Genel PLAYSTATİON 5 SON HABERLER VE GELİŞMELER

PS5 EN YENİ OYUNLAR- PS5 OYUNLARI 2021-2022

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

Playstation 5 Yeni Oyunlar

Playstation 5 için çıkacak yeni oyunların videolarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

PS5 Ride 4 

 

 

 

 

 

Hitman 3: Seven Deadly Sins Act 6

 

 

 

 

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes Dev Diary 1 PS5

 

 

 

 

 

Disciples: Liberation Meet the Companions PS5

 

 

 

 

 

Aragami 2

 

 

 

 

 

Lost Judgment Launch shn istanbul

 

 

 

 

 

Chorvs 101 PS5  shn istanbul

 

 

 

 

 

MX vs ATV Legends PS5

 

 

Outcast 2 A New Beginning PS5  shn istanbul

Crisis Wing  PS5 ve PS4 shn i

 

stanbul

Kena: Bridge of Spirits Photo Mode PS5 ve Ps4

.

Far Cry 6 Giancarlo Will Face You Now PS5 

 

 

Kena: Bridge of Spirits PS5 

 

 

Fortnite x Balenciaga PS5 

 

 

World War Z: Aftermath  PS5 

 

 

Puzzle Bobble 3D: Vacation Odyssey Release PS5 

 

 

Diablo II: Resurrected  PS5 

 

 

PlayStation VR Live The Game

 

 

Insurgency: Sandstorm Boots on the Ground PS5 

 

 

First Class Trouble PS5 

 

 

Jurassic World Evolution 2 Dev Diary 2

 

 

PS5 Outcast 2 A New Beginning World 

 

 

 

 

 

PS5 OYUNU ELEX II Story

 

 

 

 

 

PS5 Destroy All Humans 2 Reprobed

 

 

 

 

 

God Of War Ragnarok  Playstation 5 

 

 

Santa Monica Studio’dan eleştirmenlerce beğenilen God of War’ın (2018) devamı geliyor.

Kratos ve Atreus, dünyayı sona erdirecek olan kehanet savaşa hazırlanırken cevaplar aramak için Dokuz Diyarın her birine yolculuk etmelidir. Asgard kuvvetleri savaşa hazırlanırken Kratos ve Atreus birlikte cevaplar aramak için Dokuz Diyarın derinliklerine girerler.

Yol boyunca büyüleyici, efsanevi manzaraları keşfedecek, alemlerden müttefikler toplayacak ve İskandinav tanrıları ve canavarları şeklinde korkunç düşmanlarla karşılaşacaklar. Ragnarök tehdidi gittikçe yaklaşırken, Kratos ve Atreus kendilerini ailelerinin güvenliği ile krallıkların güvenliği arasında seçim yaparken bulurlar.

 

 

 

 

Marvel’s Wolverine PlayStation 5

 

Marvel’s Wolverine şu anda Insomniac Games tarafından PlayStation 5 için geliştiriliyor. Marvel Games ve PlayStation işbirliğiyle oluşturuldu.

 

 

 

Uncharted: Legacy of Thieves Collection 

 

 

 

 

Gran Turismo 7 PlayStation 5

 

 

 

 

Marvel’s Spider-Man 2 Ps5

 

Marvel’s Spider-Man 2, PlayStation’ın büyük beğeni toplayan Marvel’s Spider-Man serisindeki bir sonraki oyundur. Insomniac Games tarafından Marvel Games ve PlayStation ile birlikte PS5 konsolu için geliştirildi.

 

 

 

 

Ghostwire: Tokyo PlayStation 5

 

Tokyo, Hannya olarak bilinen tehlikeli bir okültist tarafından gerçekleştirilen ve Tokyo’nun nüfusunun bir anda yok olmasına neden olan ölümcül doğaüstü güçler tarafından istila edilir. Ghostwire: Tokyo’da, intikam arayışında güçlü bir hayalet varlıkla müttefik olun ve kaybolmanın ardındaki karanlık gerçeği ortaya çıkarmak için güçlü bir yetenek cephanesinde ustalaşın.

Ghostwire: Tokyo, 2022 Baharında PlayStation 5’e geliyor.

 

 

 

 

 

Monark Allies PS5 

 

Çılgınlığın karşısında kim senin yanında olacak? MONARK’ta müttefiklerinizle tanışın ve gerçek dünya ile Öteki Dünya’nın çarpık bölgeleri arasında geçiş yaparken onları yakın tuttuğunuzdan emin olun!

2022’de PS4 ve PS5’e geliyor!

 

 

 

PS5 Bonfire Peaks

Bonfire Peaks 30 Eylül’de PS4 ve PS5’te çıkıyor.

