Genel PS4 PS4 CFW YÜKLEME PS4 Kırma İşlemleri

PS4 3.55 PLAYGROUND ÇIKTI

Tarafından yazıldı: Shn İstanbul

ps4-playground-shn-istanbul

 

PS4 PLAYGROUND 3.55 ÇIKTI

Ps4 kırma işlemlerinde gelişmelere oldukça hızlandı. En son Ps4 kırma haberimde de bassettiğim gibi PS4 3.55 versiyonda açık bulundu. Bu açıkğı PS vita ile ilgi dosyalardan bulmuşlardı. Bu açık sayesinde yazılımsal olarak kırılma yani PS4 CFW çıkabilme ihtimali konuşulmaya başlamıştı ki bu herkesi heycanlandırdı.

Ps4 Playground 3.55 Nedir?

Ps4 3.55 versionunda bulunan açık sayesinde Ps4'ün bazı temel bilgilerine erişim sağlanmış durumda. Ps4 playground isimli yazılım Ps4 3.55 versiyonlu konsollarda çalışmkata. Bu programın amacı PS4'ün tüm özelliklerini açığa çıkarmak vede bu açıklar sayesinde ilerlemek. Ps4 playground programının çıkmasını geliştiriciler ÇOK AZ KALDI olarak yorumladılar.

ps4-kırma-playground-3.55

 

PS4 Kırma 3.55

Ps4 playgroun Ps4 kırma aracı değildir.Ps4 kırma işlemine yardımcı olucak programlama sistemidir. Ps4 3.55 versiyonda denenmiştir. Tarayıcı kısmından neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Geliştirici RedEyex32 yardımları ile Specter taraından yapılmıştır ve şu şekilde açıklıyor.PS4 tarayıcı üzerinden girilen açık sayesinde çeşitli komutlar yapabilmektesiniz, yani PS4'ün ip adresinden tutunda mac adresine kadar erişim sağlanabilicek. İlerki günlerde PS4 playground sayesinde PS4 kırma işlemi de olucağı söyleniyor ve ek olarak daha öncesinde emülatör kurulumu olacak.

ps4-kırma-kirma-playground-3.55

 

Şu anda PS4 Playgroun sisteminde  POC testi bölümü açık durumda ilerki günlerde diğer bölümlerde açığa sunulacak.

Yani arkadaşlar çok büyük bir ilerleme PS4 kırılma konusunda. Bu ilerlemeleri sürekli sizle paylaşacağım yorumlarınızı eksik etmeyin saygılar.

 

PS4 PLAYGROUND İÇİN TIKLA

 

Yazar Hakkında Bilgi

Shn İstanbul

Shn İstanbul Adres Bilgileri
Kartaltepe Mah, Mektupçu Sokak No : 4 Bakırköy İstanbul
0212-660-75-15 0543 329 48 82 whatsapp'tanda ulaşabilirsiniz.

19 Yorum

 • kernel exploiti halledebilseler ona da razıyım. x86_64 işlemciye sahip konsolda kolayca Linux Boot edilebilir, emulator kullanılabilir.

 • playground a erişim sağladım epey detaylı bilgi veriyor.sadece file browser aktif değil onu  da ilerleyen günlerde güncellerler.

 • Şahin Abi memory dump edin deniliyor acelemiz yok değil mi ps vita daki muhabbete dönmesin demo oyundaki açık üzerinden exploit yazıyorlar sonra demo psn den kalkıyordu. 3.55 üzerine çıkmadığımız sürece sıkıntı yok.

 • Selamlar aşağıdaki sitede bu programla kırıldığı yazıyor aslı var mı denedin mi hocam yapalım mı çok kolay bir şeye benziyor. 

  Saygılar

  /ps4portal

  • Bu tarz binlerce haber ve site var BUNLARIN HEPSİ SAHTE  yalan haberlerdir arkadaşlar. Ben emin olmadığım veya yalan olan bir habersi sizlere aktarmıyorum. Saygılar.

 • Selam arkadaşlar ,

  Bu playground muhabbeti nedir , bir de PS4 3.55 yazılımından sonra kırılıoyormu bilgi verirseniz sevinirim . Oyunlara paera vermekten para kalmadı kırma muhabbeti  geldiyse çok iyi olucak 

  • Playground tam versiyonu şu anda yayınlanmadı sadece 3.55 versiyonlarda çalışan bu program için geliştirmeler devam ediyor.

Yorum bırak