Genel

PS4 OYUN YENİ OYUNLAR 2016

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

 

PS4 2016-2017 YENİ OYUNLARI İÇİN TIKLA

 

Ps4 Yeni Oyunlar 2016

 

PS4 Yeni oyunlar çıkmaya başladı, Ps4 yeni oyunlar olarak 2016'da birçok oyun ile boy gösterecek. Yeni oyunlardan UNRAVEL ve Farcry Primal şu an için satışa sunuldu.

Ps4 yeni çıkan oyunlarıda Ps4 konsolunuza kırma işlemi yapmadan orjinal olarak yükleme şansımızda mevcuttur bu konu ile bilgileri telefon ile arayarak alabilirsiniz.

Ps4 yeni oyunları 2016 yılında çıkacak oyunlara bir göz atalım. Bu arada yeni çıkacak ps4 oyunlarının videolarını trailer olarak değil game play yani oyun içi oynanış videoları ile paylaşmak istedim. Ps4 oyunlarının trailer yani tanıtım videolarını izlerken pek oyun hakkında bilgi vermiyor oyun içi videoları çok daha etkili.

 

 

Ps4_home_front_

PS4 HOMEFRONT The Revolution Çıkış Tarihi 2016 ortası

Ps4 Home Front The Revolution'da açık dünya ve senaryo modu olacağı belirtildi. Oyun tarzı FPS yani koldan görünüş olarak oynanmaktadır. Homefront The Revolution'da motor araba gibi araçları kullanabilmektesiniz. Online modu vardır oyun içi videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

 

ps4 dead island 2

 

PS4 DEAD ISLAND 2 Çıkış Tarihi 24 Nisan 

Ps4 zombi oyunları arasında en önemlilerinden birisi olan Ps4 dead island 2 oyun videoları ile tam bir dehşet dünyası içerisinde oynanıyor. Kazma, kürek pompalı tüfek, makinalı vs birçok silah kullanabiliyorsunuz.Ps4 dead islan 2 açık dünya oyunudur online modu vardır. Ps4 Dead island 2 oyun içi videosu aşağıdadır.

 

Ps4 final fantasy xv

 

PS4 FINAL FANTASY XV Çıkış Tarihi 2016 ortası

Ps4 FINAL FANTASY XV şimdiye kadar ki en iyi oyunu ile geliyor diyebilirim, oyun grafikleri oynanabilirlik ve konusu ile muhteşem. RPG tarzı oyun severlerin mutlaka alması gereken bir oyun.

 

Ps4 deep down

PS4 DEEP DOWN Çıkış Tarihi 2016 Yılı

 

Ps4 deep down oyunun videolarından da anlaşılacağı gibi şovalye oyunu olarak boy gösteriyor. Özelliği boss olarak dev ejderhalar ile savaşmayı baz almaktadır. Karakterimizi sürekli geliştirebiliyoruz, oyunda gizemli bulmacalarda mevcut.

 

 

Ps4 cyber punk 2077

 

PS4 CYBER PUNK 2077 Çıkış Tarihi 2016 Son çeyreği

 

Ps4 Cyber Punk 2077 RPG tarzında bir oyundur, oyunda 2077 yılındaki bir polis kahramanını canlandırıyorsunuz. Oyun içi videoları şimdilik yok sadece tanıtım videosu var.

 

Ps4 detroit become humman

PS4 DETROIT BECOME HUMMAN Çıkış Tarihi

Ps4 detroit become humman Sony tarafından yapılmış oyunlar arasına girecek, grafik olarak çok iyi gerçekten ve konusuda tahminimce beyond two souls kalitesinde. Yapılan bir prototip insanın yaşadıkları ve hayat serüvenini anlatan müthiş bir oyun. Sdece playstation konsolunda olucak bir oyundur.

 

 

Ps4 matter fall

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla