PS4 6.72 KIRMA İŞLEMLERİ REHBERLER Ps4 6.72 Leeful V10 Otomatik Offline Kırma İşlemi PS4 6.72 OFFLİNE HEN (İNTERNETSİZ ) SON HABERLER VE GELİŞMELER

Ps4 6.72 Leeful V10 Otomatik Offline Kırma İşlemi Yeni

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps4 Kırma İşlemi Yeni Leeful v10

Ps4 6.72 Leeful V10 Otomatik Offline Kırma İşlemi

Ps4 kırma işleminde 6.72 versiyonda en son v10 yazılımı çıktı. Bu yazılımın özelliği daha az kapanma ve stabil olmaya yönelik içeriler barındırıyor. Ps4 6.72 kırma işleminde şu ana kadar çıkmış en son kırma işlemi leeful V10’dur.

Ps4 6.72 kırma işlemi yapılmış bir konsolda nasıl leeful v10 yazılımına geçiş yapılacak onu size aktaracağım.

Öncelikle Ps4 6.72 versiyonlu konsolumuzu çalıştırıyoruz ve ayarlardan otomatik güncellemeleri kapatıyoruz, bu önemli çünki Ps4 konsolumuzu internete bağlıycaz, yanlışlıkla sistem yazılım güncellemesini yüklememeniz için bunları kontrol etmeniz önemli, eğer Ps4 6.72 yazılımını yanlışlıkla yükseltirseniz Ps4 kırma özelliği gider ve geri dönüşü de olmaz. Bu yüzden bu ayarlarkı kontrol ediyoruz ki aşağıda resimle de belirtiyorum.

Otomatik indirmelerin boş yani işaretlenmemiş olduğunu gördükten sonra AĞ bölümüne gelip kablolu yada kablosuz olarak Ps4’ü internete bağlıyoruz. Aşağıdaki videoda nasıl yapılacağına dair bir video çektik, videoya bakarak otomatik güncellemeleri kapatmayı ve internete nasıl bağlanacağınızı görebilirsiniz.

İnternet tarayıcısına girip, aşağıdaki adresi tarayıcınıza yazınız.

leeful.github.io/v10

Ps4 6.72 V10 kırma işleminde offline olarak internet bağlantısı olmadan kırma işlemi yapabilirsiniz. İşlemde videodaki gibi 1 defa kırma işlemi yaptıktan sonra Ps4’ün internet bağlantısını kesseniz dahi internet tarayıcısına girdiğinizde Ps4 6.72 LEEFUL V10 KIRMA İŞLEMİNİ yapabiliceksiniz.

İnternet üzerindeki yorumlarda Ps4 kırma işlemi Leeful v10’da daha az kapanma ve daha fazla kırma işleminin onay aldığı görülmektedir.

PS4 6.72 OTOMAİK KIRMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR ( YENİ )

Ps4 6.72 leeful v10’nun bir diğer özelliği ise İNTERNET TARAYICISINA girdiğinizde otomatik Ps4 kırma işlemini yapıyor olması. Bunun anlatımını aşağıdaki resimlerde bulabilirsiniz. İlk önce Ps4’ü internete bağlıyoruz,bağladıktan sonra ana menüye gelip internet tarayıcısına giriyoruz.

Soldaki arama kısmına leeful.github.io/v10 yazıp arattırıyoruz. 

Adresi yazıp tıkladığımızda, Offline kırma işlemi için yükleme yapacaktır. Bu durumda bekliyoruz %100 olunca sayfayı kapatıp tekrar giriş yapıyoruz. Sayfayı options tuşuna basarak YER İMİ KAYDET’i seçip kaydedin tekrar adresi yazmak zorunda kalmazsınız. Sayfayı kapattık ve tekrar giriş yaptık. Aşağıdaki resim 6.72 Exploit Host Menu gelecektir.

Auto Exploit+HENv2.1.3=OFF yazan yere tıklayark ON yapıyoruz. Bunu yapmamızın sebebi, Ps4’ü kapatıp açtığımızda, internet tarayıcısına girdiğimizde, otomatik kırma işlemini yapacaktır, herhangi başka bir sekmeye tıklamaya gerek yoktur. Sadece ana sayfadaki İNTERNET TARAYICISINA tıklamanız yeterlidir diğer işlemleri program kendisi otomatik olarak yapacaktır.

Ps4 6.72 leeful v10 otomatik offline kırma işlemi için internet tarayıcısına tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi onay yazısı geldikten sonra ana menüye gelip oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Bu işlemde hata alırsanız tekrar deneyiniz onay alacaksınız.

va9fR1

GARANTİSİ İLE GOOGLE’DAN REFERANSLARIMIZA BAKABİLİRSİNİZ.


1E43RS

yAVwzT

 

KuK3v2

Referans olarak google’a shn istanbul yazarak araştırabilirsiniz. 20 yıldır Oyun Konsolları teknik servis yazılım ve geliştirme yapıyoruz .Adres ve İletişim

0212 660-75-15

0543 329 48 82

Kartaltepe Mahallesi, Mektupçu Sokak No:4 Bakırköy İstanbul

Adres

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ

PS3 OYUN YÜKLEME İÇİN TIKLAYINIZ

PS4 OYUN YÜKLEME İÇİN TIKLAYINIZ

PS4 KOL TAMİRİ İÇİN TIKLA

PS4 TAMİR İÇİN TIKLA

PS3 ANAKART TAMİRİ

PS3 HDMI TAMİRİ

PS3 KOL TAMİRİ

PS3 OYUN YÜKLEME

PS3 FAN SESİ TAMİRİ

PS4 FAN SESİ TAMİRİ

PS4 ANAKART TAMİRİ

PS4 HDMI TAMİRİ

PS4 TAMİR İŞLEMLERİ

PS4 KOL TAMİRİ

PS4 HDMI ENTEGRE

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ

 TÜM TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ VE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILMAKTADIR

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

21 Yorum

 • Rehber için teşekkürler. Halen daha 5.05 versiyondayım oyunları fix edip oynuyorum. en son 5.05 al azif sürümünü kullanıyorum kapanma oranı 1/10 bile değil yakın zamanda kapanma yaşamadım. Bu yeni sürümde kapanma oranı nedir kullananlar deneyimlerini yazarlarsa memnun olurum

 • Evet oldu teşekkür ederimler, ama bir maruzatım üstad, başka yerde baya hırpalanmış kolumu sana getirdim sorunu çözdün ama 1 hafta kullanmadan joistik topuz basılı kalıyor fiziki olarak değil sistemde basılı gözüküyor, sorun drift kayma yapmasıdı onu hallettin ama bu defa basılı kalıyor 😔

 • 5.05 de denedim kurulum işlemi tamamlandı ama kırma olmadı.sanırım 505 e uygun değil.

 • Bu kırma işlemlerinde kapanma diye bahsedilen nedir acaba?Kırma işlemi sırasında mı yoksa oyun oynarken oyundan mi cihaz kapanıyor?

  • internet tarayıcısı üzerinden kırma işlemini yaparken ansızın hata verip ps4 ü kapatıyor. oyun oynarken kapanma olayını hiç yaşamadım. Sadece kırma işlemini yaparken kapanıyor bazende arka arkaya 3 veya 4 defa kapatıyor ps4 ü kırma işlemini yapamadan buda çok can sıkıyor.

   • Ps4 kırma işlemini internete bağlanmadan yaapbilirsiniz, en sağlıklı yöntemi offline olarak kırma işlemi yapmaktır.

    TAVSİYEM KIRMA İŞLEMİNİ YAPMADAN ANA EKRANDA 2-3 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA İNTERNET TARAYICISINA GİRİŞ YAPMANIZ VE KIRMA İŞLEMİNİ YAPMANIZDIR.

 • Merak eden arkadaşlar için. Denetim 7/0, hiç kapanma olmadı. Yine eskiden olduğu gibi sistem açılıyor 2-5 dk bekledikten sonra işlemi çalıştırıyorum ve sorunsuz OFFLİNE işlem tamam.
  Bazı arkadaşların sorularına cevap;
  -Önceki sistemlerde HEN olayını yaptığınız sırada sistemi kapatıyordu. Bunda böyle birşey ile karşılaşmadım. Oyun içinde kapanma önceki sistemlerde de karşılaşmadım.
  -İlk yaptığımda direk oldu %100 bende, %küsürde takılma olmadı ve offline çok güzel bir şekilde çalışıyor.

 • Kardeşim bu % 97 de takılanlar için cevap verebilir misin? benimkide takıldı olmadı varmı acaba çözümü

Araç çubuğuna atla