Genel PS4 Kol Tamiri

Ps4 Kol Tamiri Tuş Basmama Sorunu %100 Çözümü Shn istanbul

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

 

Ps4 kol tamirinde en çok sıklıkla rastladığımız bir sorun olarak, tuşların basmamasıdır. Bu sorunu tamamı ile çözmek istiyorsanız aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Ps4 kol tamirini kendiniz de yapabilirsiniz. Yapamadığınız yada Ps4 kol tamiri yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

11 Yorum

  • ps4 kolumu telefonun sarj adaptoruyle sarj ettim sonra cihaza baglaniyor ama hemen batarya uyarisi verip kapaniyor bu nedendir?

  • Abi sana oyun yükletmiştim ps3 süperslim kasa ben evde yokken elektrikler gidip gelmiş ps3 açılmıyor acaba tamiri mümkün mü?

  • Daha iyi, uygun, hızlı, kaliteli bir yer bulmak imkansız. Bugun ps 4 kol tamiri için gittiğimde kolu 5 dk içinde cok uygun fiyata ve gözümün önünde tamir ederek bu yorumu atmama sebep olan işletme.

  • Adam harbiden oyun konsollarının duayeni ben böyle bir adam görmedim mutlaka gidip tanımanız lazım 👍

  • Öncelikle ismim Enes merhabalar SHN İSTANBUL on numara beş yıldız bir yer Şahin Bey ve Serdal Bey çok ilgililer işinin ehli kişiler,Cok uzaktan gelmiş olmama ragmen gittigime degdi kesinlikle tavsiye ederim ps4 joystick imdeki sorunu anında çözdüler fiyat olarak ta çok uygun Beykoz Anadolu kavağı’ndan selamlar sevgiler hayırlı işler…(İş bittikten hemen sonra yari uykulu vaziyette iken R2 tuşunun degismesi gerektigini soyleyen ve o detayı fark eden Şahin Bey’e özellikle cok teşekkürler.)

Araç çubuğuna atla