İlerleyin, yukarı doğru hareket edin ve geride hiçbir şey bırakmayın. Bonfire Peaks, Corey Martin tarafından yayınlanan ve aynı zamanda A Monster’s Expedition ve Cosmic Express’in yaratıcısı Draknek tarafından ortaklaşa üretilen bir kapatma hakkında bir bulmaca oyunudur.

Nefes kesen güzel voksel tabanlı bir dünyada ustalıkla tasarlanmış 200’den fazla bulmacada gezinin. Doldurucu içerik, mükemmel bir şekilde ayarlanmış bir deneyim yaratmak için yakıldı, zengin ödüllendirici zorluklarla ve sonuna kadar ilginizi çekmeye devam edecek şaşırtıcı yeni mekaniklerle dolu.

Pipe Push Paradise ve Hiding Spot geliştiricisi Corey Martin tarafından, Alan Hazelden ile birlikte tasarlandı ve sanat eseri Mari Khaleghi ve Zach Soares tarafından yapıldı.

 

 

 

 

PS5 Oyunu Tinykin

Tinykin, 2022 yazında PS4 ve PS5’e gelecek bir macera platform oyunudur!

Milo Dünya’ya geldiğinde çok küçük olduğunu, herkesin gittiğini ve 1991’den bu yana bir gün geçmediğini fark eder!

Yüzlerce gizemli minik insanı yakalayın ve benzersiz güçlerini kullanarak merdivenler, köprüler, patlamalar ve çok daha fazlasını yapın!

 

 

 

 

F1 2021 Ücretsiz İçerik Güncellemeleri PS5 

F1 2021’in yayınlanmasından önce, lansman sonrası ücretsiz güncellemeler olarak üç devre ekleyeceğimizi açıkladık: Portimao, Imola ve Jeddah. Bugün bunlardan ilkini yayınlıyoruz ve önümüzdeki aylarda gelecek olan diğer heyecan verici güncellemeleri inceliyoruz.

En son güncellemeyi indirdikten sonra bugün neler oynayabileceğinize hızlı bir bakış:

Portimao tüm oyuncular için mevcut
Aston Martin Safety Car tanıtıldı
Araba performansı güncellendi, gerçek yaşam sezonunu daha yakından yansıtıyor

 

 

 

 

PS5 SpiderHeck

PS5 Fragmanı SpiderHeck, bir dizi saçma, dinamik seviyede sizi arkadaşlarınızla karşı karşıya getiren fizik tabanlı bir kavga oyunudur. Ölümüne düello yapın ya da takım oluşturup vahşi düşman sürülerini durdurmayı seçin. Zahmetsizce filme uygun parkur performansı sergileyerek stil sahibi bir şekilde sallayın, bıçaklayın ve ateş edin.

 

 

 

 

Destiny 2 PS5

Bir prense layık bir silah. Ager’s Scepter’ın yolu aydınlatmasına izin verin.
Bu Egzotik Stasis Trace Rifle, düşmanlarınızı yavaş ve soğuk bırakacak.

Duyarlı birinci şahıs nişancı savaşını deneyimlemek, güneş sistemimizin gizemlerini keşfetmek ve güçlü düşmanlara karşı temel yetenekleri açığa çıkarmak için ücretsiz Destiny 2 dünyasına dalın. Guardian’ınızı oluşturun ve görünümünüzü ve oyun tarzınızı kişiselleştirmek için benzersiz silahlar, zırhlar ve teçhizatlar toplayın.

Destiny 2’nin sinematik hikayesini tek başınıza veya arkadaşlarınızla deneyimleyin, zorlu ortak görevler için diğer Muhafızlara katılın veya çeşitli PvP modlarında onlara karşı yarışın.

 

 

 

 

 

 

 

PS5 Nickelodeon All-Star Brawl Ren ve Stimpy Reveal

 

Ren ve Stimpy, Nickelodeon All-Star Brawl’a katılıyor! Nickelodeon All-Star Brawl bu yıl PlayStation 4 ve 5’e geldiğinde en sevdiğiniz Nicktoons karakterlerine karşı her iki karakteri de tek bir dövüşçü olarak kontrol edin

 

 

 

 

Playstation 5 Jurassic World Evolution 2

Jurassic World Evolution 2’deki çeşitli tarih öncesi hayvanlar ve dinozorlar hakkında size güncel bilgiler getirmeye odaklanan Species Field Guide’a hoş geldiniz. kötü şöhretli Tiran Kertenkele, Tyrannosaurus Rex.

Jurassic World Evolution 2, A World Evolved’da T.rex ve diğer birçok tarih öncesi hayvanı görmeye hazır olun. 9 Kasım 2021’de PlayStation 5 ve PlayStation 4’e geliyor.

