PS3 KIRMA İŞLEMİ REHBERLER

PS3 4.81 GÜNCELLEME ÇIKTI DİKKAT

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS3 4.81 GÜNCELLEME ÇIKTI

PS3 yeni versiyon, yeni güncelleme 4.81 çıktı arkadaşar.

 Kırık Ps3 sahipleri  4.80 cfw olarak online oyun oynayabilmektedir fakat yeni çıkan Ps3 4.81 Update, yani güncellemeye dikkat edin. Oyun oynarken yeni bir güncelleme uyarısı gelir bu 4.81 güncelleme dosyasını oyun güncellemesi sanıp yüklerseniz Kırık Ps3'ünüz orjinal versiyoa döner ve tekrar kırdırmak zorunda kalırsınız.

Ps3 4.81 CFW henüz çıkmadı bu yüzden PS3 4.80 CFW kullanıcıları internet ayarlarından internet bağlantısını kesmesi gerekli aksi taktirde PS3 4.81 OFW yani orjinal güncelleme olur ve multiman deve dışı kalır. Hard diskten oyunlarınızı oynayamazssınız. Tekrar Ps3 4.81 Kırma işlemi yapılması gerekir bu konuda dikatli olur.

ps3-4-81-guncelleme

 

Ps3 Kırılmayan modeller bu güncellemeyi yapabilir. Kırık olmadığı için orjinal oyunları oynamak için Ps3 4.81 GÜNCELLEMESİNİZ İNDİRİP KURABİLİRLER.

PS3 4.81 Güncellemeninz özellikleri olarak sistem performansının geliştirildiği yazıyor fakat benim tahminim kırık Ps3'lerin online oyun oynamasını istemedikleri için bu güncellemeyi sundular.

 

PS3 4.81 CFW

 

PS3 4.81 CFW çıktığında sitemizde paylaşılacaktır, Kırık Ps3 sahipleri 4.81 Cfw yazılımını beklemeleri ve 4.81 Multiman programının yayınlanmasını beklesinler. Multiman 4.81 ve 4.81 cfw'den sonra ki büyük ihtimalle ilk önce Ps3 4.81 ferrox yaılımı çıkar, bu yazılımı test ettikten sonra multiman 4.81 ile beraber paylaşıcam arkadaşlar.

 

PS3 FERROX 4.81 CFW ÇIKTI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

21 Yorum

 • Yaw Şans yk bende daha 3 hafta önce online a girmiştim peki bu 4.81 cfw surumu ne zaman çıkar senin tahmininle?

 • hocam benim makina daha önce ban yemiş ben  ikinci el aldım online  oynamak istiyorum. Ban nasıl ve ne şekilde kaldırılır sana zahmet  olmayacaksa  4,80 cfw'li makina için ps3 ban kaldırma aıdında bi rehber yayınlasanda  benim  gibi garipler sevinse haydi hayırlı  işler allah  işini yolunu  açık etsin

   

  • Ps3 ban kaldırma işlemi biraz zor ve tehlikeli bir işlemdir. Konsolunu brick yapabilirsin bu işlemler vede yedek nund almadıysan ps3’ün tamai ile çöp bile olabilir. Bunun için size gereken iyi bir rehber ve en önemlisi sağlam bir ıdps ve mac adresi. Bu riske girip yapmaktansa 50 tl ye bu işlemi garantili yapıyorum. Yinede herşey sana bağlı istersen ıdps ve mac adresi gibi konularda yardımcı olurum.

    

 • hocam ben ankaradayım sen istanbulda  konsolu oraya yollayıp almak bile  para demek  kargo parası  artı  50 tl  sana  borcmuz  olur. 2 cocuklu adamım ev derdi  bebelerin okul masrafı vs vs vs vs  sende  biliyorsun bitmiyor  dert  bana patlayacak 100 küsür tl'ye ankarada  ırmak toysland var ali  hayri filan var ama onlar bu  işi  ne kada yapar bilmiyorum hemde onlarla ben  çalışmıyorum bana daha kolay  pratik bir yol daha az maliyetli olacak yada kendim yapsam diyorum  bilgisayara gayet  hakim  birisiyim  daha önce rgh'li xbox 360 vardı  rgh  güncelleme vs vs vs vs hepsini kendim yapardım bu  işlerde aslında  çok  iyiym sen bana rica etsem  sağlam id nerde  ve nasıl bulurum nasıl konsolun  banlı  idi numarasını hangi  programla  alırım ve nasıl değiştirirm  gibi  bilgi versen bana valla hi  yeter allah kalbine göre versin   inşallah  istersen mail adresimi  veriyim bana bir  link yada  bir rehber  atarsan  çok  sevinirim. 

  ilgi alakan  için çok teşekkür  ederim  yardım etsende  etmesende  allah senden  razı  olsun  

  hayırlı  işler bol bereketli kazançlar versim  rabbim  sana 

  selim516@hotmail.com

 • eyvallah  hocam ben  ırmak toysland'la  çalışmıyorum 10'sa 40 50'ise 150 fiyat  çekiyorlar onlara kaptıracak param  yok benim. Ben kendi imkanlarımla yapmaya çalışacağım. Eyvallah  eksik olma  hayırlı  işler sana

 • İndirip flasha  attığım .PUP dosyasını sistem görmüyor. Ne yapmalı ?

   

   • Klasörü yanlış yapıyormuşum teşekkür ederim.Birde çok önemli birşey sormak istiyorum ;
    Ps3 sürümüm en yenisi 4.81 sizin siteden güncelledim.Fakat ne yaptıysam pes2017 de yavaş yavaş hareket ediyorlar ps4 teki gibi değil. Aralarında çok fark var. Ancak adamlar ps3 içinde oyunun cd sini çıkarttı.Cd den oynarkende oyun hızı aynımı yoksa ps3 lerde performans bu kadarmı ? Oyun hızı +2 olduğu halde kasmalar oluyo top çok yavaşlıyor defansta çok yavaşlama var oyunu oynarken yoruluyoruz resmen.Fakat ps4 te denedik oyun  gayet hızlı.Multiman yerine başka birşeymi kullansak acaba ? Yada yapmamız gereken başka birşey , işimize yarayacak mükkemmel bir çözümün vardır senin dostum.Sayende tüm güncel oyunları kurdum sürümleri güncelledim veri paketlerini attım multimanı yükselttim Allah razı olsun . Birde şu işi çözsen varya cennetliksin 🙂

 • benim ps3 fat kırıktı ama yanlışlıkla güncelledim 4.81'e. Şimdi orijinal hale mi döndü yani :'(

  peki şu an orijinal oyun açar mı? ya da ethernet kablosu taksam playstation store bağlanır mı?

Araç çubuğuna atla