Genel PLAYSTATİON 5 SON HABERLER VE GELİŞMELER

PS5 4.03 VERSİYON KIRMA İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİ

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul
PS5 resmen kırıldı ve bunu Spectre borçluyuz.
Somut olarak, bu, PS5’in resmi olarak saldırıya uğradığı anlamına gelir, gerçekten de 4.03 bellenimi altında bir webkit istismarı ve bir çekirdek istismarı vardır.
İki istismar (webkit ve çekirdek) diskli standart versiyonda ama aynı zamanda dijital versiyonda da çalışır, ikincisi için PS5 4.03 sistem yazılımı konsol  bulmak daha da karmaşık olacaktır, çünkü bunlar çoğunlukla çevrimiçi olarak bağlanırlar.
PS5 4.03 versiyonunun altındaki yazılımlarda kırma işlemi işe yarayacaktır, ancak her şeyin en son sömürülebilir ve en yeni anahtarlarla birlikte donanım yazılımı 4.03 için dağıtıldığını unutmayın.
PS5 SADECE 4.03 VERSİYONA KADAR KIRMA İŞLEMİ YAPILABİLİR. PS5 4.03 VERSİYONUN ÜZERİNDEKİ PS5 KULLANICILARI KIRMA İŞLEMİ YAPAMAZLAR.
PS5 4.03 Kırma işlemi stabil değildir. Yani %30 oranda bir başarısı vardır. İlerleyen günlerde bu oran artacaktır.
Bununla birlikte, okuma ve yazma, bir RPC sunucusu çalıştırma ve kök ayrıcalıkları kazanmaya  izin veren Hata Ayıklama Ayarlarının PS5 üzerinde çalıştırılmasına izin verir.
Şu an için her şeyi engelleyen hiper yöneticidir , bu nedenle homebrew ve hatta daha az oyun çalıştırmanıza izin vermez. Gadget’lar başlatılamaz ve hiper yönetici diğer menkul kıymetleri (SMAP/SMEP) engeller.
Spectre uygulamasını çalıştırmak için Python’a ihtiyacınız olacak ve yerel PC’nizde PS5’inizin erişebileceği bir web sunucusu çalıştırmanız gerekiyor.
Talimatlar : 
– manuals.playstation.net’i PC’nizin IP adresine yönlendirmek için dns.conf aracılığıyla fakedns’i yapılandırın.
– Sahte dns’i başlatın: python fakedns.py -c dns.conf
– HTTPS sunucusunu başlatın: python host.py
– PS5’in gelişmiş ağ ayarlarına gidin ve birincil DNS’yi bilgisayarınızın IP adresine ayarlayın ve ikincil olanı 0.0.0.0’da bırakın.
– Bazen kılavuz hala yüklenmiyor ve yeniden başlatma gerekiyor, nedenini bilmeden, bu gerçekten garip.
– Ayarlarda kullanım kılavuzuna gidin ve sertifikayı kabul edin, çalıştırın.
– İsteğe bağlı: rpc/dump sunucu komut dosyalarını çalıştırın (not: adres/port, exploit.js’de ikili biçimde değiştirilmelidir)
Ps5 kırma işlemi 4.03 için gerçekleşti, tabiki bu daha da gelişecektir. Detayları ve haberler için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

PS4 HDD DOLUMU ALTTAKİ RESİME TIKLAYINIZ

 

 

 

 

Ps4 Oyun yükletmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayıp, oyunlarınızı seçip,  PS4 konsolunuzu yada varsa Harici Hard diskinizi ÜCRETSİZ olarak kargo ile gönderebilirsiniz.20 TB OYUN ARŞİVİ İLE İSTEDİĞİNİZ OYUNLARI SEÇİP BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ.

 

Adres Ve İletişim

Kartaltepe Mahallesi, Mektupçu Sokak, No: 4 Bakırköy/ISTANBUL

 

 

0212 66075 15

0543 329 48 82

Whatsapp : 0543 329 48 82 

 

 

 

Kısa adres tarifi

Marmaray Bakırköy durağınave Bakırköy Meydan’a çok yakınız. Marmaray ile Bakırköy durağında indikten sonra yürüme mesafesindeyiz. Bakırköy Meydan’daki Taksim dolmuşlarının tam karşı sokağı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
va9fR1
 
 
1E43RS
 
yAVwzT
KuK3v2

Bizi Taklit Edenlerden Uzak Durunuz SHN İSTANBUL  Başka Şubesi Yoktur.

TÜM OYUN KONSOLLARI VE AKSESUAR TAMİRLERİ YAPILMAKTADIR

Referans olarak google’a shn istanbul yazarak araştırabilirsiniz. 20 yıldır Oyun Konsolları teknik servis işlemleri ile uğraşıyoruz.Adres ve İletişim

PS3 PS4 FAN SESİ TAMİRİ

PS3 PS4 ANAKART TAMİRİ

PS3 PS4 HDMI TAMİRİ

PS3 PS4 TAMİR İŞLEMLERİ

PS3 PS4 KOL TAMİRİ

PS3 PS4 HDMI ENTEGRE

PS5 KOL TAMİRİ

Dualsense kol tamiri

PS5 FAN SESİ TAMİRİ

PS5 YÜKSEK FAN SESİ

PS5 HDMİ TAMİRİ

PS5 TAMİR

X box kol tamiri

xbox one kol tamiri

xbox anakart tamiri

xbox series x tamir

xbox hmdi tamiri

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ

PS4 İLE İLGİLİ TÜM TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ VE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILMAKTADIR

 

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

4 Yorum

  • Hayırlı uğurlu olsun.. Elinde ps5 almış olupta bu zamana kadar güncellemeden 4.03 te bekleyen varsa onları kutlamak gerekir. PSN de zaman zaman çok güzel indirimler oluyor ayrıca konsola şu ana kadar bir sürü yeni özellik geldi.. Konsol zaten çok pahalı ücretsiz oyun oynamak isteyenler için hayırlı olsun

  • Sanırım bu kısmi bir kırma işlemi oluyor. Hipervisor adında ek bir koruma mevcut onu geçmeden korsan oyun oynatma imkanları yok benim elimde 4,03 yazılımlı dijital ps5 var. Dün denedim debug menü aktif oluyor ama fake pkg ps4 oyunları yüklenmiyor.

  • Hangi üretim tarihine sahip 0 PS5 konsollarının 4.51 ve altı sürüme denk geldiğini biliyor musunuz ?
    Sıfır PS5 konsolu alacağım bilmek istiyorum.

    • Şu aşamada bulamazsınız çünkü şuan piyasada satın alacağınız en düşük yazılımlı Ps5 konsollar 5,00 ve üzerinde bir yazılıma sahip olur. Ama her şeye rağmen bulup almak istiyorum diye düşünüyorsanız. 4,51 ve daha altında yazılıma sahip Ps5 için Cfi 1116 A modellerine bakanız. Ayrıca şimdilik tam bir kırma işlemi mevcut değil. Hackerlar hipervisor isimli koruma sistemini aşamadıkları için korsan oyun ve çeşitli uygulamaları yüklemiyoruz.

Araç çubuğuna atla