Genel

PS4 OYUN TAKASI

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

ps4_oyun_takas_

 

PS4 OYULARI TAKAS

PS4 OYUNLARI NASIL TAKAS YAPILIR?

PS4 oyunlarını herhangi bir yerden satın aldığınızda, oyunlardan sıkılınca veya oyunlarınızı bitirince, iş yerimizde oyunlarınızı diğer oyunlarla ücret karşılığında takas yapabilirsiniz. 

PS4 2016 oyunlarını da takas imkanı sunulmaktadır. 

Ps4 OYUNLARINI TAKAS ŞARTLARI

PS4 oyunlarınızı takas yapıcağınız zaman, oyununuzun cd platformunun çiziksiz olması önem taşımaktadır. PS4 oyunlarınızın orjinal kutularının olması, kutularınızın yıpranmamış olması vede oyun resimlerinin kağıtları yırtılmamış olması gerekmektedir. 

PS4 oyunlarınızı takas etmek istediğinizde, oyunlarınız kontrol edilip, çizik olup olmadığına bakıldıktan sonra istediğiniz herhangi bir PS4 oyunu ile takas yapabilirsiniz. PS4 2016 yılında çıkacak oyunları, elinizdeki oyunlarla takas yapma imkanını sizlere sunuyoruz. 


ps4_oyun_takası_bakırköy_

 

PS4 OYUNLARI TAKASI KARGO İLE NASIL YAPILIR?

PS4 oyunlarınızı istanbul içi veya dışından anlaşmalı kargo firmalarımızla çok uygun fiyata kargo ile gönderebilirsiniz. 

Telefon ile elinizdeki oyunun adını söyledikten sonra WWW.PS4OYUN.COM adresinden istediğiniz oyunu seçip, kendi oyununuzu kargo ile gönderdikten sonra, aynı gün içerisinde beklemeden seçtiğiniz PS4 oyununuzu göndermekteyiz. Ps4 oyununuzun yukarıdaki TAKAS şartlarında olması gerekmektedir. 

 

PS4 OYUNLARI SIFIR ORJİNAL BANDROLLÜ VE FATURALI SATIN ALMA

Sitemizden istediğiniz PS4 oyunlarını seçebilirsiniz, bu oyunları ister internet sitemizden, ister telefon ile siparişinizi verdikten sonra aynı gün içerisinde anlaşmalı kargolarımız ile en uygun fiyata kargo yapılmaktadır.PS4 oyunlarımız orjinal bandrollu ve adınıza kesilecek FATURA ile gönderilecektir. 

PS4 OYUNLARI TAKAS ÜCRETİ NE KADAR?

PS4 oyunlarının fiyat değerine göre takas ücreti verilmektedir, Ps4 oyunlarının arasındaki fiyat farkı vede takas ücreti eklenerek fiyatlandırma yapılır. 

PS4 oyunları takas ücretlerinde, en uygun fiyatları bizde bulacağınızı, oyununuzun fiyat değeri kaybolmadan takas işleminin yapılmasını sağlıyoruz. PS4 oyunlarının fiyatları sürekli değişiklik gösterdiğinden en sağlıklı yolu telefon ile veya internet sitemizden alacağınız fiyatlarla güncel olarak PS4 oyunlarınızı takas yapabilirsiniz.

dsfhethsdhfdr eryeryerthdfvbdc fgkhftghkgfhkgvfhft kopya hydfghdfgjhdfgbnmöbhjfd kopya

 

PS4 OYUNLARI TAKAS VEYA SATIN ALMAK İÇİN SAHİBİNDEN.COM ADRESİMİZE BEKLİYORUZ

PS4 OYUNLARI İÇİN TIKLA

PS4 OYUNLARI TAKASI İÇİN TELEFON İLE ARAMANIZ YETERLİ TEL: 0212 660 75 15
 

     WHATSAPP TAN'DA ULAŞABİLİRSİNİZ 0543 329 48 82

PAZAR GÜNLERİ AÇIĞIZ SABAH 9:00  AKŞAM  22:00 SAATLERİ ARASINDA AÇIĞIZ 
 

KISA ADRES TARİFİ 

 

BAKIRKÖY MEYDAN'DAKİ TAKSİM DOLMUŞLARININ TAM KARŞI SOKAĞINDAYIZ, BAKIRKÖY MEYDANA YÜRÜME MESAFESİNDEYİZ

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla