Genel PS3 KIRMA İŞLEMİ REHBERLER

PS3 HİLE PROGRAMI 4.80 CFW

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

 

 

ps3-hile-programı

Ps3 Hile Programı 4.80 Cfw

Yüzlerce oyun hilesi bir arada. 

PS3 hile programı artık 4.80 Cfw'li konsollarda kullanılmaya başlandı. Bu program sayesinde oyunların hilelerini yapabilir ve daha zevkli hale getirebilirsiniz. Program daha önceden de vardı fakat 4.80 CFW de çalışmıyordu, Aldostools isimli geliştirici Artemis R5 olarak programı yayınladı. Ps3 CFW kullanıcıları için geçerlidir, kırık olmayan PS3 'lerde denemeyiniz.

Ps3 hile Programı 4.80 Cfw Kurulum

Linkten dosyayı indirin ve Flash belleğe kopyalayın, aynı multiman programını yükler gibi install package bölümünden yükleyeceksiniz.

Ana ekranda Artemis R5 yazısını görüceksiniz X'e basıp çalıştırın programı.

Cheat bölümünden istediğiniz oyunu seçin yani hard diskinizde yüklü olan vede Hile yapmak istediğiniz oyunu seçin ardından START seçeneğine tıklayın.

ps3-hile-programı-2

Dikkat etmeniz gereken nokta, olyunların bölge kodu. Bu kodlar ile uyumlu olması gerekiyor ki zaten Ps3 hile programında oyunların isimlerinin yanında bölge kodları belirtilmiş aynı kodda olanları seçin.

Bir önceki menüye gelip,Start dedikten sonra tek bir bip sesi duyacaksınız, bu ses doğru yaptığınızı simgeler eğer ses duymazssanız eksik birşey yapmışssınız demektir, sonra  ana menüye geri gelecek oyun resminin üzerine gelip oyun çalıştırın bu kadar.

ps3-hile-programı-

Ps3 Hile Programı 4.80 İndir Tıkla

 Rar şifresi   www.ps4oyun.com

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

17 Yorum

Araç çubuğuna atla