Genel

PS4 5.50 UPDATE GELİYOR !!

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 5.50 UPDATE GÜNCELLEME

 

Ps4 Güncelleme yapmaya doymuyor diyebiliriz. Sistem açıklarını sürekli kapatmaya ve değiştirmeye yönelik güncellemelerin ardı arkası kesilmiyor.

PS4 5.50 versiyonu yakın bir zamanda kullanıcılara sunulacak fakat bunu ilk önce seçilmiş bazı kullanıcılara önceden denettirip sistemdeki eksileri öğrenip sonrasında tamamlıyor. Ps4 5.50 Güncellemesine sahip olmak için Sony’nin intenet sitesine kayıt olup sizi seçmelerini bekleyeceksiniz.

 

PS4 5.50 Güncellemesi Özellikleri Nelerdir?

Ps4 5.50 güncellemesinin özelliklerinden bazıları ise PSN adınızın değişikliği ön görülüyor. Artık PSN Nick yani adınızın değiştirmeyi yapabileceksiniz.

Ps4 ana menüsünde sevdiğiniz oyunların yerlerini sabitleyebileceksiniz. Böylece sürekli oynadığınız oyunların yeri değişmeyecek.

Ps4’te hanfi oyunu ne kadar zaman ile oynadığınız ve kaç saat hangi oyuna zaman ayırdığınızın bir istatislik yazılımı sunulacak.

Şimdilik bilgiler bu kadar. Devamı gelicektir.

Ps4 5.50 BETA güncellemesini indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki takip ederek kayır olabilirsiniz. Beta güncellemesini kurdunuz artık geri dönüş yok mu derseniz. PS4 5.50 güncellemesini silip eski güncellemenize geri dönebilirsiniz.

PS4 5.50 BETA GÜNCELLE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA

 

 

Bizi takip etmeye devam edin. . .

YAZILARIMIZI KONULARIMIZI VE BİLGİLERİMİZİ TAKLİT EDENLERDEN SAKININ.

BU KİŞİLERİ İNTERNET ORTAMINDAKİ YAZILARI GÖZÜNÜZE ÇARPINCA, BİZİ TAKLİT EDEREK YAZDIKLARINI GÖREBİLİRSİNİZ.

İLK LER HER ZAMAN WWW.PS4OYUN.COM’DA

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

5 Yorum

  • Selamun aleykum . Usta benim fat kasa ps3 ‘ üm var . Ne yazik ki ps acınca ekran karıncalanmaya baslıyo oyuna girdigimde de 15 20 saniye oynadıktan sonra donuyor ses olup görüntü sabit kalıyor . Cogu kisi multiman güncelle sorun biter diyor ne yapmam gerek bi yardımcı olur musun . Tesekkürler

    • Aleyküm selam. Multiman ile alakası olduğunu hiç sanmıyorum. Enregre arızası yani Ps3 anakartında olan bir arıza gözüküyor. İletişime geçmeniz gerekli tamiri için.

  • Cevapladıgınız icin tesekkürler . Tamiri icin ne kadar bir ücret ayırmam gerekir ve anakart degisimi mi gerekiyor ?

Araç çubuğuna atla