Genel

PS4K GELİYOR PS4 4K

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4K PS4OYUN

PS4K NEO GELİYOR YENİ PS4 

PS4K NEO modelinin özellikleri duyurldu. İşlemci  ve grafik özellikleri yükseltilen PS4K NEO 2016 ortasında satışa sunulacak. PS4K NEO, Playstation VR özelliği ile normal PS4 lerden daha farklı özelliklere sahip olucak. Normal PS4 modellerine 4K oyun çıkmayacak. Yazılım ile 4k çözünürlüğe yükseltilmeyecek. Önceden bu şekilde duyumlar vardı fakat sony bunları yalanladı. 

PS4K NEO ÖZELLİK OLARAK 

 

  • Daha yüksek çerçeve hızları
  • Daha stabil grafik oranları
  • Geliştirilmiş grafikler
  • Ek grafik özellikleri

PS4 4K yani PS4 NEO olarak satışa sunulacak. Yeni ismi ile hayli iddalı olan PS4 NEO, normal PS4 ile arasındaki farkları resimden bakabilirsiniz.

 

PS4 NEO ÖZELLİKLERİ

 PS4K NEO YENİ İSİMİ İLE VE YENİ ÖZELLİKLERİ İLE 4K DÜNYASINA KAPI AÇIYOR.

 

 

ps4k

 

PS4K

Ps4 şimdiye kadar çıkardığı modellerde 4K görüntüyü desteklememiştir. 4K özelliğini sadece 4K Tvlerinizde izleyebileceğinizi unutmayın. 4K özelliği yani Ultra HD görüntüyü PS4 konsolları desteklememektedir fakat Sony'nin yaptığı yeni açıklamada yeni bir konsolun geleceğini vede PS4.5 olarak adlandıralacağı söyleniyor.

 

PS4K OYUN

PS4K PS4 4.5 PS4 4K BLU RAY

Ps4'ün yeni çıkaracağı modelde 4K teknolojisinin olacağını duyurmuştu, bu bir yazılım ile mi olacaktı yoksa PS4'ün işlemcisinin değişimi mi olucaktı?
 

Ps4'ün APU işlemci ve grafik entegresinin SONY'e özel bir entegre olduğunu biliyorum, bu APU işlemcisi grafik ve işlemciyi tek parça olarak Ps4'e takmışlardır. 4K teknolojisi için bunu kopmple değiştirmeyeceklerini sadece grafik bölgesinde yenilikler olacağını bu sayede 4K özelliğini de PS4'e uyarlanacağını belirttiler. Ps4 GPU'nun iki katı gücünde olacağı belirtiliyor. Bu sayede 4K BLU-RAY izleme olanağıda sağlanmış olacak.

PS4K özellikleri

PS4K ÖZELLİĞİ  4K TV'LERDE

Ps4 4k özellikli bir PS4 aldığınızı varsayalım, 4K olmayan bir tvde hiçbir espirisi olmadan aynı şekilde oynayacaksınız. Yani PS4 4K modelini alırsanız TV'nizide değiştirip 4K modelinden almanız gerekiyor ayrıca bununlada bitmiyor. PS4'ün şimdiye kadar ki çıkmış tüm oyunları 4K'yı desteklememektedir. Kısaca PS4K aldınız, 4K TV aldınız, PS4 4K'yı destekleyen oyunların çıkmasını bekleyeceksiniz.

PS4K OYUNLAR

Ps4 4k oyunları ilk olarak God Of War 4 ve Deep Down olarak çıkacaktır.

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

5 Yorum

  • Arkadaşlar bu yaz konsol almayı düşünüyorum çok beklemek istemiyorum neo sizce ne zaman çıkar Ps4 alsammı yoksa neo yu mu beklesem 

    • Bende bu yaz konsol almayı düşünüyorum ps4 alıcaktım ama ps4-4k çıkacağını görünce ps4-4k almaya karar verdim hem daha iyi performans daha yüksek fps açısından yeni çıkacak konsolu beklemeni tavsiye ederim.

  • Neo çok pahalı olucak 3milar bi fiystı var allaha şükür bulgaristanda kuzen var ordan ucuza getirtiricem 🙂

Araç çubuğuna atla