Genel

PS4 OYUN YÜKLEME BAŞLADI

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 CHİP GELİYOR KIRMA İŞLEMLERİ YENİDEN BAŞLIYOR

 

PS4 OYUN YÜKLEME

Ps4 oyun yükleme işlemlerini yapıyoruz. Evet yanlış duymadınız. Ps4 Konsollarına oyun cd'si takmadan oyunları oynayabileceksiniz.

Ps4 Oyun Yükleme Nasıl Oluyor?

Ps4 konsolunuzu bize getiriyorsunuz listeden istediğiniz oyunları seçiyorsunuz ve Ps4 oyunlarını konsolunuzun hard diskine yüklüyoruz. Ps4'ün hard diskinde yeterli alan olup olmadığını kontrol ediniz. Ps4 oyun yüklemede oyunların boyutu yüksek olduğundan Ps4 konsolunuzdaki gereksiz verileri silip yer açabilirsiniz. Bu işlemi Ps4 depolama bölümünde girip kullanmadığınız oyun verilerinizi silip hard disikinizde yer açabilirsiniz.

Ps4 Oyun Yükleme İşleminde Ps4'ün Garantisi Bozulur Mu?

Ps4 oyun yükletme işlemi GARANTİ kapsamını bozmaz. Ps4'ünüzün içi açılmıyor sadece programsal olarak işlem yapılıyor bu sayede Ps4'ün Garantisi bozulmamış oluyor. Ps4 konsolunuzun içi açılmadığından dolayı garanti kapsamı devre dışı kalmıyor.

 

Ps4'e Yüklediğimiz Oyunlar ONLİNE Oynanıyor Mu?

Ps4 oyun yükleme işlemlerinden sonra Online oyunlarınızı oynamaya devam edebilirsiniz. İster kendi CD tabanlı oyunlarınızı, ister bizim yüklediğimiz PS4 oyunlarını ONLİNE olarak oynayabilirsiniz. PS PLUS üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

 

Ps4 Oyun Yükleme Hangi Modellere Uygulanıyor?

Ps4 oyun yükleme işlemleri şu anda 3.15 versiyon dahil diğer daha eski versiyonlara da yapılabilmektedir. İlerde çıkacak olan versiyonlar için kesin birşey söyleyemem. Şu an en son PS4 güncelleme 3.15 versiyonudur. Bu versiyonda da PS4 oyunlarınızı yükleyebilmekteyiz.

PS4 OYUNLARI LİSTESİ

PS4 Oyun yükletmek istiyorsanız aşağıdaki oyun seçeneklerinden seçebilirsiniz. İster tek oyun ister birden fazla oyun yükletebilirsiniz.

PS4 OYUN SEÇME BÖLÜMÜ İÇİN TIKLA

En son PS4 oyunlar da mevcuttur. Oyun seçenekleri için bizimle iletişime geçiniz ve istediğiniz oyunları belirtiniz.

Yüklenen oyunlar full versiyondur. Vede ONLİNE oynayabilirsiniz. Tabiki PS PLUS üyeliğiniz varsa ONLINE oynayabiliceksiniz.

Bu işlemi TÜRKİYE'de ilk Shn istanbul yapmıştır. Ps4 oyun yükleme işlemleri olarak taklitlerimiz çıkabilir bunlara kesinlikle güvenmeyin derim çünki oyun yüklendikten 3 gün sonra bozulabiliyor, biz tüm yüklediğimiz oyunların GARANTİ sini vermekteyiz. Google'da shn istanbul diye arattırma yapıp GÜVENİLİRLİĞİMİZİ araştırabilirsiniz.

PS4 OYUN Yükleme işlemlerinde PS4'ünüzü bize getirmelisiniz. Ps4 konsolunuzun versiyonu maximum 3.15 olmalı şimdilik bu şekilde yapılmaktadır. Ps4 versiyonunuza Ayarlar kısmından girip bakabilirsiniz.

Sıfır PS4 konsolu oyun yüklü hazır paket seçenekleri ile sitemizde satışı mevcuttur. 1500 tl civarında sıfır 2 YIL GARANTİ'li ortalama 7 8 Ps4 oyunu yüklü konsol paketlerinden de satın alabilirsiniz.

 

PS4 OYUN YÜKLEMEK İÇİN NE GEREKLİ?

Sadece PS4 oyun konsolunuzu getirmeniz yeterlidir. Extra kol kablo vs herhangi bir aksesuara gerek yoktur. Ps4 oyun yükleme işlemlerinde oyunların yüklenmesi zaman almaktadır, ortalama bir oyun yüklemesi oyunun GB yani büyüklüğüne göre değişmektedir. Örneğin Call Of Duty Black Ops 3 ( 58 GB ) olduğundan yüklenmesi uzun olmaktadır. Bu gibi yüksek GB li oyunlarda PS4 konsolunuzun kalması istenilebilir.

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

30 Yorum

Araç çubuğuna atla