PS3 KIRMA İŞLEMİ REHBERLER

PS3 E3 Ode Cobra Ode Yeni Oyunları Çalıştırma

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

ode-500x500

Ps3 E3 Ode Cobra Ode Yeni Oyunları Çalıştırma

 

Ps3 E3 Ode ve Cobra Ode kullanıcıları 2015/2016 Ps3 oyunlarını oynamaları için fix denilen işlem yapılmalıdır. Bu fix işleminde oyunların içerisindeki versiyonları E3 ode ve Cobra ode çip sistemine göre yapılandırılmaları gerekmektedir aksi taktirde yeni oyunları oynayamazsınız.

Ps3 E3 Ode, Cobra Ode chip kullanıcıları yeni PS3 oyunlarını indirdikten sonra videodaki anlatım gibi fix işlemlerini kendiniz yapabilirsiniz.

Videodaki gibi Ps3 oyunlarını fix işleminden geçirdikten sonra diğer konuya bakıp Ps3 oyunlarınızı ISO formatına çevirip oynamaya başlayabilirsiniz.

 


PS3 E3 ODE COBRA ODE FİX İŞLEMİ YAPILMAZ İSE


Ps3 yeni oyunlarını internetten indirip videodaki gibi fix işlemlerini yapmazsanız yeni oyunların içerisinde UPDATE dosyaları var oyunu çalıştırdığınızda PS3 güncelleme isteyecektir onay verdiğiniz taktirde PS3 update olacaktır ve chip devre dışı kalacaktır lütfen buna çok dikkat ediniz FİX işlemini yapmadan özellikle yeni oyunları çalıştırmaya çalışmayınız.

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

8 Yorum

  • Ps3 süper slim cihazım var. Zamanında Cobra Ode taktırmıştım. Şu an versiyonu 4.81 de. Tekrar çalıştırma şansım var mı çipi?

  • merhaba şahin bey bir sorum olacak benim ps3 süperslim im var e3 ode pro chip vardı söktüm sonra 4.86 günceledim cihazı kırdım hen yükledim multiman yükledim ama yükledigim multiman siyah ekran da kalıp açılmıyor nedeni ne olabilir cvplarsanız sevinirim

  • Merhaba

    Kırma işlemini yaptıkdan sonra, eskiden olduğu gibi ps3’e orjinal oyun takılı olması gerekiyor mu?

Araç çubuğuna atla