Genel

PS4 CFW 5.05 GELİYOR ( MiraFW )

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

PS4 5.05’E KADAR OLAN TÜM PS4 MODELLERİ KIRILDI TIKLA

PS4 CFW 5.05 MiraFW 1.0

PS4 5.05 CFW GELİYOTüm ps4 modellerine PS4 PRO dahil CFW yazılımı geliyor. Ps4 cfw 5.05 için demo videosu yayınlandı.

Ps4 kırma işlemleri için geliştirilen bir yazılımdır. Şimdiye kadar 4.55 yazılımına kadar olan Ps4 konsollarına oyun yüklenmekteydi ki sitemizde 4.55 kırık PS4’ler için oyun indirme ve yükleme anlatılmıştır.

Ps4 4.55 kırma işleminde ilk çıkan Ps4 oyunundan en son NEED FOR SPEED PAYBACK oyununa kadar oyunları offline olarak oynayabilmketesiniz. Pes18, FİFA 18, GOD OF WAR 2018 gibi oyunların versiyonu 4.55’i geçtiği için Ps4 kırık konsollarda oynanamıyordu. Aslında NFS PAYBACK oyunuda 4.55’i geçiyordu ama bazı işlemlerden sonra oyun çalışır hale geldi. Bu oyunu indirmek için tıklayınız. 

Ps4 5.05 CFW de bu oyunlar dahil tüm oyunları oynayabileceksiniz.

OpenOrbis ekibi tarafından Mirafw ( cfw ) Ps4 5.01 ve 5.05 yazılımları için programlar demo olarak çıktı. Bu yazılım için Ps4 konsolunuzun Güncelleme yazılımı 5.05’in altında ise şanslısınız demektir.

Eğer 5.05 versiyonun üzerinde ise şimdilik bir gelişme yok.

PS4 CFW yani Mirafw’yi yüklemek için intyernet browser yada kullanma kılavuzundaki açık sayesinde yükleme yapılacağı belirtiliyor. Bun için bir web sitesi yapılacaktır.

PS4 CFW yani mirafw ile ilgili dosyalara ulaşmak için tıklayınız.

PS4 CFW NEDİR?

CFW’ Custom Firmware yazısının kısaltmasıdır. Yanı Ps4 orjinal yazılımın değiştirilip kopya oyun oynanabilir veya program yüklenebilir hale getirilmesidir diyebiliriz.

Ps4 cfw’de konsolunuzun içi açılmaz, herhangi bir donanımsal müdahaleye gerek kalmaz. Sadece yazılımsal olarak yüklenen bir programdır. Bu program yüklendiğinde PS4 garanti dışı kalmaz.

PS4 geliştiricileri MiraFW diye adlandırdıkları bir yazılım üzerinde çalışıyorlardı. Bu yazılımın anlamı PS4 5.05 CFW diyebiliriz. Bu yazılımı tamami ile geliştiricilere geçtiğimiz günlerde açıldı, bunun sebebi Ps4 kırma işlemleri ile uğraşan diğer kişilerinde bu yazılım için yapabildikleri gelişmeleri tavsiyeleri görmek ve bilmekti.

Ps4 MiraFW yazılımı geliştiricilere açtıktan birkaç gün sonra Ps4 miraFW meyvelerini vermeye başladı. Demo olarak birkaç video yayınlandı.

Aşağıdaki videoda hen işlemini yanı internet üzerinden Ps4 kırma işlemini MiraHen adlı program ile yaptıklarını görebiliyoruz. Bu kırma işlemi 4.55 versiyondaki bir PS4’e yapılmıştır.

 

Buradaki olay daha önceden kırık bir Ps4 4.55 versiyona Ps4 miraCFW yüklenmesidir. Ps4 kırma yani hen işlemiden sonra Ps4 miracfw 5.05 yüklenebileceği söylenmektedir. Ps4 cfw yüklemesinden sonra Ps4 multiman’da yapılıp kullanılabilir hale gelme ihtimali vardır.

Müşterilerimizin Dikkatine !

Bizden satın aldığınız Ps4 4.55 versiyonların üzerine kurabilirsiniz. Satın alan arkadaşlar bu işlemleri telefon yardımı ile Ps4’ü getirmeden evlerinde kendilerine yaptırılacaktır.

Ps4 4.55 versiyonlu bir Ps4’e sahipseniz yeni oyunları’da oynamak istiyorsanız Ps4 Miracfw 5.05 isimli programı bekliyeceksiniz demektir. Ps4 cfw çıktıktan sonra 4.55 kullanıcıları bu yazılımı sitemizde anlattıklarımız doğrultusunda yükleyip 4.55 versiyonlu Ps4’konsollarını 5.05 cfw haline getirip yeni oyunları da oynayabileceklerdir. Konunun özeti buduru arkadaşlar.

Kırık Ps4 sahipleri veya 4.55 yada daha düşük yazılıma sahip kullanıcılar. Ps4’ü 5.05 yazılımı nası olsa kırılıyor ben şimdiden 5.05 güncelleme yapıyım DEMEYİN.

Ps4 5.05 yazılımı henüz kırılmadı sadece açık bulundu. Ps4 5.05 yazılımı expolit açığı vardır karnel yoktur.

Bu yüzden sitemizde görmeden veya anlatılmadan yazılım yüklemesi yapmayınız. Birçok farklı sitelerde bir sürü yanlış bilgi var arkadaşlar. Bunlara dikkat ediniz bilende yazıyor bilmeyende yazıyor diyebilirim.

Ps4 5.55 güncellemesi çıktığı andan beri bazı sitelerde PS4 5.55 kırma işlemi, link verilip programı indirtmeye çalışıyorlar. İndirdiğinizde ise şifre istiyor sizde şifrei öğrenmek için hesaba para yatırıyorsunuz ve sonra fıssss. Para gitti.

Bu tarz sitelere güvenmeyin. NORMALİN ALTINDA YAPILAN BİR FİYAT VAR İSE MUTLAKA BİR EKSİ YÖNÜ VARDIR. BUNLARA DİKKAT EDİNİZ.

Ne yazıyordum nereye geldim 🙂 Neyse Ps4 kırma işlemi Mirahen ve Ps4 mirafw ( CFW ) olarak demo çıkmıştır.

Bu yazılım şu anda geliştiricilerin yükleyebileceği bir yazılımdır normal kullanıcıların yükleme yapması için tam anlamı ile henüz çıkmamıştır.

PS4 5.05 krıma işlemi ve Ps4 cfw aynı anda çıkabilir gelişmeler için bizi takip etmeye devam ediniz.

———————————————————————————————————–

SHN İSTANBUL

TEKNİK SERİVİSİMİZ VARDIR

İŞLEMLER GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILIR

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ . .

**Ps4 Konsolunuzun kırma işlemine uygun olup olmadığını öğrenmek için TIKLAYIN.**

**PS4 OYUNLARI YÜKLETMEK VEYA HARD DİSK DOLUMU İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 SLİM KIRIK 4.55 SIFIR KONSOL İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 PRO SIFIR 4.55 KONSOL İÇİN TIKLAYI.**

**PS4 TAMİR İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 KOL TAMİRİ İÇİN TIKLAYIN.**

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

40 Yorum

Araç çubuğuna atla