Genel PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 PKG DOSYASI YÜKLEME HABERİ

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 PKG

Ps4 kırma gelişmelerinde yine bir yenilik daha. Ps4 pkg dosyalarını yükleme işlemleri ile ilgili haberler geldi.

Ps3 pkg dosyalarını çoğu kişi bilir. Kırık konsollara oyun yüklemek veya multiman gibi programları yüklemek için kullanılan dosya yükleme sisteminin adı da denilebilir. Kırıkı Ps3'lere program veya oyun yüklemek için konsolun pkg yüklemesine açık olması yani İNSTALL PACKAGE bölümü olması vede yüklenecek oyunun veya programın uzantısınında PKG olması gerekliydi. Bu saydede istediğimiz oyunları veya programları özgürce yükleyebilmekteyiz. Bu özelliği PS4 kırma işlemi için kullanılmaya çalışılıyor.

Pkg dosyaları maximum 4 gb'dan büyük dosyaları içeremez, büyük pkg dosyaları bölünerek yüklenebilir.

SpecterDev nickli Ps4 geliştiricisi Ps4 pkg yükleme ile ilgili bazı dosyalar ve bilgiler paylaştı. Bu paylaşımlarda Ps4'e yüklenebilen uygulamaların PKG dosya uazntısı ile paylaşıma açtı.

Ps4 Pkg Uzantılı Uygulamalar ve Temalar

 

 

 

PS4 20. YIL TEMASI İNDİR

PS4 KULAKLIK  APP İNDİR

PS4 NETFLIX UYGULAMASI İNDİR

PS4 PLAYROOM TEMASI İNDİR

PS4 PKG KIRMA NE ANLAMA GELİYOR?

Yukardaki uygulamaları indirebilirsiniz. Pkg uzantısı olarak. Bu uygulamaları şu an için yükleme bilgisi gelmedi gelince sizler ile paylaşılacaktır. Ps4 pkg uygulamalarını veya temaları yükleme amaçlı denenmiştir. Bu şekilde devam edilir ise PS4 kırma veya kırma olmadan internet üzerinden bir açıkla PKG dosyalarını yükleme gibi bir işlem ortaya çıkar ise gerçekten çok iyi olur diyebilirim. Oyunların hemen hemen hepsini PKG dosyalı olarak Ps4 konsolunuza yükleme imkanı olabilir.

PS4 KIRMA PKG YÜKLEME MÜMKÜN MÜ?

Daha önceki konularımda da bahsettiğim Playground yükleme sisteminden PKG dosyalarını yükleyebilmek mümkün  olduğunu görmüştük. Bu şekilde bir yükleme sistemi evet mümkündür. Oyunları programları uygulamaları PKG dosyası şeklinde yüklemek mümkün fakat hangi versiyon için geçerli? Ps4 4.71 şu anki en son versiyon bu güncellemede playground çalışırmı nasıl olur bekleyip görücez arkadaşlar. 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

1 Yorum

  • yavaş yavaş yaklaşıyoruz gibi valla 1 yıldır 3.15 de tutuyorum makinayı uzun süredir bekliyorum bakalım beklemeye değcek mi

Araç çubuğuna atla