Genel PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 PKG OYUN YÜKLEME

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

YENİ PS4 KIRMA İŞLEMİ 2018

BAŞLADI !!! TIKLAYINIZ

PS4 KONSOLLARINI KIRMA İŞLEMİ YAPIP OYUN YÜKLEME YAPILMAKTADIR. BURAYA TIKLAYINIZ

PS4 OYUN SEÇME BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

PS4 KIRMA 4.05 PKG OYUN YÜKLEME İŞLEMİ

PS4 4.05 versiyondaki konsollara PKG olarak yani özel bir format ile sıkıştırılmış PS4 oyunlarını yükleme işlemi TEST.PKG denilen bir yazılım ile başarıldı. Bu format kırık Ps3 konsollarında hala geçerlidir. PKG formatında Ps3 kırık konsollara oyun ve multiman gibi birçok yazılım kurulabilmektedir.

Ps4 4.05 Kırık konsollara PKG yüklenmesinin önemi yüksektir. Bu işlem oldukça kolay ve sorunsuz bir işlemdir. Oyun da yüklenebilir Ps4’e Multiman gibi oyun çalıştırma programı bile yapılma şansı olabilir. Bu benim varsayımım fakat bu olasılıklar olabilir.

PS4 Kırma işleminden sonra TEST.PKG olarak bir yükleme yapıldı. Bu program çalışmıyor fakat PS4’e PKG formatında yükleme yapılabildiğinin bir kanıtı olarak belirtildi.

PS4 P.T OYUNU PKG FORMATINDA YÜKLENDİ

Ps4 4.05 versiyonunun kırıldığını daha önceki yazılarımızda yazmıştık. Ps4 kırma işlemi 4.05 versiyonunda gerçekleşmiştir fakat bu yazılma sahip olan çok az kişi vardır. Ps4 konsolunuzda yeni bir oyun veya internete bağlanıp güncelleme yaptıysanız yani Ps4 4.05 versiyonu geçti iseniz Ps4 kırma işlemi şimdilik yapılamaz.

PS4 4.05 versiyonuna sahip olan kullanıcılar, PKG sistemindeki oyunları yükleyebileceklerdir. Bu haberde Ps4’e PKG olarak bir oyunun nasıl yüklenildiği gösterilmektedir.

Ps4 Oyunu Nasıl Yüklenir?

Ps4 kırma işlemi yapmış olduğunuz 4.05 versiyonlu konsolunuzda aşağıdaki linkten indirebileceğiniz P.T demo oyununu indiriyorsunuz ve flash belleğinize kopyalıyorsunuz.

Kopyalama işlemi bittikten sonra USB flash belleği PS4 usb girişine takıp, Sistem ayarları bölümünden DEBUG SETTİNG bölmüne girip, OYUN sekmesine tıklayıp PACKAGE İNSTALLER bölümünde oyunun ismini göreceksiniz. Üzerine tıkladığınızda yükleme işlemi başlayacak ve PS4 ana menüsünde oyunun simgesi belirecektir.

Şimdiye kadar ki Ps4 oyun yüklemelerinde PKG formatında yüklenen ilk oyun diyebiliriz. PKG oyun formatının boyun olarak ve yükleme kolaylığı olarak daha fazla örnek göstereceğini umut ediyorum.

 

PS4 P.T İNDİR TIKLA

 

Bizi takip etmeye devam edin. . .

YAZILARIMIZI KONULARIMIZI VE BİLGİLERİMİZİ TAKLİT EDENLERDEN SAKININ.

BU KİŞİLERİ İNTERNET ORTAMINDAKİ YAZILARI GÖZÜNÜZE ÇARPINCA, BİZİ TAKLİT EDEREK YAZDIKLARINI GÖREBİLİRSİNİZ.

İLK LER HER ZAMAN WWW.PS4OYUN.COM’DA

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

20 Yorum

Araç çubuğuna atla