Genel

PS4 5.0 GÜNCELLEME BETA ÇIKTI İNDİRME LİNKİ BURDA !!!!

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps4 5.0 Güncelleme BETA

 

Ps4 5.0 güncellemenin betası sonunda çıktı. Ps4 5.0 update yani güncelleme dosyasını indirmek isteyen arkadaşlar alttaki linke tıklayabilir.

Ps4 5.0 beta güncellemesini bugün itibarı ile çıkardı fakat tüm ps4 kullanıcılarına açmadı. Öncelikle bir kayıt işlemi yapılması gerekiyor bu kayıt işlemini linkten yapabilirsiniz.

PS4 5.0 KAYIT İŞLEMİ TIKLA

Kayıt işlemi yapıldıktan sonra, nasıl yükleneceği hakkında size bir mail gelicek o mail geldikten sonra PS4 5.0 BETA güncellemesini yükleyebilirsiniz.

PS4 5.0 GÜNCELLEME DOSYASI İNDİR TIKLA

Rar şifresi: www.ps4oyun.com

PS4 5.0 GÜNCELLEMEDE DEĞİŞİKLİKLER NELERDİR?

 

Arkadaşlık guruplarını düzenleme bölümü eklendi. Bu bölümde extra olarak guruplar oluşturmanızı ve istendiği taktirde o guruplarda olmanızı ve kaydetmenizi sağlar. Bu sayede tekrar tekrar gurup oluşturmanıza gerek kalmayacaktır. İstedğiniz oyunların gurup arkadaşlarınızı ayırabilir ve komple guruba davet gönderebilirsiniz.

 

 

 

PS4 5.0 GÜNCELLEME VR ÖZELLİĞİ

Ps4 vr oyunu oynarken yazılan seyirci yorumlarını sinematik modda gösteriliyordu yani TV'de gösteriliyordu. Artık Vr modunda da gösterilecektir.

PS4 PRO TWİTCH DESTEĞİ

Ps4 pro kullanıcıları Twitch yayını yaparken 1080p ve 60 fps olarak yayın yapabilecekler.

Mesajlara müzik ekleme modu etkinleştirildi.

 

 

Ps4 5.0 güncelleme bildirim ayarları yenilendi. Bu sayede videonuzu izlerken bildirim gelmesini engelleyebilir videonuzda kesintisiz olarak izleme imkanı sunar. Bildirim renklerini de değiştirebilirsiniz.

 

 

İletilerin ön izleme özelliğini kapatabilirsiniz gelen mesajı ön izleme olmadan mesajı açınca görebilirsiniz.

 

 

Oyun indirmeleri yeni bildirimler vs, bunları artık hızlı menüden ulaşabileceksiniz.

 

Oyun oynarken partiden çıkma seçeneği yoktu artık hızlı menüye girip partiden ayrıl seçeneğini seçebileceksiniz. Hızlı menüde sağda saati görebileceksiniz.

 

 

 

PS VR'daki 5.1 7.1 ses kalitesi

PlayStation VR sinema modunda Blu-ray ve DVD'leri izlerken kulaklıklardaki 5.1 kanal ve 7.1 sesini destekliyor ve böylece daha etkileyici bir izleme deneyimi yaşatıyor.
 

Ps4 5.0 Extra dil seçenekleri eklendi

 

Yeni Sistem Dil Eklemeleri

PS4 5.0 güncellemesi ile gelen extra dil seçenekleri. Çekçe, Yunanca, Macarca, Endonezyaca, Romence, Tayca ve Vietnamca.

 

PS4 5.0 GÜNCELLEMESİNDE MTX KEY DENENMİŞ OLUP VE ÇALIŞMADIĞI GÖRÜLMÜŞTÜR.
 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

8 Yorum

  • CFW çıkması için biraz erkenmi abi.Yani çıkıcakmı bir gün, tutalımmı konsolumuzu elimizde.ne diyorsun ? MTX KEY çip falan biraz ters bana.

  • salam..Qurban bayraminizi ilk once tebrik edirem..Ve butun qan qardaslarimiza  salamlar deyirem..Bakida yasayiram..size ps vita haqqda suallarim var..vatsap nomrenizi neceqeyd edim? ..

     

    • Aleyküm selam, Azerbaycan’daki kardeşlerimize selamlar. Bende Tüm herkesin Kurban bayramını kutlarım. Ps vita sorunularınız var ise konuya yazın herkez faydalansın ben cevaplarım. Saygılar.

  • Şahin abi yeni yapıcağın şu PS 4 kardeşlik uygulamasına benzeyen paket ne zaman uygulamaya geçicek acaba sabırsızlıkla bekliyoruz bide fiyat olarak oyun başı 15 lira mı olucak yada değişiklik mı gostericek

Araç çubuğuna atla