 

 

 

 

Playstation 5 Fifa 2022

Uzmanlar konuştu, şimdi tartışma başlıyor. Ratings Collective tarafından desteklenen resmi FIFA 22 oyuncu reytinglerini sunar.

1 Ekim’e kadar FIFA 22 Ultimate Edition’ı ön sipariş vererek takas edilemez bir Ones To Watch oyuncusu elde edin!

 

 

 

 

PS5 NHL 2022

Superstar X-Factors, buzdaki zamanlarının her zamankinden daha etkili olduğu yıldızları yıldızlar gibi hissettiren benzersiz oyuncu yeteneklerini açığa çıkarmanıza olanak tanır.

Sadece ligdeki daha seçkin oyuncular için ayrılmış olan Superstar X-Factor yetenekleri, en iyileri diğerlerinden ayırır ve süperstarları gerçek hayattaki meslektaşları gibi hissettirir.

20 Eylül’de hangi 50 NHL Oyuncusunun X-Factor yeteneklerine sahip olacağını öğrenin. Sizce kim bir X-Factor’u hak ediyor? NHL 22 resmi olarak 15 Ekim’de dünya çapında piyasaya çıkıyor.

 

 

 

 

PS5 FIFA 22 YENİ İKONLAR

Yeni İKONLAR Dokunsal Geri Bildirimden 3D Sese ve her maçı her modda daha da gerçek kılan yepyeni HyperMotion Oynanış Teknolojisine uzanan Fragmanı Ortaya Çıkaran FIFA 22, PlayStation 5’te Futbol Tarafından Destekleniyor.

Yeni FIFA Ultimate Team İKONLARI içeriyor. Robin van Persie, Iker Casillas ve Cafu. FIFA 22, 1 Ekim 2021’de çıkıyor.

 

 

 

 

Yeni İKONLAR Dokunsal Geri Bildirimden 3D Sese ve her maçı her modda daha da gerçek kılan yepyeni HyperMotion Oynanış Teknolojisine uzanan Fragmanı Ortaya Çıkaran FIFA 22, PlayStation 5’te Futbol Tarafından Destekleniyor.

Yeni FIFA Ultimate Team İKONLARI içeriyor. Robin van Persie, Iker Casillas ve Cafu. FIFA 22, 1 Ekim 2021’de çıkıyor.

 

 

PS5 Returnal VFX Breakdown 

 

Geliştirici Housemarque’ın bu yepyeni derin dalışında Returnal’i hayata geçiren gelişen VFX büyüsüne büyüleyici bir göz atın.

 

 

 

 

 

Marvel’s Guardians of the Galaxy PlayStation 5

On iki yıl önce, evreni devasa bir Galaktik Savaş kasıp kavurdu. Sonunda ilerlemekte olan bir evrende macera ve kâr fırsatı gören Star-Lord, hizmetlerini kiralık kahramanlar olarak satmak için yakın zamanda Galaksinin Koruyucuları’nı kurdu.

Ama şimdi, Evrensel Hakikat Kilisesi olarak bilinen büyük bir organizasyon, Galaktik Savaşta kaybedilen her şeyi geri getirmeyi vaat ediyor. İnançlarından güç alarak, inançlarını giderek daha fazla dünyaya yayıyorlar. Yakında galaksiyi kurtarmak Muhafızlara kalacak. Cesaret yoksa, zafer de yok.

 

 

 

 

Bloodhunt PlayStation 5

Bloodhunt’a katılın ve en büyük vampir olun! Bloodhunt, Vampire: The Masquerade evreninde geçen ücretsiz bir battle royale oyunudur. Hain bir ihanet, Varlık olarak bilinen gizli bir cemiyet tarafından imha edilmek üzere hedeflenen vampirler arasında bir savaşın fitilini ateşledi.

Geceye hükmetmek ve Maskeli Balo’yu restore etmek için bu heyecan verici battle royale oyununda doğaüstü güçlerinizi, silahlarınızı ve zekanızı kullanın.

 

 

 

 

Kid A Mnesia

Radiohead’in Kid A ve Amnesiac’ın 21. yılını anmak için orijinal sanat eserleri ve kayıtlardan oluşturulan baş aşağı bir dijital/analog evren. Kasım 2021’de geliyor.

 

 

 

 

Alan Wake Remastered

Ödüllü sinematik aksiyon gerilim filmi Alan Wake, yeni nesil için yeniden düzenlendi. Alan Wake Remastered 5 Ekim’de

çıkıyor. Kayıp fotoğrafçı karısı Alice’i umutsuzca arayan sorunlu yazar Alan Wake olarak oynayın. Kuzeybatı Pasifik’in uykulu kasabası Bright Falls göründüğü gibi değil. Karanlıkta kötü niyetli bir varlık pusuda bekler ve Alan’ın yazdığını hatırlamadığı bir korku hikayesi gerçek oluyor.

