve Sony'nin sürekli Ps4 güncelleme çıkarması ile  Ps4 kırma işlemleri zorlaşmış durumda. Ps4 3.15 versiyonunda bulunan Exploit açığı sayesinde yeni gelişmeler devam etmekte.

ps4-kırma-3.50-expolit

 

Ps4 3.50 Kırma Haberi

Ps4 jailbreak yani ps4 kırma işleminde gün geçtikçe gelişmeler devam ediyor. Bunlardan biride, PS4 3.15 versiyonda bulunan Exploit açığı, bu açıktan 3.15 versiyonda Ps4 kırılabileceği konuşulurken Zecoxao takma isimli geliştirici, PS4 3.50 versiyonunda bulduğu açıkları Twitter hesabında paylaştı. Bu gerçekten yeni versiyon Ps4 kırma işlemleri için iyi bir gelişme fakat Zecoxao geliştiricisinin bulduğu Ps4 3.50 versiyonundaki explit açığını Twitter'da paylaştıktan sonra Twitter hesabı kapatıldı, Sony bu tarz ps4 kırma paylaşımlarının önüne geçiyor fakat Twitter, hesabını kapatana kadar gerekli kodlara bir çok kişi ulaşmış durumda.

Ps4 kırma işleminde 3.50 versiyonda gelişmeler olacağı kesin fakat şu anda en son güncelleme PS4 3.55 versiyonudur. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim bizi takip etmeye deavm edin. 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

3 Yorum

  • Hadi yine iyide neden tam olarak kirilmiyor cihaz yani acik var acik var diye haykiriyorlar ama icraat yok daha 1.76 surumu tam olarak bedava oyun yuklenmiyor neden 3.50lere uctunuz yani millet surekli guncelleyecek aleti psn vs surekli bir acik bulunmadigi surece neye yariyacak bir sure sonra downgrade acigi arayacaklar sonra blu ray ode sürücüler vs gibi seyler gelecek buda kimseyi tatmin etmez ssd den oyun oynamak sonra guncellemenmemis cihazlar oynayacak digerleri downgrade ile ugrasacak sonuc su eger acik varsa bas bas bagirip acik var vs dememeleri lazim sony acik oldugunu anlamazsa nasil kapatacak sonra o acik bulunduktan sonra cihaz kirilacak sonra mis gibi oyun oynanacak sinirsiz 2 tb harddisk alnat oyunu icine at oyunu icine oyna ama buda acigi bulan kisilerin istikrarina bağlı

Araç çubuğuna atla