Genel

Ps4 Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık SONY

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 KULAK İÇİ MİKROFONLU KULAKLIK YENİ

Playstation 4' ve Sony ceptelefonları için üretilen yeni mikrofonlu kulaklık satışa sunulmaya başladı. Sony marka Ps4 kulaklığı özellikleri ile diğer tatmin ediyor. Ps4 in ear set olarak satışa sunulan mikrofonlu kulaklığı kablolu vede kumanladı olarak satılmakta. Aralık ayında satışa sunuldu ve beklenenden çok ilgi görmüş durumda.

ps4 yeni kulaklığı

PS4 KULAK İÇİ KULAKLIK ÖZELLİKLERİ

Ps4 yeni kulaklığı sağ ve sol olarak iki adettir, kablolu kulaklıktır, bu kulaklığı PS4 konunun kulaklık girişine taktığınızda kablosuz olarak oynayabilirsiniz. Ps4 yeni mikrofonlu kulaklığı diğer bir özelliği de dışardan gelen sesleri kapatma bu sayede sadece kulaklıktan çıkan sesler ile oyunun tam içinde olduğunuzu hissedebiliyorsunuz. Dışardan gelen hiçbir ses sizi etkilemiyor yani duymuyorsunuz. Bu özelliği Ps4 kulaklığının kumandasından açıp kapayabiliyorsunuz.

ps4 kulaklık yeni

Ps4 kumandalı mikrofonlu yeni kulaklığının mavi özel kırılmaz kablosu ile dayanıklılığı artmış durumda. Ps4 yeni kumandalı kulaklığı, kulak içine giriyor, bu sayede tiz ve bas seslerini derinden duyabiliyorsunuz.

ps4 mikrofonlu kulaklık

Playstation 4 kulak içi mikrofonlu kulaklık, görselliği ile ön planda. Ps4 kulak içi kulaklıklarında PS logoları ile kumandalı kulaklıktaki mavi renkli ışığı ile çok güzel görünüyor.

PS4 KULAK İÇİ KUMANDALI MİKROFONLU KULAKLIK ÖZELLİKLERİ VE TANITIM VİDEOSU

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla