PS4 PS4 OYUN YÜKLEME OYUN SEÇME BÖLÜMÜ

Ps4 Oyun Yükleme Yeni Oyunlar

Shn İstanbul
Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

YENİ PS4 KIRMA İŞLEMİ 2018

BAŞLADI !!! TIKLAYINIZ

PS4 KONSOLLARINI KIRMA İŞLEMİ YAPIP OYUN YÜKLEME YAPILMAKTADIR. BURAYA TIKLAYINIZ

PS4 OYUN SEÇME BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

PS4 KIRMA VE OYUN SEÇME BÖLÜMÜ YENİLENDİ TIKLA

PS4 Oyun Yükleme

Shn İstanbul

PS4 OYUN SEÇME BÖLÜMÜ İÇİN TIKLA

PS4 Oyunlarını diğer açtığım konularda belirttiğim gibi, Ps4’ün hard diskine yükleme işlemi yapıldığını belirtmiştim.

Bazı kişiler bu işlemin kırma işlemi olup olmadığını soruyorlar. Ps4’e oyun yükleme işlemi kırma işlemi olmadan yüklenmektedir. Ps4’ün içi açılmamak ile beraber herhangi bir fiziksel işlem yapılmamaktadır. Ps4’ünüzün GARANTİ si devam etmektedir. İçi açılıp raspery pi aparatı ile işlem yapılmamaktadır. Orjinal olarak oyunları yüklemekteyiz.

Ps4 Oyun Yükleme Tüm Oyunlar Oynanıyor Mu?

Ps4’e şimdiye kadar çıkış tüm oyunları yükletebilirsiniz. Çıkmamış oyunları tabiki yükleme şansımız olmuyor bu yüzden PS4 oyun seçme bölümünden oyunların çıkıp çıkmadığına bakabilirsiniz.

Ps4 Oyun Yükleme Ne Kadar Zaman Alıyor?

Ps4 Oyunlarını yükleme işlemi, seçtiğiniz oyunların büyüklüğüne yani hard diskte kapladığı alana göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Call of duty Black Ops 3 ( 54 GB ) Fifa 2016 ( 22 GB ) bu oyunları yüklememiz ortalama 5  saat sürmektedir, bu yüzden istediğiniz oyunları seçtikten sonra konsolunuzun kalması vede ertesi gün almanız en sağlıklısı olacaktır.

Ps4 Oyunları Yüklendikten Sonra Silinir Mi?

Ps4 oyunları yükleme işleminden sonra, oyunlar PS4 ünüzde resimli olarak belirecektir. Ps4 oyunları kendi kendine silinmez, siz oyunun üzerine gelip Options tuşuna basıp SİL seçeneğini seçerseniz anacak o şekilde silinir.

PS4 Oyunlarını Yükleme İşleminden Sonra Kendi Hesabım ile Oynayabilecekmiyim ?

Playstation 4’ünüze oyunlar yüklendikten sonra kendi kullanıcı hesabınız ile oynayabilirsiniz, farklı bir kullanıcı hesabı açıp onunla da online veya offline oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Ps4 Yükleme İşlemi Nasıl Oluyor?

İstediğiniz Oyunları seçtikten sonra Telefon ile bizi arayarak fiyat alıyorsunuz, her oyunun fiyatı farklı bu yüzden seçtiğiniz oyunları bize bildirmeniz gerekiyor. Ps4 oyunlarının ortalama fiyatları 20 TL den başlayan fiyatlar ile oyun adedinize ve seçtiğiniz oyunlara göre fiyatlandırılmaktadır.

Seçtiğiniz PS4 oyunlarını PSN kardeşliği bazında biri ile paylaşım yapamazssınız. Yani ben birkaç oyun yükleteyim bunlarıda arkadaşım ile paylaşayım diyemiyorsunuz. Malesef olanaksızdır.

PS4 Oyun Yükleme İşlemi Stabil Mi?

 

Ps4 Oyun yükleme işlemlerini başkalarına sorduğunuzda, PS4’e oyun yüklenmez, kimse yapamaz, yalan dolan haberler diyen kişilere inanmayın güvenmeyin. 12 yıldır PS tamiri, bakım onarım, vs işleri ile uğraşan biriyim GOOGLE’a shn istanbul yazarak benim hakkımda bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Ps4 Oyun Yükletmek İstiyorum Kargo İle Gönderebilirmiyim?

İstediğiniz oyunları belirttikten sonra, Ps4 konsolunuzu iyi bir şekilde muhafaza ederek koli içerisine koyun kargo ile gönderebilirsiniz. Kargo elimize ulaştıktan sonra bilgilendiriliceksiniz ve buna nazaran oyunlar yüklendikten sonra kargo ile size geri gönderilecektir.

PS4 Oyunları Yükleme işleminden sonra GÜNCELLEME ( UPDATE ) Yapılabilir Mi?

Ps4 oyunlarını hardiskinize yükledikten sonra istediğiniz gibi oyun güncellemeleri ve PS4 sistem güncellemelerinizi yapabilirsiniz. Sistem orjinal olarak çalıştığından hiç bir sorun oluşturmaz. Ps4’ünüzü Güncelleme işleminden sonra yine hard diskindeki oyuınlarınızı oynayabilirsiniz.

PS4 Psn Kardeşliği Yparak Mı Yüklüyorsunuz?

Ps4 Oyun yükleme işlemini kampanya dahiline oyunları uygun fiyata kendi kredi kartım ile aldıktan sonra, Ps4 oyunlarını müşterilerin isteğine göre konsollara yüklüyoruz. Yani Satın aldığım oyunları uygun fiyata sizin PS4’lerinize yüklüyoruz. Tamami ile yasal bir işlemdir. Fiyat olarak ise %50  %60 a varan kar sağlamaktasınız.

Özellikle birden fazla oyunlarda örneğin 6 oyun satın aldığınızda 800 tl ye geliyorsa siz 250 tl gibi bir fiyata Ps4’ünüze yükletmiş oluyorsunuz. Bu işlemde GÜVENİLİR OLMAK EN ÖNEMLİSİDİR. Bu işlemi bilmediğiniz kulaktan duyma kişilere güvenmemenizi söylemekte fayda var. Bu kadar senedir konsollarla ve internet üzerinden verdiğim hizmetler www.ps3oyun.com www.ps4oyun.com www.xbox360torrent.com dahil birçok sitede faliyet göstermiş vede birçok yerde referans olarak gösterildiğim göz önüne alınır ise PS4 oyun yükleme işlemleri için En güvenilir adres diyebilirim.

PS4 SIFIR OYUN YÜKLÜ KONSOL SATIŞI

PS4 SIFIR ORJİNAL KOL SATIŞI

PS4 AKSESUARLARI

PS4 TAMİRİ

DİĞER YAZILARIMIZA BAKABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

SHN İSTANBUL

0212 660 75 15– 0543 329 48 82

Kısa Adres Tarifi 

Tıklayın

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

14 Yorum

  • Şahin abi sayesinde ps3 ümde kopya oyunlari oynayabiliyorum kesinlikle güvenin  ps4 ümede bu şekilde bi işlem yaptirmak istiyorum açıkcası

  • kolay gelsin ben de yeni ps4 aldım birkaç tane yeni oyun satın aldım ancak update ederken yaklaşık yüzde 20 civarına gelince hata veriyor ayrıca çok çok yavaş indiriyo bi süre sonra da bağlantım kesiliyor sonra yeniden bağlanıyor. sebebi ne olabilir oyunları update ederek oynamak istiyorum ancak olmuyor…?

    • Sorun tamamı ile internet bağlantısından yani SONY’nin serverlarından kaynaklanıyor. Bu sorun hemen hemen  herkeste olabiliyor. Çözümü ps4’ü kapatıp açık tekrar tekrar denemkten geçiyor veya gece indirme işlemine devam et serverlar gece yarısı çok yoğun olmuyor.

  • Abi ben ankaradayımda har oyun yükletmek istediğimde kargo ile uğraşmak istemiyorum buna herhangi bir çözüm bulunabilirmi yoksa sadece istanbuldamı şubeniz var

  • Yıllardır Şahin abiyi tanır alışveriş yaparım. xbox360 ve ps4 ü mü de kendisinden aldım hertürlü update ve oyun yüklemesiyle bizzat ilgilendi sağolsun. diğer mağazalar gibi sizi eşek yerine koyup, soyup soğana çevirmiyor ! ilgisinden ve esnaflığından ötürü kendisine teşekkür ediyorum.

  • abi merhaba;

    Oyun yükleme ile ilgili bir gelişme varmıdır  ps4 ü getirsek oyun yüklüyebiliyormuyuz ? 

Yorum bırak