Remedy Entertainment’ın klasik oyununun yeniden düzenlemesinde iyileştirilmiş görselleri, geliştirilmiş karakter modellerini ve daha zengin çevresel ayrıntıları deneyimleyin. Alan Wake Remastered, ana oyunu ve iki hikaye genişletmesini içerir – The Signal ve The Writer – tamamen yeni 4K görsellerle sunulan eksiksiz deneyim.

 

 

 

 

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake Playstation 5

 

 

 

 

Project Eve PlayStation 5 SHN İSTANBUL

 

Project Eve, çok da uzak olmayan bir gelecekte, yıkılmış Dünya’da bilinmeyen düşmanlara karşı geçen bir aksiyon-macera oyunudur.

Güçlü kahraman Eve’e eşlik edin, yol boyunca yoldaşlarla güçlerinizi birleştirin ve zorlu maceraya karşı mücadeleye katılın.

 

 

 

Tiny Tina’s Wonderlands PlayStation 5 SHN İSTANBUL

SHN İSTANBUL

Forspoken PlayStation 5

Gizemli bir şekilde New York City’den taşınan Frey Holland, koluna sardığı büyülü, duygulu bir bileklikle kendini güzel ve acımasız Athia diyarında kapana kısılmış buluyor. Yeni, alaycı arkadaşı “Cuff”, Frey’in Athia’nın genişleyen manzaralarında gezinmesine yardımcı oluyor.

Eve dönüş yolunu arayan Frey, canavar yaratıklarla savaşacak, güçlü Tantalarla yüzleşecek ve içeriden çok daha fazlasını uyandıran sırları ortaya çıkaracaktır.

 

 

 

Playstation 5 Oyunu, Horizon Forbidden West

18 Şubat 2022’de PlayStation 5 ve PlayStation 4 konsollarına geliyor. HARİKALARIMIZIN ÜZERİNE YÜKSELİN. Gizemli yeni tehditleri gizleyen ölümcül bir sınır olan Yasak Batı’ya meydan okurken Aloy’a katılın.

Uzak diyarları keşfedin, daha büyük ve daha fazla hayranlık uyandıran makinelerle savaşın ve uzak gelecekteki, kıyamet sonrası Horizon dünyasına dönerken şaşırtıcı yeni kabilelerle karşılaşın. Horizon Yasak Batı.  SHN İSTANBUL

 

 

Ps5 Oyunu, Ghost of Tsushima Legends SHN İSTANBUL

Ghost of Tsushima: Legends, 3 Eylül’de yeni “Rivals” modunu ekleyerek bağımsız bir sürüm alıyor.

 

 

Rainbow Six Extraction PlayStation 5 SHN İSTANBUL

Team Rainbow, onlarca yıldır hayal edilebilecek en kötü küresel tehditlere karşı kalkan oldu: rehine durumları, biyolojik silahlar, nükleer savaş tehdidi. Ama şimdi, dünyamızın gördüğü en büyük terörle karşı karşıyayız: ölümcül, mutasyona uğrayan bir uzaylı tehdidi. SHN İSTANBUL

PS5’in ultra yüksek hızlı SSD’si kullanılarak 60FPS’de 4K çözünürlük, tam HDR desteği, dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve minimum yükleme süreleri ile PlayStation 5 için optimize edilmiştir. Tam çapraz oyun, PlayStation 4’te arkadaşlarınızla oynamanıza olanak tanır.  SHN İSTA

 

NBUL

 

 

Enlisted Battle of Tunısia  SHN İSTANBUL

 

 

Deathloop PlayStation 5 SHN İSTANBUL

PS5 Fragmanı “Blackreef bir gizem ve Colt cevaplar arıyor. Vizyonerler kimler? Blackreef nedir? Zaman döngüsü nasıl çalışır? Neden adadaki herkes hafıza kaybı yaşıyor? Julianna neden her zaman Colt’u pusuya düşürmeye hazır en yakın köşenin arkasında gizlenen Colt, en önemlisi, “Ben kimim?”

Colt tavşan deliğine ne kadar derine inerse, o kadar çok soru ortaya çıkar. Kesin olan bir şey var ki Colt bu gizemin dibine inmeye ve zaman döngüsünü kırmaya kararlı – ne cevaplar bulursa bulsun.

 

14 Eylül 2021’de konsolda çıkıyor PlayStation 5’e özel.

 

 

 

PS5 Oyunu,  Marvel’s Midnight SunsSHN İSTANBUL

Marvel’s Midnight Suns’ın oynanışına ilk bakışınızı alın.

Kafalar kesinlikle yuvarlanmak üzere! Marvel’s Midnight Suns, Marvel Evreninin karanlık tarafında yer alan yeni bir taktik RPG’dir ve Dünya’nın son savunma hattı olan Midnight Suns ile takım kurup onların arasında yaşarken sizi yeraltı dünyasının şeytani güçleriyle yüz yüze bırakan yeni bir taktik RPG’dir. Marvel’s Midnight Suns, Mart 2022’de geliyor.SHN İSTANBUL

 

 

 

 

Ps5 Oyunu, Diablo II: Resurrected Druid SHN İSTANBUL

Doğanın güçlerini kullanın. Diablo II: Resurrected’da Druid olun. 23 Eylül’de PS4 ve PS5’te mevcut. SHN İSTANBUL

 

 

ps5 oyunu, ps5 oyun, ps5 en ucuz oyunları, ps5 oyun takası, ps5 yeni oyunlar, ps5 takas, playstaton 5 yeni oyunları, playstation 5 tamiri, ps5 kırma, ps5 kol tamiri, playstation 5 kol tamiri, dualsense tamir, ps5 hdmi soket tamiri, ps5 hdmi değişimi, ps5 fan sesi, playstation 5 tamiri,ps5 tamir.

Playstation 5 oyunu, Aztech Forgotten Gods SHN İSTANBUL

PS5 Fragmanı Tanımadığı bir düşman Tenochtitlan’ı tehdit etmek için uyandığında, Achtli, çoktan unutulmuş bir zamandan kalma kayıp bir eser olan Lightkeeper’daki gizli güçlerde ustalaşmak zorundadır. SHN İSTANBUL

Aztech Forgotten Gods, 2022 yılının ilk çeyreğinde PlayStation 5 ve PlayStation 4’te çıkacak!

 

SHN İSTANBUL

PS5 The Medium Out Now 

Yalnızca bir ortamın çözebileceği karanlık bir gizemi keşfedin. Terk edilmiş bir komünist tatil yerine seyahat edin ve benzersiz psişik yeteneklerinizi kullanarak buranın son derece rahatsız edici sırlarını ortaya çıkarın, ikili gerçeklik bulmacalarını çözün, uğursuz ruhlarla karşılaşmalarınızdan kurtulun ve aynı anda iki gerçekliği keşfedin.

Tam DualSense desteğine sahip PlayStation 5’teki Medium ŞİMDİ ÇIKTI. SHN İSTANBUL

ps5 oyunu, ps5 oyun, ps5 en ucuz oyunları, ps5 oyun takası, ps5 yeni oyunlar, ps5 takas, playstaton 5 yeni oyunları, playstation 5 tamiri, ps5 kırma, ps5 kol tamiri, playstation 5 kol tamiri, dualsense tamir, ps5 hdmi soket tamiri, ps5 hdmi değişimi, ps5 fan sesi, playstation 5 tamiri,ps5 tamir.

Ps5 Oyunu, World of Warships: Legends x Transformers SHN İSTANBUL

Valiant, kurnaz, güçlü ve her zaman kavgaya hazır! Bu doğru – Transformers, World of Warships: Legends’a ikinci kez geliyor. Hangi tarafı seçeceğinize karar vermek için videoyu izleyin.SHN İSTANBUL

 

 

PS5 Oyunu Shadow of Conspiracy Chapter 2 SHN İSTANBUL

Almanya’da küçük bir Indie ekibi tarafından geliştirilen sinematik bir üçüncü ve birinci şahıs aksiyon rol yapma oyunu olan Shadow of Conspiracy – Chapter 2’nin prototipine erkenden göz atın.

Berlin’in 2087 yılındaki karanlık, gelecek versiyonunda geçen bu derin, sinematik dedektif gerilim filminde, suçluluk, aşk, dostluk, fedakarlık ve fedakarlık gibi temalarla uğraşırken oyuncuların zihni, bedeni ve ruhu test edilecek. ihanet. SHN İSTANBUL

 

Anlatı odaklı siberpunk oyunu, Elysium Game Studio tarafından Unreal Engine 5’te geliştiriliyor ve PlayStation 5’e geliyor.

 

 

 

 

 

Playstation 5 Oyunu Soulstice “Sisters”

Briar ve Lute’nin paylaştığı kırılmaz kardeşlik bağı, Ilden şehrini geri almalarını sağlayacak.

Soulstice’in gösterişli, fanteziden ilham alan dünyası, oyuncuları tehlike ve güzelliklerle dolu yerlere taşıyacak. Acımasız kombolar, birden fazla silah ve sayısız özelleştirme seçeneği ile derin bir savaş sistemi sayesinde Briar ve Lute, Ilden’i keşfederken her köşede yeni tehditlerle karşı karşıya kalan düşmanları alt etmek için sonsuz bir yöntem dizisine sahip olacaklar.

SHN İSTANBUL

 

 

SHN İSTANBUL

Playstation 5 Oyunu Gungrave G.O.R.E. Grave Returns 

Silahlı, badass anti-kahraman Grave’in “Scumland” üzerine alışılmışın dışında bir şekilde inişini izleyin, saygılı bir şekilde kendisini bir yerel haydut çetesine tanıtıyor ve bu süreçte kelimenin tam anlamıyla kafaları çeviriyor. SHN İSTANBUL

Gungrave GORE, Güney Kore Stüdyosu IGGYMOB’un şık bir üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunudur; burada, dirilişin silahşoru ve hayallerinizin baş düşmanı anti-kahramanı olan Grave rolünü üstlenerek kanlı bir savaş balesinde tonlarca düşmanın karşısında duruyorsunuz. Videoyu izleyelim.  SHN İSTANBUL

ps5 oyunu, ps5 oyun, ps5 en ucuz oyunları, ps5 oyun takası, ps5 yeni oyunlar, ps5 takas, playstaton 5 yeni oyunları, playstation 5 tamiri, ps5 kırma, ps5 kol tamiri, playstation 5 kol tamiri, dualsense tamir, ps5 hdmi soket tamiri, ps5 hdmi değişimi, ps5 fan sesi, playstation 5 tamiri,ps5 tamir.

 

 

Playstation 5 Oyunu Dolmen ( Oyun İçi vdeosu ) SHN İSTANBUL

İlk resmi oyun fragmanına göz atın ve çeşitli silahlar ve hareketlerle emrinizde olan zengin bir savaş sistemini deneyimleyin.

Dolmen, fütüristik Bilim Kurgu ve Kozmik Korku unsurlarını birleştiren korkunç yeni bir aksiyon RPG’sidir. Dolmen, oyuncuları Revion Prime olarak bilinen düşmanca bir uzaylı dünyasına atar. Senin işin? Özellikle benzersiz özelliklere sahip bir kristalin örneklerini geri getirin.

Bu kristaller, gerçeklikler arasında etkileşime izin verme, uzay araştırmalarında devrim yaratma ve bilinen dünyayı sonsuza dek değiştirme yeteneğine sahiptir.

 

SHN İSTANBUL

 

 

 

PS5 Oyunu Hitman 3 Season of Gluttony Roadmap  SHN İSTANBUL

HITMAN 3 Season of Gluttony başladı ve Yedi Ölümcül Günahın 5. Yasasını menüye getiriyor. Bu sezon yeni bir lezzetli HITMAN 3 Elusive Target ve Bangkok’ta geri dönen bir favori getiriyor. 

 

SHN İSTANBUL

 

 

ps5 oyunu, ps5 oyun, ps5 en ucuz oyunları, ps5 oyun takası, ps5 yeni oyunlar, ps5 takas, playstaton 5 yeni oyunları, playstation 5 tamiri, ps5 kırma, ps5 kol tamiri, playstation 5 kol tamiri, dualsense tamir, ps5 hdmi soket tamiri, ps5 hdmi değişimi, ps5 fan sesi, playstation 5 tamiri,ps5 tamir.

PS5 NHL 22 Oyunu

NHL’nin süper yıldızları, elden geçirilmiş oyuncu benzerliklerinden etraflarındaki aksiyonu izleyen ve tepki veren tüm yeni göz animasyonlarına kadar hiç bu kadar canlı hissetmemişti.

Oyuncular, nereye bakarsanız bakın, yeni fiziksel-gerçek çubuk etkileşimleri, doğrudan çevresel yüzeylere yansıtılan tüm yeni artırılmış gerçeklik oyun istatistikleri, oyunun kurallarını değiştiren Superstar X-Factor sistemi ve daha fazlası için oyun fiziğinde yükseltmeler bekleyebilirler.

Superstar X-Factors, buzdaki zamanlarının her zamankinden daha etkili olduğu yıldızları yıldızlar gibi hissettiren benzersiz oyuncu yeteneklerini açığa çıkarmanıza olanak tanır.

Sadece ligdeki daha seçkin oyuncular için ayrılmış olan Superstar X-Factor yetenekleri, en iyileri diğerlerinden ayırır ve süperstarları gerçek hayattaki meslektaşları gibi hissettirir. NHL 22 resmi olarak 15 Ekim’de dünya çapında piyasaya çıkıyor.

 

 

Ps5 Oyunu, Project Magnum SHN İSTANBUL

ROJECT MAGNUM (çalışma adı), Nexon’un yan kuruluşu NAT GAMES tarafından geliştirilen yeni bir yağmacı nişancı oyunudur.

PROJECT MAGNUM, RPG oyununu üçüncü şahıs nişancı dövüşüyle ​​birleştiren PC/konsol tabanlı bir oyundur. Bilim kurgu tarzı bir oyuncuya karşı çevre dünya görüşüne dayanan güzel görseller ve çekici ve benzersiz karakterler sunar. Ayrıca çeşitli beceriler, eylemler ve silahlar kullanarak heyecan verici savaşların yanı sıra büyük patronları hedef alan yüksek kaliteli PvE nişancı savaşlarının eğlencesini de sağlar.

Project Magnum, dünya çapındaki çoğu büyük pazarda satışa sunulacak. PROJECT MAGNUM’un yayın planı hakkında daha fazla bilgi daha sonraki bir tarihte duyurulacaktır.

 

 

 

 

PS5 Oyun, Hood: Outlaws & Legends Season 1

Hood: Outlaws & Legends, Sezon 1: Samhain’in kapılarını yeni bir oynanabilir karakter, oynanabilirlik çalışmaları, kozmetikler ve daha fazlasıyla açıyor Sumo’nun

çok oyunculu soygun oyunu Hood: Outlaws & Legends PlayStation 5 ve PlayStation 4’teki Digital ve Focus Home Interactive, heyecan verici yeni içerik, yükseltmeler ve hata düzeltmeleri içeren Sezon 1: Samhain’i piyasaya sürüyor.

Sezon 1 Fragmanı’nda yeni kılıç sallayan kanun kaçağına, oynanış yeniden işlemelerine ve kozmetiklere tam bir göz atın!

 

 

 

SHN İSTANBUL

PS5 No Man’s Sky Frontiers Güncellemesi

 Yeni temel parçalar ve yeni inşa araçlarıyla kendi büyük yapılarınızı inşa edin.

 

 

Terror of Hemasaurus PS5  Oyunu

Dev bir canavar olarak oynayın ve bu retro şehirde insanları alt üst edin! Binaları yumrukla, helikopterleri tokatla, insanları ye, arabaları tekmele – katliama yol açmanın birçok yolunun tadını çıkar! 4 oyuncuya kadar tatmin edici arcade aksiyonu ve akılsız yıkım!

 

 

 

 

SHN İSTANBUL

Playstation 5 Oyunu, Super Monkey Ball Banana Mania Hello Kitty Character 

Sevimli Hello Kitty, Süper Maymun Topu Muz Çılgınlığı dünyasına yuvarlanıyor!

Super Monkey Ball Banana Mania 5 Ekim 2021’de çıktığında PlayStation 4 ve PlayStation 5’te mevcut olan oynanabilir bir DLC karakteri olarak pop kültürü simgesi maymun çetesine katılıyor!

 

 

ps5 oyunu, ps5 oyun, ps5 en ucuz oyunları, ps5 oyun takası, ps5 yeni oyunlar, ps5 takas, playstaton 5 yeni oyunları, playstation 5 tamiri, ps5 kırma, ps5 kol tamiri, playstation 5 kol tamiri, dualsense tamir, ps5 hdmi soket tamiri, ps5 hdmi değişimi, ps5 fan sesi, playstation 5 tamiri,ps5 tamir.

PS5 Oyun Alaskan Truck Simulator 

PlayStation’da Alaskan Truck Simulator için hazırlanın! 2022’de favori konsolunuz sizi Alaska’nın güzel vahşi doğasına götürecek.

Sürüş yapın, doğal engellerden kaçının ve uzun, zorlu yolculuklara hazırlanmak için araçtan çıkın. Alaska’da görüşürüz!

 

PS5 Oyun Medium

Gerçekliğimizin sınırlarının ötesine taşıyor. Kara bir ayna gibi dünyamızın karanlığını yansıtan bir yere. İnsan ruhlarının kaybolduğu ve korkunç varlıkların onları avlamak için pusuya yattığı yerde. Sesleri dinleyin, kendinizle ilgili gerçeği bulun ve yalnızca bir medyanın çözebileceği karanlık bir gizemi çözün.

PlayStation 5 için şimdi ön sipariş verin ve sürükleyici DualSense özellikleriyle zenginleştirin.

The Forgotten City Accolade

2.000 yıl geçmişe yolculuk yapın ve bir kişinin günah işlemesi durumunda herkesin öleceği lanetli bir Roma şehrinin son günlerini yeniden yaşayın.

Unutulmuş Şehir, 28 Temmuz’da PS4 ve PS5’te yayınlandı.

PS5 Oyunu  Airborne Kingdom

Türünün ilk örneği bir “gökyüzü şehir kurucusu” Airborne Kingdom, oyuncuları bulutlarda kendi uygarlıklarının kontrolünde bulur – ilk başta nüfus ve ölçek olarak büyüyecek küçük bir pervane kaynaklı platform engin, kalabalık krallığına.

Buluşması kaynakları, aşağıda yayılan manzara keşfetmek ve her yöne şehir genişletir olarak hem mecazi anlamda dengeyi koruyarak, oyuncular yavaş yavaş müttefiki kendilerini yere krallıklar ile, uzun kayıp global değişimini kickstart işbirliği olacak kaynaklar, fikirler ve umut.

9 Kasım 2021’de PlayStation’a geliyor.

 

Playstation 5 World of Warships: Legends Red is the new Victory

World of Warships: Legends, Transformers işbirliği ve beş yeni Rus gemisiyle tüm hızıyla sonbahara giriyor. Daha fazlasını öğrenmek için yeni fragmanlarına göz atın!

 

PS5 Oyunu NBA 2K22 

 

Ps5 Oyunu Maneater: Truth Quest Launch

Gerçeklik gösterisi sunucusu, komplo teorisyeni oldu Trip Westhaven, Maneater: Truth Quest’te ürkütücü bir gizemin dibine inmek için Maneater Shark ile bir araya geldi. Şimdi PS5 ve PS4’te.

Ps5 DEATHLOOP 

60’lardan ilham alan ortamlarındaki çarpıcı görsellerden DualSense kontrolörünün uyarlanabilir tetikleyicileriyle her silahın benzersiz hissine kadar DEATHLOOP, oyuncuları Colt’s’a kaptırmak için PlayStation 5’in yeni nesil özelliklerini kullanıyor. zaman döngüsünü kırmak için bitmeyen arayış.

Sizi aksiyonun merkezine yerleştiren kontrolör hoparlöründen dokunsal geri bildirim ve sürükleyici ses ile iki rakip suikastçı arasındaki nihai mücadeleyi yaşayın. İlk başta başarılı olamazsanız, PS5 konsolunun ultra yüksek hızlı SSD’si, hızlı yükleme süreleriyle özgürlük mücadelesine geri dönmenizi sağlar.

14 Eylül 2021’de konsolda PlayStation 5’e özel olarak piyasaya sürülecek.

Adres Ve İletişim

Kartaltepe Mahallesi, Mektupçu Sokak, No: 4 Bakırköy/ISTANBUL

0212 66075 15

0543 329 48 82

Whatsapp : 0543 329 48 82 

Kısa adres tarifi

Marmaray Bakırköy durağınave Bakırköy Meydan’a çok yakınız. Marmaray ile Bakırköy durağında indikten sonra yürüme mesafesindeyiz. Bakıröy Meydan’daki Taksim dolmuşlarının tam karşı sokağı.

 
va9fR1
 
 
1E43RS
 
yAVwzT
KuK3v2

Bizi Taklit Edenlerden Uzak Durunuz SHN İSTANBUL  Başka Şubesi Yoktur.

TÜM OYUN KONSOLLARI VE AKSESUAR TAMİRLERİ YAPILMAKTADIR

Referans olarak google’a shn istanbul yazarak araştırabilirsiniz. 20 yıldır Oyun Konsolları teknik servis işlemlerini yapıyoruz.

PS3 PS4 PS5 FAN SESİ TAMİRİ

PS3 PS4 ANAKART TAMİRİ

PS3 PS4 HDMI TAMİRİ

PS3 PS4 TAMİR İŞLEMLERİ

PS3 PS4 KOL TAMİRİ

PS3 PS4 HDMI ENTEGRE

PS5 FAN SESİ TAMİRİ

ANAKART TAMİRİ

Playstation 5 HDMI TAMİRİ

Playstation 5  TAMİR İŞLEMLERİ

Playstation 5 KOL TAMİRİ

Playstation 5 HDMI ENTEGRE

Playstation 5 FAN SESİ TAMİRİ

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ

PS5,PS4, PS3 TÜM OYUN KONSOLLARI İLE İLGİLİ TÜM TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ VE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILMAKTADIR

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

1 Yorum

  • Bu işin sonu gelmeyecek heralde. PS3 oyunlarını bitirmemiş ben, şimdi PS5 hevesleniyorum….
    “Paylaşım efsane olmuş, eline sağlık”

Araç çubuğuna atla