Genel

PS4 5.03 GÜNCELLEME ( UPDATE ) ÇIKTI FULL İNDİR

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 5.03 UPDATE  GÜNCELLEME İNDİR

 

Ps4 yeni güncellemesi bugün itibarı ile çıktı. Ps4'ün en son versiyonu olarak çıkan Ps4 5.03 Güncellemesini indirmek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

Ps4 hard diskinizde bir sorun oluştu ve hard diskini değiştirmek istiyorsunuz. Bu işlemde PS4 5.03 FULL yazan yere tıklayarak güncellemeyi indirin ve bunu kullanın. Diğer Ps4 5.03 Güncelleme dosyası standart güncellemelerde kullanın.

Bu bilgileri kendim test edip veriyorum. Başka bir yerden okuyup hiç denemeden konuya hakim olmadan verilen bilgiler ile karşılaştırmayın.

Shn İstanbul.

PS4 5.03 STANDART UPDATE İNDİR

PS4 5.03 FULL UPDATE İNDİR TIKLA

Rar şifresi: shnistanbul

PS4 5.03 Güncelleme Özellikleri

 

TÜM PS4 MODELLERİNE YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

Ebeveyn Denetimleri de büyük bir revizyona tabi tuttular  şu an 'PSN'de Aile' olarak adlandırılıyorlar ve konsolda erişebileceğiniz içeriği kontrol etmek için daha fazla seçenek içeriyorlar.​

Oyunlar için kısıtlamalar koyabilir, internet tarayıcısının kullanımını kısıtlayabilir ve PlayStation Store için harcama limitlerini ayarlayabilirler.

 PS4 Hata kodu E-801809A8 kodlu hatayı düzeltildiği söylenmektedir.

Sistemde bazı donma ve kasma sorunları düzeltilmiş, daha stabil hale getirilmiş.

Ayrıca oyunlar için kısıtlamalar koyabilir, internet tarayıcısının kullanımını kısıtlayabilir ve PlayStation Store için harcama limitlerini ayarlayabilirler.​

Sistem güvenlliği arttırılmış.

Ebeveynler veya veliler daha sonra çocuk hesaplarını "çevrimiçi özelliklerin ve diğer oyuncularla iletişimin kullanımı" kısıtlayabilir.

Sistem hız değerleri güçlendirilmiş olarak belirtiliyor.

Açıkçalsı hata kodu hariç diğer özellikler gerçekten işe yarıyormu bilmiyorum ama ONLİNE oyun oynuyorsanız mecburen yapmak zorundayız:)

İyi oyunlar arkadaşlar. 

PS4 5.03 UPDATE Kurulum

Linkten dosyayı indirin , içerisinden PS4UPDAT.PUP dosyasyı çıkacaktır. Fat 32 formatlı flash diskimize PS3 klasörü açın içerisine UPDATE klasörü açın onunda içerisine indirdiğiniz PS4UPDAT.PUP'yi kopyalayın. Flash diski PS4 usb girişine tanın ve sistem güncelleme bölümüne gelip güncellemenizi yapın.

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla