Genel

PS4 Kol Klavyesi Satışta

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps4 Kol Klavyesi

 

Ps4 kollarının alt kısmına takılan bir mini klavye, bu klavye sayesinde oyun oynarken veya PS4'te internete girdiğiniz zaman yazı yazmak çok kolay. Ps4 Kol Klavyesi kablosuz ve bluetooth olarak çalışmaktadır. Klavye bildiğiniz elinizin altında kalıyor istediğiniz an yazma imkanı sunumaktadır. Ps4 klavyesi resimdeki gibi bir bilgisayar klavyesinin tüm özelliklerini taşıyor. Ps4'te internete girdiğiniz zaman Ps4 kolu ile yazı yazma tam bir işkenceye dönüşmekte, tam burda imdadımıza Ps4 Kablosuz Kol klavyesi yardımımıza koşuyor.

 

Ps4 Kol klavyesi Özellikleri

 

Ps4 kol klavyesini, Ps4 kolunun altındaki kulaklık girişine takıyorsunuz. Ps4 kol klavyesi standını kolun tam ortasına gelecek şekilde oturtuyorsunuz ki zaten uyvası var biraz baskı uyguladığınızda kendisi yerine geçiyor. Ps4 Kol klavyesini taktığınızda görünümü gerçekten çok güzel oluyor ayrı bir hava katıyor. Ps4 kol klavyesinin altında açma kapama tuşu bulunmakta, bu tuş ile isterseniz klavyeyi kapatıp açma şansınız var. Ps4 Kol klavyesini taktığınız zaman kulaklık girişi kapanıyor fakat klavyenin altında extra kulaklık girişi var buraya kulaklığınızı takabiliyorsunuz.

ps4-kol-klavyesi-

Ps4 Klavyesi Şarj

Ps4 klavyesinin altında şarj girişi mevcuttur, bu giriş Ps4 kolu şarj girişi ile aynıdır. Bu girişe Ps4 kol şarj kablosunu takıp kolu şarj etme imkanınız da var.

PS4-kol-klavyesi

 

Ps4 Kol Klavyesi Fiyatı

 

Ps4 kol klavyesi fiyatı 50 tl dir. İstanbul içi veya dışına kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Bilgi ve sipariş için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla