Genel PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER

PS4 Linux 4.50 Haberi !!!

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 KIRMA İŞLEMİ PS4 4.50 Linux

 

Ps4 kırma işlmelerinde gün geçötikçe gelişmeler olmakta fakat hala sadece 1.76 versiyonlu Ps4'lere oyun yüklemesi, oyun yaması gibi eklentilerle videolar paylaşılmakta. Ps4 kırma işlemi için gerekli olan 1.76 versiyonu hemen hemen %2 gibi bir oran içeriyor. Yeni Ps4 sahipleri veya internet üzerinden güncelleme yapıp oyun oynayanlar için henüz bir kırma işlemi çıkmış değil.

Ps4 4.07 gibi güncellenmiş versiyonlarda tam anlamı ile Ps4 oyun yükleme gibi bir işlem şimdilik yok. Psn kardeşliği veya oyun paylaşımını kastetmiyorum. Ps4 kırma işlemi yapılıp internet üzerinden oyunu indirme ve PS4 konsoluna kopyalayıp oyun oynayabilme gibi bir özellik yok tabiki şimdilik 😉

Neden şimdilik diyorum onu açıklayayım.

Ps4 4.50 beta versiyonunda diğer konumda anlattığım gibi açık bulundu. Hatta Ps4 4.50 beta versiyonundaki açıklar sayesinde extra özellik geliştirilip kullanıcılar ile paylaşıldı ki bunu bende sitemde paylaştım. Ps4 4.50 beta versiyonu üzerinde çalışan hacker gurubundan race0018 nickli geliştirici bir açıklama yayınladı. Yurtdışındaki Ps4 forum sitelerin çoğunda var bende sizlerle paylaşmak istedim.

 

 

Bu yazıda Ps4 4.50 Beta sürümündeki buldukları açıklar sayesinde kodlama işlemlerinde çok fazla ilerleme kaydettiklerini ileri sürdü. Ps4 4.50 beta yazılımında expolit olduğunu kendisi belirttiğini bu bu açıktan ileri gidilerek işlemlerin başladığını söylüyor.

Ps4 kırma işlemleri ile uğraşan arkadaşlarım arasında çok güvenilir bir bağ olduğunu, geliştiricilerin evveliyatında xbox 360 kırma, ps vita kımra ps3 kırma gibi birçok yazılımda ve işlemde emeklerinin olduğunu, bazıları ise isim yapmak için bu gurupta yardımlaştığını ve ortalama 5 yıllık bir arkadaşlık olduğunu belirtiyor.

Ps4 4.50 versiyonunda bulunan açık ile kırma işleminin gerçekleştiğini, yanlız bu sistemin kullanılabilmesi için çok iyi bir bilgiye sahip olanların bu sistemiPs4 konsollarına kurabileceğini fakat geliştiricilerin herkesin kullanabilmesi için kolay ve kusursuz hale getirme ile uğraştıklarını dile getirdi.

 

Bazıları buna aldatmaca veya Ps4 kırma diye birşey yok diye yada yalancı olmak ile suçlanıyoruz, biz bu işlemleri PARA için yapmıyoruz diye belirtiyor.

Ps4 kırma işlemlinde 1.76 versiyonda kazandığımız tecrübeler ile Ps4 4.50 beta sürümü veya full sürümü ile bu işlemi tamamı ile bitireceğimizi, zaman olarak tam tarih vermesede birkaç ay içinde tamamlamayı umduklarını belirtiyor.

Şu anda PS4 PRO dahil olmak üzere LİNUX işletim sistemini sorunsuz çalıştırdıklarını, versiyon ise 4.50 beta üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Bu açığı yani Ps4 kırma işlemini yayınladığımızda sony firması bu sistemi düzelteceğini bu yüzden 4.50 full versiyonu çıktıktan sonraki aylarda bu işlemi açıkalacaklarını söylüyor.

 

Ps4 4.50 versiyonu çıktıktan sonra bir video hazırlayacağız. Bu videoda tüm herşeyi gözler önüne sereceğiz. Sony bu açığı güncelleme ile kapatacak fakat güncelleme yapmayanlar bu yazılımdan faydalanabilecekler.

Yazılanların kısaca özeti budur. Güvenilir bir kaynaktır. Bekleyelim görelim arkadaşlar. Herkese sevgiler saygılar.

 

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla